Pereiti prie turinio

špižinis kazanas


darriuss01

Rekomenduojami pranešimai

noriu isigyti kazana, bet pasiskaitinejes nete supratau kad kai kuriu gamintoju kokybe biski prasilenkia su daigto paskirtimi...tai rudyja, tai dar koks velnias.... aisku pardavejai gyria savo parduodama produkta ir papeikia kitus gamintojus .... tai va , noretusi nusipirkt tikrai gera daigta... gal yra cia forume gurmanas-profas kuris paprotins kur tikrai rimtas kazanas parduodamas? :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Yra tikrai gerų kazanų, bet kaina smarkiai su protu prasilenkia. Iš ekonominių variantų - žiūrėk gariūnuose, yra visiško šlamšto, bet yra ir neblogų. Žiūrėk liejimo kokybę, kad nebūtų duobučių. Dėl rūdijimo ir svilimo - svarbu gerai paruošti. Naują reikia gerai išplaut, išdžiovint, tada ištept aliejum, ir gerai iškaitint. Nei svils, nei rūdys.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš pirkau iš šitos įmonės. Ten jie giriasi kad liejykla, aš pirkau pailga puodą ( liaudiškai mes britvonu namie vadinam :) ), tai spižinis bet gamintas ukrainoje,  kokybė viskas OK. Nieko mes ten jo neprižiūrime tai rudyja, bet prieš ruošiant maista išplauname alieju istepame ir kepam, o po to ispjaunam ir paliekam slapia dziut.

 

 

http://metnetus.lt/product-category/parduotuve/ketaus-puodai-kazanai/

 

P.S.

Jei reiks parvest turėsi ant košės keptos puode kviest :D

Redagavo kactuz
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Yra tikrai gerų kazanų, bet kaina smarkiai su protu prasilenkia. Iš ekonominių variantų - žiūrėk gariūnuose, yra visiško šlamšto, bet yra ir neblogų. Žiūrėk liejimo kokybę, kad nebūtų duobučių. Dėl rūdijimo ir svilimo - svarbu gerai paruošti. Naują reikia gerai išplaut, išdžiovint, tada ištept aliejum, ir gerai iškaitint. Nei svils, nei rūdys.

tai va, kaip atskirt slamsta ir nebloga? as suprantu kad vizualiai reikia ziuret liejima, t.y. pavirsiu.... bet storis metalo irgi turi reiksme, tai svoris svarbu kaip suprantu.... mmmda, kad is kruvos visokiu gamintoju vienoj vietoj galima butu issirinkt naturoj, jauciu tikrai neapsirikciau..... o kai neciupinejes dar ir per atstuma... mmmda :scratch:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš pirkau iš šitos įmonės. Ten jie giriasi kad liejykla, aš pirkau pailga puodą ( liaudiškai mes britvonu namie vadinam :) ), tai spižinis bet gamintas ukrainoje,  kokybė viskas OK. Nieko mes ten jo neprižiūrime tai rudyja, bet prieš ruošiant maista išplauname alieju istepame ir kepam, o po to ispjaunam ir paliekam slapia dziut.

 

 

http://metnetus.lt/product-category/parduotuve/ketaus-puodai-kazanai/

 

P.S.

Jei reiks parvest turėsi ant košės keptos puode kviest :D

britvona mano mama irgi kazkada turejo, as pamienta :) bet va kazkur uzskaiciau kad siuolaikines gamybos parduodami ukrainietiski kazanai nekokie.... baltarusiskus lyg ir giria nete :scratch:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kol nepadarysi bandymu su 10 skirtingu gamintoju nieko nesuprasi.Daugmaz visi vienodi,rudyja visi.Gerai kad galima su dratiniu sepeciu issveisti  :D

Storiai bus visu pakankami,kaip ir svoriai nepergyvenk.Kad super viskam tinkantys indai butu ir nepasakyciau,jei mesa ir steikus kepti keptuve super tai kiausiniene man nelabai patinka spizinej keptuvej kepti.

Turi kazana,keptuve ir puoda ant lauzo.Reikia nemazai patirties su spizu kol sugaudai laikus kiekius ir receptus.

O po naudujimo su siltu vandeniu nuplauni,isdziovini ir istepi aliejum tada nerudyja.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Visi jie rudyja, gi ketus, bet jei gerai per kelis kartus atkaitinsi, nerudys kol nepažeisi sluoksnio.

 

Pilnas internetas kaip atkaitint, bet kiek aš kartų daręs, tai darant orkaitė pats geriausias rezultatas.

 

https://darauble.wordpress.com/2016/02/20/ketaus-keptuves-paruosimas-ir-naudojimas/

 

Renkantis žiūrėk keliems žmonėms gaminsi, nors šiaip kuo didesnis tuo patogiau gamint.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kodėl iš bėdos? Jug jis taip pat ketus, dėl formos? Nemanau kad turi itakos maistui tai apart patogumui, nes pvz kai apvalus dugnas sunku ir i orkaite pastatuti ar tirsiog prie laužo ant žemės, todel ir renkuosi toki kaip foto su kojikem

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kazanui laikiklis : ratlankį išsipjauni ir turi laikiklį,ir ant šašlykinės ir ant laužo padėt gerai.Aš kai rinkausi tarp baltarusiško ir ukrainietiško irgi prisiklausiau kad bulbašų geresni tai ir ėmiau aną. Girdėjau kad švedų ketaus gaminiai geri bet kainos nemažos, švediška ketaus man tik keptuvė išėjo ☺

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na tas rūdžių gabalas ne kazanas, bet puidas iš AIC. Iš bėdos ir jame galima plovą pasidaryti ☺

Na nežinau, kame ta bėda, bet puikiai gaunasi ir plovas ir kiti patiekalai.

Turiu tokį iš AIC ir dar keli pažystami ir visi patenkinti.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kazanui laikiklis : ratlankį išsipjauni ir turi laikiklį,ir ant šašlykinės ir ant laužo padėt gerai.Aš kai rinkausi tarp baltarusiško ir ukrainietiško irgi prisiklausiau kad bulbašų geresni tai ir ėmiau aną. Girdėjau kad švedų ketaus gaminiai geri bet kainos nemažos, švediška ketaus man tik keptuvė išėjo ☺

opa, dekui uz minti... lauziu galva is ko cia laikikli gamintis.. ogi ratlankis tam tiks :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Niekada spyziu neplaukite plovimo priemonėmis. Po naudojimo išplauti karštu vandeniu ir nusausinkite. Max galimą su soda.

gal gali papasakoti kodel? kazkokia reakcija ar kas? pvz turiu spizine,dar senu laiku , keptuve, riebalus plaunu su fairiu, kodel negalima???

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O tai kuom blogai paprastas trikojo? Nori auksčiau,šalčiau,nori karsčiau arčiau pakabini

Kazanas be rankenų ar kabiklių. Aš dar ratlankio apačia išpjoviau kad ant šašlykinės uždėt o jei ant žemės tai oro cirkuliacuja. R15 su bulgarke pjoviau tai ne prie pat krašto išėjo, su rezaku geraiau būtų nes noretūsi kad kokį cm giliau atsisėstų kazanas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kazanas be rankenų ar kabiklių. Aš dar ratlankio apačia išpjoviau kad ant šašlykinės uždėt o jei ant žemės tai oro cirkuliacuja. R15 su bulgarke pjoviau tai ne prie pat krašto išėjo, su rezaku geraiau būtų nes noretūsi kad kokį cm giliau atsisėstų kazanas

bet kokiu atveju pagrindini laikikli teoriskai jau turiu :salut: .... rezaka plazma teko paciupinet FANTASTIKA! net pats isinorejau toki daigta isigyt... pasiskolinsiu bet kokiu atveju :)  ..... beliko tik kazana issirinkt.... ciabotus po ilgu diskusiju jau turiu, issirinkau  :rolleyes:

Redagavo shirokas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gal gali papasakoti kodel? kazkokia reakcija ar kas? pvz turiu spizine,dar senu laiku , keptuve, riebalus plaunu su fairiu, kodel negalima???

Nes špižinis indas padengiamas riebalais kurie prie aukštos temperatūros polimerizuojasi ir sudaro apsauginę danga/plėvelę panašią į plastiką kuri atspari subraižymams ir prie kourios nekimba joks maistas. Todėl teoriškai teisingai prižiūrint špižinį puodą/keptuvę jį gali naudoti amžinai, nes kiekvieną kartą gaminant danga atsistato arba sustiprėja, o riebalų tirpikliai tokie kaip fairis ar indaplovės tabletės labai efektyviai ją ardo. Kas skaito angliškai:

http://www.seriouseats.com/2016/09/how-to-season-cast-iron-pans-skillets-cookware.html

Redagavo namaste
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Spizas nebijo nieko.Isplovei su plovikliu,nusausinai,istepei aliejum i orkaite ikaitinai riebalai isigere ir viskas naudokis i sveikata.

Jei surudyja ir dzin,nusveiti su vandeniu dratine kempinele,druska ar kazkuo kas sveicia.Isplauni,nusausini,kaitini su riebalais ir naudojiesi laimingas.Dar buna spizas su emale,tai ten jau atsargiai reikia.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.