Pereiti prie turinio

Jauno žmogaus galimybės ir perspektyvos Lietuvoje


Mikas123

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki kolegos,

 

Nesusilaikiau ir parašiau,

Situacija tokia kad mano sūnus 19metis, šviežias vairuotojas, teises gavo tik prieš tris mėnesius. Vaikis vasarą lenkė nugarą Norvegijoje, skynė braškes, agurkus ir kitus pagalbinius ūkio darbus. Žodžiu užsidirbo šiek tiek pinigų ir nusipirko automobiliuką, ne už visus, už dalį pinigų, paklausė mano patarimo kad gali visko nutikti kad aplankstys, nubrėž šonus o ir žiema netoli tad nepirko brangaus auto. Įsigijo Alfa romeo 156, 99 metų, tvarkingas automobilis, juolab kad dėl alfa romeo svaigo labai. Ir, pabandėme apsidrausti privalomu civilinės atsakomybės draudimu, tai vos nuo kėdės nenukritau. Didžiausia kaina metams 1800 eurų!!! Mažiausia 656 eurų. Aš apstulbes... sūnui aiškina kad jis padidintos rizikos grupėje yra, manęs sūnus klausia, tėvai, aš dar nieko nesu padares o mane jau baudžia kaip potencialų nusikaltelį, tiesiog nesuzgribau ką jam atsakyti.

Sakykite kolegos, viskas gerai pas mus? Kaip jaunam žmogui įsikabinti į gyvenimą? Ok, jis turi tėvus, padės, bet yra kas neturi tėvų, yra kas turi bet tėvai labai nepasiturinčiai gyvena, kaip jiem pradėti gyventi? Su minimaliu atlyginimu? Dirbti 4 mėnesius kad tik civilkę padengtų? Mano sūnus studentas, nori į paskaitas važinėti, gyvenam truputį nuošaliau nuo miesto, iki pirmo sustojimo autobuso apie 4 km pėdinti, ne bėda, visą gyvenimą tai ir darė, bet galiausiai jam jau 19 metų, auto gi neprabangos priemonė.

Greičiausiai man patarsite ant savęs auto registruoti, greičiausiai taip ir darysiu, bet kodėl esu priverstas būti sukčiumi? Sūnui pavizdys kaip suktis apgaudinėjant savo valstybę? Toks tėvo pavizdys sūnui?

Atsiprašau už emociją, tiesiog esu šokiruotas.

 

post-10224-0-22730000-1504110227_thumb.png

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 62
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

ups... apie tai niekad net nežinojau, kad taip skiriasi.
Ir niekas nekėlė triukšmo anksčiau ?

Vienareikšmiai bardakas ir neteisybė. Su PRIVALOMU draudimu taip neturi būti, prieš privalomą visi turi būti lygus, o va KASKO jau galėtų taikyti "rizikos grupes" ir pan.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kitos situacijos nera ....registruoji ant saves ar zmonos ir vairuoja seimos nariai....tada bus truputi maziau....

 

draudimas is pamoku gyvena....jaunuoliai kaip semkes masinas lamdo o drausmingiems teks moket kaip ir kitiems......

 

nedgi jei tu turi teises  ilga laika pvz 10 m . nebuvo poreikio  o po to tu ant savo vardo isygijai auto......draudimas bus nesveikomis kainomis kaip ir ka tik issilaikiusiems teises  ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kitos situacijos nera ....registruoji ant saves ar zmonos ir vairuoja seimos nariai....tada bus truputi maziau....

 

draudimas is pamoku gyvena....jaunuoliai kaip semkes masinas lamdo o drausmingiems teks moket kaip ir kitiems......

 

nedgi jei tu turi teises  ilga laika pvz 10 m . nebuvo poreikio  o po to tu ant savo vardo isygijai auto......draudimas bus nesveikomis kainomis kaip ir ka tik issilaikiusiems teises  ;)

patvirtinu Ginces zodzius,zmona turejo teises jau 13 metu,bet neturejo savo vardu automobilio,tai kaip uzgiedojo nesveikai uz draudima,neva turi buti draudimo istorija...teko man patapti zmonos auto savininku  :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip, tokia realybė, mano vaikiui jau 20, visas tas nesamones jau praėjau. Tiksliau vis dar einu.

Absurdas, bet nieko pakeisti negaliu. Visos mašinos ant manęs.

 

Didžiausias bajeris tame, kad ir tavo vardu mašinos ramiai negali vairuoti, nes dažniausia civilkes draudžiate kur varnelė būna uždėta kad vairuotojas virš 25metų.

Jei padarai kad galėtų vairuoto jaunas - kaina man pačiam iškyla nelogiškai. O jei uždeda kad gali važiuoti žalias lapas - visai pypiec. Taip ir žaidi-rizikuoji žmogus su paprastu draudimu.

Klauskit, galiu daug absurdų pripasakoti, teko susidurti.

 

Dar bajeris, jei masina ant firmos, civilkė galioja visiems vairuotojams panašiai kaip paprasta privačiam, o vat privačiam jei padarai kad vairuotų visi - kaina kosminė. Visiskas absurdas.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Seniai visi reikia...taciau kai VIENAS jaunas bicas priparkuoja zveriuka stoteleje...VISI uz tai "sumoka" ir rekti nebegali...

Dar pamirsote nora apriboti galinguma, svorio ir galios koeficientas kazkoks....

todel visi britvininkai pazeidejai

visi baikeriai banditai

visi dziperiai niokotojai

ir t.t. ir pan.

Taip gi lengviau.....

 

 

p.s.

mano tevukas garbaus amziaus, senjoras...tai va kadangi gavo nuolaida civiliniam draudimui..as au jo auto negaliu vaziuoti :D

kazkada remontavau savo masina, reikejo detales..nieko negalvojes sokau i tevuko liau liau ir lekiu..stabdo kopai....rezultate sako, formaliai draudimas yra ir jie bausti negali, bet atsitikus ivykiui draudimas atsisakys vykdyti savo isipareigojimus.....kaip anekdote...puiku bliat..tiesiog bliat puiku :(

Redagavo Suomis
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dede mikai mano mamyte laike teises 24 metu mojavau irgi po 600 lt,bet registravau auto ant saves ir pridejau papildoma vairuotoja,jai buciau uzrases auto ant jos ir draudes butu apie1000lt,cia jau taip yra lt litai aina y viena popa,tuo tarpu turejau 4auto mamyte bakstelejo y dupa,studentas nupjove gryba alfai nieko naujai tojotai dazai bamperio ytruko(aisku pasakiau kad formintu ant manes nes klevui yvikis negerai ir zymiai draudimas soktels),ir ka tu galvoji po triju men draudziau visas 4auto nes draudziu vienu metu visom 4auto draudimas pabrango po 100lt,rezume 400lt,nor yvikis tik su viena,auto,badziau ieskoti galu o ju nera,va tau ir politika lt draudimo

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man yra 25metai vairuoju nuo 18 metu nesu turėjęs jokios avarijos ar kokio atsitikimo tačiau už jeep wj draudimą sumokejau 400 eurų pasakė galingas variklis 2.7. kas keisčiausia turėjau golfą 3 1.8 variklių mokrjau 300 eurų pasakė lygiai tą patį galingas variklis , kai klausiau kada atpigs tai pasakė turi išeiti iš tos rizikos grupės kuri baigėsi kai sueina 26 metai , o kai paklausiau kiek bus pigiau tai atsakė kažkur 50 eurų. O kas visų nelogiskiausia turėjau frentera ir jį buvo mamos vardu registruota metam draudimas 60 eurų kainavo, o dabar pasiklausykite mamai yra 58 metai ji vairuotojo teisių nėra gyvenime turėjusi ir neturi tačiau jai draudimas pigus nes ji jau išeina iš tos rizikingų vairuotojų grupės, tai kur čia logika????

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

statuose lygiai tas pats yra, sviezi vairuotojai moka daugiausia. yra ten 10 ar dvylikos laipteliu sistema, ir per 10 ar 12 metu jei neturi yvykiu draudimas nukrenta labai zenkliai. Plius labai skirtingai kainuoja draudimas jei masina registrtuota tarkim kokiam niujorke, ar kaimuke, kuriam nedaug trafiko.  aisku kainu neatsimenu turbut nera ant draudimo 4 men algos, plius ten imokos kas men.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 Taip jau yra, jaunas vairuotojas-rizika didesnė, gyveni didmiesty-rizika didesnė, didelis kilometražas per metus-rizika didesnė ir t.t.

 Draudimas privalomas, o draudimo bendrovės labdara taipogi neužsiima...

 Kai pagalvoju, buvau neseniai išsilaikęs teises ir Kaune važinėdavau be jokio draudimo(ir patirties),  95-96 metais, gerai, kad be jokių incidentų...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kokiam saminingumo lygmenį žmonės, tokia ir valdžia, kokia valdžia tokie ir įstatymai. Vairuotojams be stažo manau geriausias variantas šiuo momentu yra automobilį registruoti  tevų (giminių ir visi like variantai) vardu , o pačiam susirasti kam apdrausti kokią priekabėlę, kad draudimo stažas kiltu ir ateitį galėtum pats draustis.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O alfa romeo su 2,5 litro varikliu? :) Angluose, jau seniai,  automobilio pasirinkime dalyvauja ir draudimo kaina .

jo, ten teisingai sutvarkyta viskas ir pazaboti lapai... islaike teises perkasi1.0-1.2 varikliais ir augina staza su metais... o pas mus kaip taisykle pirmas pirkinys bmw 3.0  ...mazalitraske gi nefasonas, ir geda pries draugus... todel ir vyksta registravimas per tevus, senelius ir visokius kitokius santaklausus...

Redagavo shirokas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu dėl draudimo tai aš kažkaip suprantu. Nu didesnė ten ta rizika, vat ir draudžia brangiai.

 

O va kokios perspektyvos ateityje vaikui?

Jei dirbs ne "ant savęs" arba nebus verslininkas, o dirbs samdomą darbą?

Š... perspektyvos jei tėvai "pašildyt negali".

Savo gyvenamą plotą įsigyti jau gyvenimo projektu tampa...

 

Taip, kad jei norim, kad vaikai gyvenimą su Lietuva sietų reikia juos mokinti verslumo ir "suktis", tame tarpe ir į draudimo taisykles lanksčiai žiūrėt.

Aš tarkim pats dar Marijampolėj registruotas nors 17m. kaip Kaune gyvenu... O ką draudimas tai pigesnis... 

O liūdna kalbėt apie tai, kad jaunimą reik mokinti taisykles apeidinėt... Bet taip jau yra, toks gyvenimas. 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 Taip jau yra, jaunas vairuotojas-rizika didesnė, gyveni didmiesty-rizika didesnė, didelis kilometražas per metus-rizika didesnė ir t.t.

 Draudimas privalomas, o draudimo bendrovės labdara taipogi neužsiima...

 Kai pagalvoju, buvau neseniai išsilaikęs teises ir Kaune važinėdavau be jokio draudimo(ir patirties),  95-96 metais, gerai, kad be jokių incidentų...

 

o jei statistiką pažiūrėti, kas daugiau avarijų daro ? Ar didmiestyje registruotas, ar iš rajono atvažiuojantys į didmiestį ? Aiškina, kad sistema sukurta remiantys kitų patirtimi, bet realiai tai tik afigienas verslas draudimo bendrovių. Kiek jų priveista ir didžioji dalis užsienio kapitalo, taigi matyt mokame ir už tuos, kurie ne lietuviai ir svetur daužo mašinas.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

logiska - paziurekit visoj europoj jaunima nevazineja galingesniu nei 1.3-1.6 varikliukais tik del draudimu. Pirma masina jaunuoliui geriau imt kuo silpnesniu varikliu, tada ir draudimas bus adekvatus.

Emigraves pasidariau tos salies teises, nesvarbu kad stazas virs 10m jie traktavo kaip zalia vairuotoja ir ikirtes Mitsa Evolution netiketai suzinojau kad civilinis arti 3k eur :) 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

draudimo kompanijom automobilių draudimas yra nuostolingas nesvarbu kiek jie iš kliento paima, draudžia automobilius jos tik todėl kad įstatymai verčia arba klientas viso komplekto reikalauja, o laikosi jos iš nekilnojamo turto draudimo...........

Leisk paklaust ; ir iš kur tokios žinios apie draudimo kompanijų pajamas ir nuostolius ?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kai tik buvo įvestas PCD, teko tokiai latvių kompanijai reklamą gaminti, su direktoriumi asmeniškai daug bendrauta... jie atėjo į rinką konkrečiai ant privalomojo draudimo prasisukti, tada dar pasienyje visur savo kioskus statė pagal mūsų projektus su reklamomis, salonus miestuose atsidarinėjo, pinigo negailėjo investuoti. O nekilnojamas ir kitas draudimas jau po to atėjo, kai sukaupė kapitalą iš PCD įmokų, kurios pradžioje buvo 3-4 kartus mažesnės nei dabar.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisiminkim draudimų pradžią,visoms mašinoms vienodai 80 lt. ir nekils,taip pasakojo politikai (melagiai).

Tuoj bus dar auto naudotojo mokestis irgi pradės nuo kokių 80 eur. ir "nekils" kaina niekada :D

Dar kur neteisybė,kad draudimas tai civilinės atsakomybės o skaičiuoja ne nuo civilio o nuo automobilio."Civilis" gali turėti kelis automobilius,pelnas didėja.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.