Pereiti prie turinio

nešiojamas GPS imtuvas


aarwiss

Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 62
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

Nežinau ar tai realu ar ne, tai pasakykite Jūs man neišmaneliui?

nerealu, nes reikalavimu daug, ir jie viens su kitu nedera, taip sakant :D  bent meskafona reiktu isigyt ir plana su kazkiek gb pasiimt, tuomet dar kazkas pavyktu su minimaliai€, o dabar ne :salut: 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

atrodo liuks , bet chebra gi sakau mano kraštai ribojasi su LV kraštu kad ir rominga isijungi toi srityje sakykim nuo sienos 1km i LV net ryšio nebūna (vietomis būna) tokeliau kai pilnai pagauna lv rysi viskas ok, o kaip tik daug miškų pasienyje, telefonui ryšio nėra tai koks dar internetas..:-(

welnias kokių mano svajoniu reikia atsisakyti igivendint galimymes ?:-)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

skelsiu pievu dar:-)

susižiūriu žemelapyje planšetėje (patogiau,didesnis ekranas) susirankioju taškus, juos persikeliu i nešiojama gps. sakykim maršrutas su10taškų ir juos matyti, rodytu krypti pagal eilę. čia kiek suorantu nebuna visuose gos kad susikurti maršruta, kad nereiketu vedinėti kaskartą iš užrašų knygutes koordinates:-)

na ir kad liktu galimybe ir minimaliai pažiūrėti kur esi kaip welnio pirma foto, susideti taškus išsaugant ir gryšti i juos keliaujant.

čia "sufilmavau " kaip reikiant bet itariu tada kuo puikiausiai tik siūlomas gps čionais? niekur nerandu jo parametrų Lt kalbos

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na pasiiemiau Mūsų bendraminčio siulomą magellan explorist 110 , randu pasijunges ant kompo kad MAP folderyje yra Lietuvos ir OFFraudo zemelapiai, tik neikertu kaip juos pasikeisti, o gal ir naudoju tik kad nelabai tenkina, mišką rodo tiesiog kaip žalią blyną:-)

Noretusi kad rodytu ir griovelius,plynaukes... ar neimanomas dalykas?

Plius būtinai reikalinga ir LV žemelapis, rašinejau Šiauluose meistram kas užsiiema tokiais dalykais (bentjau taip reklamuojasi) tai nieko negali padėti, vežiau katik keliems tai sako garmina atvesk irašysiu, tokio aparato nesu mates...:-)

Kur galima viską sutvarkyti, ar iš jūsų gali kuom padėti?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu nesvaikit, nereikia ANDROZIC jokio interneto…

Jau rašiau GPS temoj : parsisiunti iš google androzic 1.7.9 versiją ( bet ne aukštesnę) , parsisiunti top Lietuvos mapsus, instaliuoji ir ramiai sau naviguoji. Taškai susideda super…

Ozis nepatiko… androzic palaiko touchscreen, tipo dviem pirštais zoomina vaizdą, ozis keblokas androide, nafig…

post-9896-0-04581300-1488805930_thumb.png

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš neskūpas… tegul renka tuos baravykus…

Svarbu žmogai, kad teisingą navigacinę programėlę įnstaliuotusi…

Nafigą ten tie nešiojami GPS, jeigu androidiniame smarte gali viską tūrėti.

Aišku, maži ekranai ne kažkas… Mano note 4 smarte 5,7" colio ekranas, tai grybauti pats tas, į kišenę įsimetei ir varai sau su kašiuku…

O jau džipinėti, ar varžybose naudoju note 10,1" planšetę , ekranas didelis, daug smagiau viską matai…

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.