Pereiti prie turinio

perku runeri padekit


Rekomenduojami pranešimai

sveiki ,nutariau pirkt runeri 1995 , priekabos tampymui i bekele nevaziuosiu (tam turim samuraju)  kokiu varikliu ieskot 2,4 ar 3,0 ?

kiek suvartoja saliaros abu varikliai? 

kokios dazniausios bedos ?

ir seip gal kokiu patarimu turit 

o gal kas ir pardavimui siulykit

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Geriau 3l. nei 2,4l.Jeigu paimsi tvarkynga bedu kaip ir nebus.Daugumai girdisi isminamas sankabos guolis,man barskejo 8 metus bet nesubirejo.Buna problemu su galinio lango atidarymu,sunkiai vaiksto nes amzinai purve.Bekeleje susipleso granatu gumos,dazniausias gedymas vairo traukes(balose per du metus susidevi)Dar buna problemu su stabdziais,bet sutvarkai gal.barabanuose kalades ir problemos prapuola.Dar 2,4 l.bijo perkaitinimo nes galva spizine.O daugiau vieni pliusai ,sedi ir vaziuoji,nuplauni ir vel vaziuoji.Jei nori 35 ratu reikia pakelti 7,5 cm.2,4 su mazais ratais gali sutilpti i 9l. su dideliais pav.33 apie 11-12 l.Turiu abudu 3,0l mechanika gal 1l dauciau ,automatas jau 15-16l ,gal tik pas mane taip ,nes automatas dirba nelabai(bent man nepatinka)

Redagavo RUner
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...

Turiu 3 litrį jau 6 metai,jokių didelių problemų ar gedimų,einamus dalykus(šarnyriuką ar traukę)pasikeiti ir toliau važiuoji,kuriasi ar prie +20,ar prie —20 vienodai,teko truputi važiuot su 2,4 silpnookaas,o šitam galios užtenka ar priekaba traukt, ar žemes stumdyt

post-5104-0-05235400-1519375427_thumb.jpg

Redagavo rimka
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.