Pereiti prie turinio

JGC 5.2, kaina 2000 Eur


Mive

Rekomenduojami pranešimai

paskaitau čia komentarus, tai įspūdis, kad subaristai persėdo į jeep :D kažkokia euforija sklinda ir mistinio pranašumo bekelėje propaganda. Niva irgi gerai važiuoja, klausimas tik kiek ilgai ir kaip toli... Manau geriau bent kas Karpatuose buvo tegu pasipasakoja kaip jiems sekėsi, tiesiog dėl visapusiško supratimo, kur kokios bėdos lenda.

Su foesteriu viskas gerai ...vienienais metais pameti buferi ...kitais metais parsivezi... ant zigulio matyt netinka.... :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gvidai jau uzmirsai karpatus kur as su zj pravazevau o tau su tojota nesiseke...... :Pt

tau as ir nesiulau pasilygint , zinau kaip tu vaziuoji , is tikruju net ne auto esme. koks skirtumas ar toyota ar jeep ,  

kai kas nusiperka virs 5l visureigius , bet niekur nevaziuoja  ( paziurekit i jeep suvaziavimus )  , .. 

p.s. neatsimeni kaip vienam  mive organizuotam jeep meete pramogu ieskojom ?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Važinėjau su Jeep XJ 4.0 ,ZJ 5.2, tebevažinėju su WJ 2,7, draugas su ZJ 4.0. Puikus automobilis, automatas, oda, patogios sėdynės ir t.t. Nuo taško A iki taško B veža patogiai, greitai. Pakaba kiek lepi ir vos pasidėvėjus linkusi ''woblinti''. Medžioklei kiek per maža, žemos lubos, bagažinė ne per didžiausia, bet iš bėdos tinka.

Kalbant apie sunkesnę bekelę, kai ratai 35''+, reikalingos blokiruotės, mano nuomone ir patirtimi tai visiškai netinkantis automobilis. Viską galima perdaryti, kad tiktų, bet kalbant apie +- standartą, jei reikėtų rinktis - į bekelę su TLC, o pas mergas ar medžioklę ir JGC tinka.

Paradoksas, bet visi didžiausi Jeep fanai kuriuos pažįstu, net nevažiuoja į bekelę, pora pakatuškių žvyrkeliais ir miško keliukais per metus...O kalbų daug ant kiekvieno kampo, temos. Pvz žmogus su Pajero II važiuoja pastoviai į bekelę, pravažiuoja daugiau, toliau, už mane su JGC, bet iš jo neišgirsi jokių išgalvotų pagyrų tam modeliui, bandymų lygintis su geresniais. Aš taip pat nelinkęs vadinti jo visureigiu bekelei ar tuo labiau lyginti su TLC.

JGC pakaba lepi? Rimtai? Kuri vieta, gal gali ivardinti?

Kas liecia blokuotes- vari-lok'ai tiltuose ir tarpasine blokuote, kuri jungiasi su paletintoju, nesiskaito? Šiaip nesiruosiu niekuo girtis ir tikrai nemanau, kad maniskis wg geriausias pasaulyje automobilis, tik labai butu idomu suzinoti, jei manai, kad wj/wg netinka bekelei, kas TLC daro tinkamesniu bekelei uz JGC?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kad is tu pamastymu nelabai suprasi apie ka jis - standarta ar perdaryta. As visada galvojau, kad del savo konstrukcijos JGC yra labai lengvai keliamas ir modifikuojamas, pardavinejami ivairus liftkit'ai. Juo labiau ir rinka pati rodo, kad tai pakankamai paklausus visureigis. Kaip bebutu, tai tikrai ne parketnikas.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kad is tu pamastymu nelabai suprasi apie ka jis - standarta ar perdaryta. As visada galvojau, kad del savo konstrukcijos JGC yra labai lengvai keliamas ir modifikuojamas, pardavinejami ivairus liftkit'ai. Juo labiau ir rinka pati rodo, kad tai pakankamai paklausus visureigis. Kaip bebutu, tai tikrai ne parketnikas.

 

tarp parketo ir bekelės dar yra tarpas, kuriame jam pats tas :) Įvairiose varžybose ir ekspedicijose gerai išlenda visų visureigių silpnos vietos, pagal jų dalyvių kontingentą galima spręsti, kurie labiau tinka sunkesnei bekelei, kurie greituminiam lėkimui smėliais ar stepėmis, kurie po kalnus kabarotis. Man asmeniškai Jeep patinka, dar su kokiu longarm su 36-38 ratais smagus žaislas, bet tik žaislas pramogai. O Wrangler tai jau rimčiau ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Paradoksas, bet visi didžiausi Jeep fanai kuriuos pažįstu, net nevažiuoja į bekelę, pora pakatuškių žvyrkeliais ir miško keliukais per metus...O kalbų daug ant kiekvieno kampo, temos. Pvz žmogus su Pajero II važiuoja pastoviai į bekelę, pravažiuoja daugiau, toliau, už mane su JGC, bet iš jo neišgirsi jokių išgalvotų pagyrų tam modeliui, bandymų lygintis su geresniais. Aš taip pat nelinkęs vadinti jo visureigiu bekelei ar tuo labiau lyginti su TLC.

Koks sutapimas :) ir as Gargzduose ,Klaipedoje zinau bent keturis zmones turinciuc JGC , kurie galva guldytu uz savo Jeep,kad tai yra visur pravaziuojantis ir pats patvariausias visureigis ( ir pats geriausiai einantis ir pats pats )  nors isskyrus pora kartu zvejyboje ir kelis kartus grybauti daugiau niekur nera vaziave. Du turetojai net padangu M/T niekada nera tureje
Nesu masinu meistras,kas ten byra man nera labai idomu...esu mates daug pakatuskiu ir taip nemazai JGC vaziavimu miske....remontai ir remontai...su priekaba slapesniam miske net nepajuda is vietos ( tai Jeep svoris per mazas,tai ne tokiems reikalams jis sukurtas ir t.t ) . Jeigu susinervina zmogus tada ir pradeda smaugti ji kad visdelto Jeep kazka gali...ir vel remontai :)
Savo akimis esu mates kaip iklimpusi JGC  ekskavatorius su kausu,sniura uzkabines uz kablio,stipriau timptelejo i sona ir visas JGC susiskypavo ,sprogo galinis stiklas ir galiniai sparnai susilankste...graudu buvo ziureti....o mane su Patruliu is tos pacios pelkes tempe...tai beveik pastate ant galiniu ratu,nusuko visa i sona..ismete is provezu..daviau gazo ir isvaziavau  ( baisu buvo tik ,kad galinis tiltas pelkej nepaliktu )
 Gero galiu pasakyti tik apie ju varikliu galinguma...Grazu ziureti kaip isibegedami duoda gazo ir beveik skrenda per pelke kokia...bet jei gazo pagailejo ar pastrigo pelkej...tai visi pranasumai dingsta.
 
As suprantu,kad paprasyti ivardinti 3 JGC privalumus bekeleje 99 % respondentu atsako,kad tai kondicionierius,sildomos odines sedynes ir automatine greiciu deze....bet ka padarysi...yra kaip yra .                    
 Amerikietisko gyvenimo budo fanu masinyte...daugiau nieko
 
 Reiks nusipirkti kada koki 6.0 varikliuku...palenktyniauti gatvej su BMW  :) :) :)
Redagavo gargzdai dzipai
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.