Pereiti prie turinio

del karbiuratoriaus reguliavimo


DariusD

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, gal galit koki auksaranky Kaune parekomenduot, kuris galetu karba mano oziukui pareguliuot. Mano zinios jau neisnesa....

Beda, pagal ismetamuju duju parodymus nustatyta kad ant laisvu misinys per liesas ko pasekoje buvo padidinta laisvu apsuku ziklioriaus skylute, ant laisvu darbas tikrai pagerejo dingo pulsavimai, taciau:

1. siltas motoras sunkiai kartais labai sunkiai vedasi...

2. patcoso reakcija nuline esant saltam varikliui...

 

reguliuota silainiuose ant milikoniu kalno, varysiu atgal bet noretusi ir kitu variantu susirast.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vienos kameros, jei teisingai radau uazbukoj tai K131.

Karstas sunkiai vedas - gali but kad per riebus misinys?

Vienos kameros K 131.Jo,gali but per riebus misinys,paziurek ar geras benzo lygis.Skyles tai be reikalo didinai.O kaip pas tave paskirstytojas,tikrai geras.Degimas gerai nustatytas.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau rasim remkomplekta ziklioriu ir sudesim kaip priklauso tik va geru meistru kontaktu kol kas nulis...

 

Pabandyk pas ji http://karbiuratoriai.lhosting.info/ Dirba senai, tekdavo pas ji tvarkyti nusiskundimu neturejau.

 

Dar yra toks Raimis, netoli Akropolio, tel 869837559, bet pas ji budavo sunku pakliuti, su karbais jis nelabai noredavo uzsiimti, nors apie juos supranta tikrai labai daug.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

8 680 45839 Neries Krantinėje požeminiai garažai iš kairės pusės biski pasilazdavoja, buvau pas kitus nuvažiavęs porą kartų tai šis visada broką ištaisė, važiuosiu pakol aš ir jis gyvi būsim, žino kas kaip eina ir ne brangininkas. Sori neperskaičiau skelbimo čia tas pats, o tel turėjau tą.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 mėnesių...

Truputy prikelsiu sena tema...

 

gal gali kas pasidalint is savo patirties kokius dar karbus verta deti i uaz: zigulio, opel'io, audes ir t.t.?

jei is rusisku tai kurie modeliai? Veber'iai volginiai, ziguliniai?

Uazbuka skaiciau ir tebeskaitau, taciau manau ne visus ten aprasytus taip jau lengva cia LT gauti...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Truputy prikelsiu sena tema...

 

gal gali kas pasidalint is savo patirties kokius dar karbus verta deti i uaz: zigulio, opel'io, audes ir t.t.?

jei is rusisku tai kurie modeliai? Veber'iai volginiai, ziguliniai?

Uazbuka skaiciau ir tebeskaitau, taciau manau ne visus ten aprasytus taip jau lengva cia LT gauti...

As sau zigulini veberi pasistates,dirba geriau nei su gimtoju ir kuro maziau truputi jama :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Beje pas mane K129 pasirodo, geras - blogas?? Seip pats nesiskundziu vaziavimu tik galetu but gyvesnis siek tiek manau, uztai ir duomuosiu kitais variantais.

Tarp kitko radau kaime K-126 (nauja) labai panasus i mano tik nera stikliuko benzo lygiui, ir kazkokia pompike panasei kaip pas mopedus ant karbu budavo kiek atsimenu...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu du 469 ir du 69, su tokiais karbais(originaliais), vargelis aishku :lol: , susireguliuoji, kad vaziuotu gerai, bet TA sako reikia reguliuoti nepraleido, nuvaziavau pas meistriuka sureguliavo pagal TA reikalavimus, bet netraukia, na tai kai praejau TA tai vel susireguliavau pagal save, meistriukas kuris reguliavo sake dek nuo 6 ziguliuko, vargo neturesi. Nebandziau dar tai nelabai pakomentuosiu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.