Pereiti prie turinio

Stikliniai buteliai vynui


Linko

Rekomenduojami pranešimai

stopudnai maciau tokiu sloviku  ligi bambos ar tai ermitaze ar tai bangini ar dar kazkokiam dideliam prmoniniam centre.  dar pagalvojau, raugciau vyna prikabinciau pora.

Reikia savo raugti, akcizu savam nera. Manau kad ir sveikiau, kai gera pagamini.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Reikia savo raugti, akcizu savam nera. Manau kad ir sveikiau, kai gera pagamini.

matai as vyno kaip tai nemegstu. geriu aisku kai nera kur dingti, bet man jis nuo jaunu dienu kelia asociacijas samagono sumaisyto su uogiene(taip karjera prasidejo tokios asociacijos ir kyla) nu kam maisyt du gerus daigtus ir gert nesamone ane? mes jau nebe piemenys, tai jei reikalas pasisuka link vyno, su tevu ir svogeriu kylam nuo stalo, einam sklepan, ir kol mentai visu bravorsciku neisgaude, ikalam gero seno samagono :) ir nublanksta visi vynai ir jimbeamai ir  valstybines :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pritariu, jei yra gero samagono vynas gali ir palaukti savo valandos. Kuo senesnis vynas tuo skanesnis vartoti.

Nepasakyčiau kad kuo senesnis tuo skanesnis, n metų pasidarom ivairių po nedaug, tai tke kur jau virs 5 metų man neskanu, plius kiti suactėja, gerti neimanima, pats skaniausias yra gavesis pienių vynas ir gervuogių miško....

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nepasakyčiau kad kuo senesnis tuo skanesnis, n metų pasidarom ivairių po nedaug, tai tke kur jau virs 5 metų man neskanu, plius kiti suactėja, gerti neimanima, pats skaniausias yra gavesis pienių vynas ir gervuogių miško....

pritariu kad geriau daryti po nedideli kieki sio gerimo . Vaisiu naminis vynas visada "eksperimentas". Padarai nedideli kieki greitai suvartoji, nes buvo "geras" gerimas visiems labai patiko. Sekanciais metais padarai viska taip,pat tik didesni kieki o gavosi  "nekoks" ,tada  jo niekas neragauja . Vynas suacteja, belieka tikamas marinuoti darzoves.........

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.