Pereiti prie turinio

špižinis kazanas


darriuss01

Rekomenduojami pranešimai

  • po 2 mėnesių...

keptuvė BIOL , viskas tvirta, rankena nuimama jei reikia orkaitėje kokį steiką ar apkepą dabaiginėti.

 

Yra tokių indų, kad ir 40 žmonių galima pamaitinti lauko sąlygomis.

 

Kokybė man tiko, kaina  taip pat. 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

www.gerduva.lt/ketaus-keptuve-ultra-light-28-cm

 

Jei maža nebus gal sunku ir moteriškei bet jei didesnė 28cm tai aš tokią pasiėmęs tikrai lengvutė špyžinė net keista, brangoka bet aš palaukiau kol kokią nuolaidą padarys Krinonoj ėmiau ar kažkur vien žodžiu pagoooglit reikia

Redagavo sponka
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

špižiniės būna sunkios, nuorodoje keptuvės kaina 89 eur, ten kur šiandien pirkau - panaši keptuvė 23 eur

Tokia pat kažkada už kokius 60eur paėmiau, Rimai įsiskaityk ten ir yra ketaus gaminys tik palengvintas ultra light toks jausmas kad ji atlieta buvo kaip ir kiti ketaus gaminiai buvo stora ir sunki bet paskui švedas stojo su ja prie kokio šmirgelio

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Viskas gerai, Svarbu kad keptuvei užtenka masės sukaupti šiluminei energijai. 

Kepsnys turi greitai ir gerai apkepti, tada būna skanus ir sultingas. Todėl su masyvia keptuve lengviau kepti 

ant elektrinės viryklės, nes ten galingumas iki 2 kW.

 

Kazanas ant laužo/žarijų 6-8 kW. Todėl virtuvėje kai kurių pakiekalų nepavyksta pagaminti.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

rasoma del prieziuros, tipo reikia isplovus pastoviai sutepti aliejumi,kad nerudytu... o kam cia hemorointis tuom? issikepei ka nors ir nusveitei i spintele..pries kepant vel, isplovei ir ant plitkos... ir taip visada bus sutepta.. ar ne pravdu sakau? :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.