Pereiti prie turinio

Bauda del greicio...


Zydrunas

Rekomenduojami pranešimai

Aha, matau, kaip saugiai ir tvarkingai važinėja Estai :)

Būnu Estijoje dažnokai - vairuotojai ten tokia patys, kaip Lietuvoje ir Latvijoje: ir laksto, ir ištisinę kerta tiek lenkdami, tiek apsisukdami, kur į galvą šovė ;)

 Tai ne estai ten tebuvo, o greičiausiai lietuviai arba Estijos rusai su estiškom mašinom :D

 Buvau prieš kelias dienas pats, estų važiavimo tempas keliuose man daugiau primena skandinavišką, visi važiuoja daugmaž pastoviu greičiu, +10 nuo leistino, išskyrus gyvenvietes ir miestus, su tautiečiais nėra ką lygint...Penktadienio vakare nuo Kauno link jūros, sekmadienio popietę atgal- atrodo, kad kas būtų paleidęs kaimenę alkanų ir rujojančių vilkų nuo grandinės, kito apibūdinimo nelabai galėčiau sugalvot  :rolleyes:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai ne estai ten tebuvo, o greičiausiai lietuviai arba Estijos rusai su estiškom mašinom :D

Buvau prieš kelias dienas pats, estų važiavimo tempas keliuose man daugiau primena skandinavišką, visi važiuoja daugmaž pastoviu greičiu, +10 nuo leistino, išskyrus gyvenvietes ir miestus, su tautiečiais nėra ką lygint...Penktadienio vakare nuo Kauno link jūros, sekmadienio popietę atgal- atrodo, kad kas būtų paleidęs kaimenę alkanų ir rujojančių vilkų nuo grandinės, kito apibūdinimo nelabai galėčiau sugalvot :rolleyes:

Pagal tavo logiką estų Estijoje nėra - vien lietuviai ir rusai su estiškai numeriais važinėja :)

 

Dėl greitkelio Kaunas - Klaipėda - Palanga visiškai sutinku :)

Bet galima tai pateisinti iš dalies - ne tiek daug šiltų ir saulėtų savaitgalių šią vasarą, tad visi skuba prie jūros kuo daugiau laiko praleisti. Tai akivaizdžiai matosi Klaipėdos ir Palangos gatvėse - atgyja miesteliai :)

Redagavo Jeep-V8
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.