Pereiti prie turinio

Kelione i Gruzija


gince

Rekomenduojami pranešimai

na atstumas per RU x2 didesnis, bet važiuojasi greičiau nei per UA, laiko sugaiši tiek pat - 3 dienas. Be to pats kelias iš Vladikavkazo per kalnus yra smagus. O Gruzijoje kalnais su suzuki bus vargas, ilgi pervažiavimai kur nėra kelių, menkas malonumas. Ten pigiau galima pvz Jeep grandus išsinuomoti ir komfortiškai pakeliauti. Kitą vertus bus pirmas toks zuikių reidas :D

 

pabendrauk su Jaroslavu, ukrainietis apsigyvenęs Gruzijoje, gal ką sutarsite, vedžioja grupes po kalnus https://www.facebook.com/Pegasik-Georgia-travel-289929611108573/?fref=ts

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ir būkit atsargūs ;) mes irgi tuo keliu važiavome, o grįžtant jau strigome dėl nuošliaužų po nakties... Каменная глыба упала на капот автомобиля, никто из туристов не пострадал.

 

 

https://www.newsgeorgia.ge/ogromnyj-kamen-upal-na-mashinu-s-turistami-v-tushetii/

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gruzija yra nuostabi šalis, tik mano nuomone ten reikia skristi ir išsinuomoti visureigius. Tada nereikia galvoti, kas bus jei kažkas suluš ir kaip paskui reiks grįžti namo. Ten jau buvome tris kartus.

Jei reikės, giliai pasikapstes rasiu visureigių nuomos kontaktus.

Čia tik mano subjektyvi nuomonė.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gruzija yra nuostabi šalis, tik mano nuomone ten reikia skristi ir išsinuomoti visureigius. Tada nereikia galvoti, kas bus jei kažkas suluš ir kaip paskui reiks grįžti namo. Ten jau buvome tris kartus.

Jei reikės, giliai pasikapstes rasiu visureigių nuomos kontaktus.

Čia tik mano subjektyvi nuomonė.

Gal prisimeni kokios kainos nuomos, visureigių ?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Skaitau sia diskusija jau kuris laikas. Visureigiu pakeliuti po Gruzija, manau siandien dienai vienas is geriausiu variantu ka galima patirti kelioneje. Tai nera super duper ilgas kelias, bet nuvaziavus laukia vieni pliusai! Is sono ziurint atrodo,kad kelione tai potyriai ten, kur grazu. Deja tai tik 50% viso WAU!  Vaziuojant savo visureigiu kelione prasideda 3-4 men pries. Yra aktyvus planavimas, visureigio issami tech perziura, atsarginiu daliu planavimas, daiktu apgalvojimas ir t.t.. Visa tai uzveda ir gyveni keliones nuotaikomis ilga laika. Nuskristi ir nuomoti galima, bet graza bus minimali.. Kalbu is savo gal ir nedideles keliautojo patirties, bet faktais. Dar vienas pliusas, kad parvaziave is keletos tokiu kelioniu nebeabejosite visureigio patikimumu.O ispudziu bus 3 men pries ir 3 men po keliones! 

Mano nuosirdus pasiulymas, jei tik yra maziausia galimybe,keliaukite savo technika nuo namu iki namu.

 

 Meris neleis meluoti:) 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Skaitau sia diskusija jau kuris laikas. Visureigiu pakeliuti po Gruzija, manau siandien dienai vienas is geriausiu variantu ka galima patirti kelioneje. Tai nera super duper ilgas kelias, bet nuvaziavus laukia vieni pliusai! Is sono ziurint atrodo,kad kelione tai potyriai ten, kur grazu. Deja tai tik 50% viso WAU!  Vaziuojant savo visureigiu kelione prasideda 3-4 men pries. Yra aktyvus planavimas, visureigio issami tech perziura, atsarginiu daliu planavimas, daiktu apgalvojimas ir t.t.. Visa tai uzveda ir gyveni keliones nuotaikomis ilga laika. Nuskristi ir nuomoti galima, bet graza bus minimali.. Kalbu is savo gal ir nedideles keliautojo patirties, bet faktais. Dar vienas pliusas, kad parvaziave is keletos tokiu kelioniu nebeabejosite visureigio patikimumu.O ispudziu bus 3 men pries ir 3 men po keliones! 

Mano nuosirdus pasiulymas, jei tik yra maziausia galimybe,keliaukite savo technika nuo namu iki namu.

 

 Meris neleis meluoti:) 

100 balu as pritariu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

skraidymas tik esant ribotam laiko limitui... jei turi laiko savo eiga - tai geriausias pasirinkimas :) bet visada reikia nepamiršti, kad nuotykiai gali būti geri ir nelabai, todėl planuojant keliones panaršykite ir keliautojų forumuose, sužinosite daugiau.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.