Pereiti prie turinio

WJ peciuko sklendes


zhaltas

Rekomenduojami pranešimai

Laba,

 

ISTORIJA:

pries 1,5m nupirkes paskaiciau internetus, pasiziejau jutube, isemes bardacioka ispjoviau skyle ir viena ta artimesne sklende sutaisiau, nu bet kazkaip turbut nepilnai :)) pute silta ora tik per centrines konsoles skyles... (nu ok, nesureiksminam, geriau negu nieko, biski salta, bet gyvent galima) Paskui atejo vasara, vel ten resetinau, isiminejau varikliuka sklendes etc kol kazkaip pradejo pust salta ora per tas centrines, vasara-OK, nesureiksminam, nekarsta, gyvent galima. 

Dabar jau noreciau lyst savaitgali y miska, bet biski saltoka :( tai isimsiu vel ziuresiu gal vel nuluzo ta sutaisyta, bet kazkaip itariu kad ju ten daugiau yra..

 

 

KLAUSIMAS:

Gal kas keitet ir zinot kiek ten ju yra, ir ar imanoma prie ju prieiti nenuiminejant paneles? Gal netycia surade esat kur forumuose tvarkymo namudinem salygom manuala? 

 

 

p.s. dar keistas reikalas yra tas, kad isjungus varikli po keliolikos sekundziu po bardacioku kazkas ten reguliuojasi, girdisi kaip dirba varikliukai...

 

 

JGC, WJ, 2002m. 4.7 klima automatine.

Aciu! 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip galima susitvarkiti nenuemus paneles o tesiog issipjauni didesnes skyles.Juk internete rodo kaip pjuti ir panasiai...stovi tenai dvi sklendes jei pas tave LIMITED komplektacija...

Jei LOREDO viena.As sau susidejau aliuminines ir pamirsau kas yra saltis masinoj...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip galima susitvarkiti nenuemus paneles o tesiog issipjauni didesnes skyles.Juk internete rodo kaip pjuti ir panasiai...stovi tenai dvi sklendes jei pas tave LIMITED komplektacija...

Jei LOREDO viena.As sau susidejau aliuminines ir pamirsau kas yra saltis masinoj...

 

Tas 2 po bardacioku as buvau sutvarkes, bet sakau vistiek silta pute TIK per centrine konsole :(

OK, einu isardysiu, paziesiu, panasu ten vel kazkas sugedo.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tas 2 po bardacioku as buvau sutvarkes, bet sakau vistiek silta pute TIK per centrine konsole :(

OK, einu isardysiu, paziesiu, panasu ten vel kazkas sugedo.

O ant koju koki pucia? Silta salta? Gali buti kad pas tave sugede yra tos kitos dvi sklendes kur jas gali suremontuoti tik nuemes panele...
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip galima susitvarkiti nenuemus paneles o tesiog issipjauni didesnes skyles.Juk internete rodo kaip pjuti ir panasiai...stovi tenai dvi sklendes jei pas tave LIMITED komplektacija...

Jei LOREDO viena.As sau susidejau aliuminines ir pamirsau kas yra saltis masinoj...

O iskur gavai aliumines sklendes? Ar pats gaminaisi?
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O ant koju koki pucia? Silta salta? Gali buti kad pas tave sugede yra tos kitos dvi sklendes kur jas gali suremontuoti tik nuemes panele...

 

Radau suluzusia vel ta sklende po bardacioku, kuria kaip rasiau buvau gamines, gaminau is 2mm organinio stiklo, neatlaike.. turbut ten tos temperaturos etc netai medziagai...

Su salyga kad jau viskas isardyta ir velu, tai pagaminau is aliuminio valst. numerio :) 

Kol kas veikia...  Bent jau pucia ant langu silta ir per centrine konsole.. y kojas lyg ir salta pucia

Nu zodziu ziesim, bet jau bent nesalta vaziuot  :excl:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tas 2 po bardacioku as buvau sutvarkes, bet sakau vistiek silta pute TIK per centrine konsole :(

OK, einu isardysiu, paziesiu, panasu ten vel kazkas sugedo.

 

melavau.., buvau tvarkes tik viena sklende (artimesne), kita (tolimesne) lyg nesuluzus, bet nemaciau kad darinetusi, stovi vertikalioj padety, tai gal pastrigus gal valdymo varikliukas..., bet suprantu kad iki jos prieiti sancu nulis, be paneles nuemimo... (?) 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

melavau.., buvau tvarkes tik viena sklende (artimesne), kita (tolimesne) lyg nesuluzus, bet nemaciau kad darinetusi, stovi vertikalioj padety, tai gal pastrigus gal valdymo varikliukas..., bet suprantu kad iki jos prieiti sancu nulis, be paneles nuemimo... (?)

 

Po bardacioku prieiti prie sklendziu nera jokiu problemu issipjauni viena skyle issiimi viena sklende per ta skyle pjauni tilimesne sienele ir issilupi kita sklende...

Susirask forumieti renas 77 ir uzsisakyk pas ji sklendes pasitaiko kad buna angluose daznai...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

viena skyle esu ispjoves ir pakeites ta sklende 2x, bet, kokiu budu pasiekt sekancia - juolabiau pakeist ja - nesuvokiu, gal gali nuoroda imest?

ir dar ji pas mane staciai stovi - galvoju gal neluzus, varikliukui gal ate, bet ji ismint suprantu variantu be paneles nuemimo nera?

Redagavo zhaltas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

viena skyle esu ispjoves ir pakeites ta sklende 2x, bet, kokiu budu pasiekt sekancia - juolabiau pakeist ja - nesuvokiu, gal gali nuoroda imest?

ir dar ji pas mane staciai stovi - galvoju gal neluzus, varikliukui gal ate, bet ji ismint suprantu variantu be paneles nuemimo tai viena ispjauta

tai viena ispjoves jau,tai isimk sklente pirma,ir toliau taip paciai pjauk toliau,ir rasi antra sklende

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Jeigu sklendės geros ir vėjelis pučia. tuomet belieka tik pats pečiukas (radijatorius). Mano pernai irgi prastai šilo, bet vasara pakeičiau į nauja tai tikrai skirtumas akivaizdus. Salonas sušyla gerokai greičiau.

As taip ir manau, kad peciukas slange ieinanti ir iseinanti is jo tai karstos o puce tai nepasakyciau,kad labai silta. Reikias tada dar meginti kaipnors jy praplauti.
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.