Pereiti prie turinio

patarkit del antro akumuliatoriaus


tomukkas

Rekomenduojami pranešimai

dekui vaikinai uz patarimus, noreciau isidet mehanine gerve bet ja rast tas pats kaip siene adata ir jei rasciau tai kana butu ohoho, buvau rades originalia ant MP 1 kaune ( jumitoje ar giramoje nepoamenu tiksliai ) tai paklausiaiu kainos , sake kad vyksta aukcionas ir kaina startavo nuo 3500 lt man kaip ir daugoka pasirode.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

:?::?::?: nu cia tai geras , apipi... jumitos zulikai mane, dar zadejau 1500 lt pasiulyt , bet kai atkirto taip naglai man kad tipo vien del gerves ji ir parveze ardymui,ir kaina auga valandom.Siap geras tas mp ten buvo su medzio imitacijom ir kitais navarotais.Siap tai jo , nera geresnes gerves uz mehanine,dirbu gaisrineje , ziemos ir pavasario sezonu vazinejam su zil 131 , ir teko ikrist su juo ,maniau kad bus reikalu toki triperi israukt is pamiskes , bet net matoriukas neprigeso ir ZOSE buvo istrauka be problemu :)
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jeigu tu jau isimontavai meh.gerve i mp,reiskias varai stacias bekeleje,kokias patartum padangas man detis ant mp 1? vieni man aiskina kad pilnai ustenka 32 grubiu pavirsiumi, arba kiti sako 33 grubiu arba safari protektorium,siaip as pats apie 33 mt goodrihus mastau, suprantu priklauso kur vaziuosi ir kaip vaziuosi , koks tas viduriukas? :scratch: Noresiu ir i pelke ilyst ir i liuna ir i kalna i kopt,kaskiek asfaltu pavaziuot.

Kokias tu pats usimoves? :shock:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dekui lee uz patarima,matai dar tik vis tobulinu mp,tai noriu pasidaryt is kart optimaliausia varianta, o po to manau ir bedos prasides :lol::lol: :shock: :lol:

o nutariau det tik antra akuma ir ieskotis kaip tu kad sakai galingesnio generatoriaus,nedalyvausiu as varzybose o po pelikes pasiduot usteks. :idea:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jeigu tu jau isimontavai meh.gerve i mp,reiskias varai stacias bekeleje,kokias patartum padangas man detis ant mp 1? vieni man aiskina kad pilnai ustenka 32 grubiu pavirsiumi, arba kiti sako 33 grubiu arba safari protektorium,siaip as pats apie 33 mt goodrihus mastau, suprantu priklauso kur vaziuosi ir kaip vaziuosi , koks tas viduriukas? :scratch: Noresiu ir i pelke ilyst ir i liuna ir i kalna i kopt,kaskiek asfaltu pavaziuot.

Kokias tu pats usimoves? :shock:

MP su 33 BFG su body liftu 5cm,vsio o.k. :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.