Pereiti prie turinio

Jauno žmogaus galimybės ir perspektyvos Lietuvoje


Mikas123

Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 62
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

esu mates kaip priekaba sudalyvauja savarankiškai - atsikabino, kai liuobė į stovintį automobilį. Taip pat vieną kartą mačiau kaip nuo traliuko nuvažiavo vežamas automobilis prie Aleksoto tilto Kaune. Traliuku vežti gali net neregistruotą automobilį, tai jei tokias rizikas dengtų tempenčiojo automobilio draudimas, būtų nesąžininga, jei už tai turėtų mokėti tie, kurie net priekabos neturi

 Tokių kaipo atskirų priekabų draudimų apskritai neturėtų būti, kadangi jos negali savarankiškai dalyvauti eisme...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 mėnesių...

uk draudimas irgi kosmosas jauniems vairuotojams bet cia turim balu sistema pvz jeigu metai laiko be ivikiu tai gauni viena bala ir draudimas pinga. draudimo kaina ieina ir gyvenamoji vieta net miete rajonas kur gyveni. jeigu masina laikai garaze tai draudimas brangsta del dideles tikimybes apibrozdinti :).. kai man pavoge auto tai ateme viena bala ir draudimas pabrango. jeigu turi balu uz keliu eismo taisykliu pazeidimus tai irgi draudimas brangsta keigu auto inportas tai daug kompaniju atsisako drausti. net daznai darbo skelbimuose kur reikia vairuoti auto buna nurodyta kad su balais teisese uz keliu taisykliu pazeidima nesikreipti nes kompanijos draudimas brangsta. tai pavizdys su 3 draudimo balais londone uz voyegeri 3.3 06m moku 1800svariuku toyota avensis 2003m 2.0d 1200 svariuku i metus. bet jau pradeda draudejus linksniuoti kad pelnai milziniski ir kad jie manipuliuoja rinka. skaiciuokim kad minimalus atlyginimas i rankas uk 14000 i metus. seip lietuviu draudikai verkia uz emigrantu padarytus autoivikius eu kurie realei gyvena ne lietuvoi bet naudoja lietuviska

pvz jeigu kokia lietuviska masina ivaziuoja anglijoi i kokio babajo pilna zmoniu masinuka. tai ten jie visi bus su isnarintom rankom ir luzuseis kaklais ir gaus po kokius 4k kompensacijos kiekvienas plius auto. seip girdejau nekartai kai tau ivaziuoja kasnors nestiprei i subine tai tavo pacio draudimas tau skambina ir ikirei klausia ar neskauda kaklo ar dar konors nes jie tada reikalaus pinigu is kaltojo kompanijos ir gaus savo procenra :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu su LT masina jei pagal knyga viska daryt tai turi zalia korta pirkt ir tas draudimas ne ka pigesnis patampa. mano pvz, as i norge vazinejau su lt registruotu busiku, tai man kas men ten vien zalia korta apie 120eu kainuodavo. metams vidutiniskai 8men reikia. tai suma susidaro. aisku galima kaip ir dauguma suglaude ausis vazinet be zalios kortos ir apsimest, kad tipo dar nevirsini 45 dienu. nezinau kaip suveiktu viskas jei netycia kokia tesla pabuciuotum, kuriu cia labai nemazai  aplink, tai as nerizikavau ir pirkdavau ta zalia korta. ir man is tikruju "atsipirko". netycia prisilieciau prie vos ne vidury gatves pastayto dviracio, anas nugriuvo, ir susimete ratas. kosomosas kazkoks. dviratis  pasirodo vos ne nuliovas apie 2000eu vertes. tas ratas pakeisti atsistojo apie 600eu.  lietuvos draudimas be atsikalbinejimu viska sutvarke, nors pranesiau tik po men gero o ne per 3d kaip reikalauja. sako is kart kiek dienu norvegijoj :) paziurejo, zalia korta yra ir tipo viskas ore. o taip nuliova masina nutrenk uz keliasdesim kavalku eu manau draudimas tikrai pasidomes ir pasistengs iskapstyt kiek ilgai esi, ir kelinta karta, kad tik moket nereiktu... tik uztruko nezmoniskai viskas ilgai, ir ten dviracio savininke ispudrino smegenis negyvai

dabar nupirkau su norvegiska registracija masina, tai su keliais atsistoja apie 700eu su kapeikom metams.  o i lt parvaziuot nupiesia zalia korta nachaliavu kokiam nori laikotrapiui. tai labaiu man apsimoka norvegiska masina nei lietuviska

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

galiu klysti, bet man rodos nera skirtumo i koki uzsieni vaziuoji, vistiek reikia zalios kortos, tik i metus ar i draudimini laikotarpi gali isvaziuot i uzsieni be papildomo mokescio ne ilgiau 45 dienom. tai ant to punkto visi ir groja. bet kaip sakiau, man atrodo jei draudikui gres desimtys ar simtai stuku ismoku jis tikrai pasidomes ir iskas kiek is tikruju laiko tu jau gastroliuoji, kad tik nereiktu moket :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tunks - skirtumas į kokį užsienį važiuoji kainai turi įtakos (bent jau prieš metus tikrai turėjo). Visada draudime paklausia ar bus vykstama į Lietuvos emigerių mėgstamiausias šalis. Jei planuojama ten vykti - greitai sukalkuliuoja kitą kainą.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.