Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Pasiūlymas - atskira vieta bendriems failams (upload'ams).

share shared files upload biblioteka failai dalinimasis

Temoje atsakymų: 2

ViliusA

ViliusA

• Žinučių: 89
  • Reg. 2010-12-12, 13:31
  • Vilnius/Alytus

Ką tik susidūriau su tokiu nepatogumu - norėjau pasidalinti vienu turimu manualu (MB Unimog 411 (~35MB)). Bet neleidžia upload'inti, nes failas per didelis. Gal problema ir ne tame ("didžiausias galimas vieno įkeliamo failo dydis: 50MB)), bet...

būtų patogu turėti bendrą vietą (biblioteką), kurioje galima pasidalinti failais, kurie aktualūs platesniam ratui (įvairūs auto instrukcijos, manual'ai, vartotojo knygos etc.). Įkėlimas, turėtų būtų patvirtinamas admin'o.

Tokio sprendimo privalumai:

-failai nebepriklauso įkėlusiam vartotojui - reiškia nedings ištrynus vartotojui ar ištrynus vartotoją. 

-būtų galima taikyti kitokias kvotos sąlygas (arba be jų).

-bendras gėris nesiskaičiuotų į vartotojo kvotą.

-vartotojai (gal būt) labiau norėtų įkelti failus į tokią vietą nei dalintis nuorodomis į googlą/kitus puslapius/forumus. Duomenys išoriniuose resursuose dažnai kinta, dingsta ir nuoroda tampa negyva.

-su laiku susidarytų gana vertinga biblioteka 

-įkeliamam failui (paprastai forumo softas tą leidžia) galima suteikti ne tik tvarkingą vardą, bet ir papildomą aprašymą ar žymas (taisyklinga lietuvių/originalo kalba) - žymiai palengvėja paieška.

Toks darbas aišku papildomas galvos skausmas admin'ams, bet galėčiau šiuo klausimu, vardan bendro labo, padėti.

Mikas123

Mikas123

• Žinučių: 423
  • Reg. 2013-04-08, 19:00
  • Kaunas
Aš išsprendžiau šį klausimą paprastai. Administruoju Nissan temą. Susikuriau google acounta pavadinimu nissan ir gavau debesyse 15 gb. Ten ir dedu manualus ir įmetu nuorodas, iš esmės man jis nereikalyngas ir nekainuoja, tad jo trinti nėra reikalo. O manualų pridėti iki 15 Gb reiktų gerai pavargti :)

Dragon

Dragon

TLC Veteranas

• Žinučių: 10.985
  • Reg. 2006-03-06, 11:50
  • 4x4 Vilnius

Aš išsprendžiau šį klausimą paprastai. Administruoju Nissan temą. Susikuriau google acounta pavadinimu nissan ir gavau debesyse 15 gb. Ten ir dedu manualus ir įmetu nuorodas, iš esmės man jis nereikalyngas ir nekainuoja, tad jo trinti nėra reikalo. O manualų pridėti iki 15 Gb reiktų gerai pavargti :)

Ačiū Mikai :)

Atsakyti

Vartotojų skaito šią temą: 0

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)