Pereiti prie turinio

Ieskau kampinio slifuoklio


vilkas

Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 77
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

prieš 4 valandas, Dėdė Klevas parašė:

Grįžtant atgal prie įrankių tai su MAKITA visas aplink mane esantis kiemas dirba (pas ką suktuvai  , pas ką perfai batereikiniai , pas ką kampinukai , pas ką smūginiai suktuvai) - nu dirba ir nesiskundžia kad nelaiko .

Jei dirbtų su kokiais nors DeWaltais ar Hikoki, tai turbūt irgi nesiskųstų :) Kadaise daviau vienam žmogėnui sodo žirkles, kad smulkias šakas pakarpytų, grąžino atgal- nugi žiūriu, kad sulaužytas fiksatorius, kur laiko žirkles uždaroj padėty...Suprasčiau, jei būtų buvus kokia dešovkė, o dabar- Fiskars, ten dar reikia gerai pasistengt, kad plastmasę sulaužyt. Ale jei drūtas ir durnas, tai sulaužyt galima ir įrankį tarp kojų, jau nekalbant apie visus kitus :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

pratesiant tema apie įrankius, nusprogo taip vadinama mano kampinis šlifuoklis Metabo "bulgarkė" atitarnavo savo metus. iškilo toks pasirinkimas ar imti su laidu, ar akumuliatorinę. Įrankiai pas mane yra naudojami tik sau prie namų ir garaže, aišku dirba gan nemažai, bet tikrai ne kasdiena. Tai galvoju kaip su tom akumuliatoriniais šlifuokliais ar kas esat susidūrę kiek laiko su jais galima dirbti, suprantu, kad nuo akumo talpos priklauso :).

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Geriausia turėt vieną tokį ir vieną tokį :)

Akumuliatorinis super patogu, laidai po kojom nesipainioja, tačiau baterijos kol kas nėra tokios tobulos, kad galėtų visiškai pakeisti 220 V. O ir palyginti brangios, jei pirkt atskirai. Naudojimo laikas (Milwaukee su 5.0 Ah baterija kaip pavyzdys) maždaug toks- paimi pilnai pakrautą bateriją, dirbi kol nusibaigia, imi kitą pakrautą, o šitą statai ant krovimo. Kai nusibaigia pakaitinė, pirmoji dar nebūna pilnai pasikrovusi :)  

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jei reiktu rinktis tik viena, bulgarke as rinkciaus laidine vis tik. bent kol kas. argumentai paprasti -  batarke isciulpia greiciau nei darba padarai, gabaritai ir svoris  didesni, ir apsukos kitokios pas elektrine. 

batareikine ziauriai patogu kai reik nedaug kazka  nutarkuot,  nereikia kabeliu tampyt ir rozeciu horizonte ieskot

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 44 minutes, tunks parašė:

jei reiktu rinktis tik viena, bulgarke as rinkciaus laidine vis tik. bent kol kas. argumentai paprasti -  batarke isciulpia greiciau nei darba padarai, gabaritai ir svoris  didesni, ir apsukos kitokios pas elektrine. 

batareikine ziauriai patogu kai reik nedaug kazka  nutarkuot,  nereikia kabeliu tampyt ir rozeciu horizonte ieskot

tai va tas ir labai patinka, kad nereikia laidų, dabar prie namų naudoju Ryobi suktuką, prieš pusmetį nuduso 15 metų naudotas siaurapjuklis, pasikeičiau į Ryobi akumulaitorinį siaurapjūkli, bendroi sumoi trys akumai, šiaip kaip ir labai patrenkintas, bet kai pagalvoji su kampiniu šlifuokliu kai dirbi jis dirba tikrai nemažai. nebent dar pasii,ti kokių pora akumų į komplektą tada gal ir užtektų :D

 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu pirmam pasitaikiusiam puslapi ryobi tiek laidinis tiek akumuliatorinis 94eu. ne tokie ir zveriski  pinigai. tik kaip sakiau sukiu skaicius 11k pries 7.5k. kas is tikruju man tai jauciasi. nusipirk akumuliatorini jei labai norisi, jei pasirodys, kad truksta tu apsuku ar batarkiu, nusipirksi ir laidini. uz 200 tugriku turesi visa gama :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 7 minutes, tunks parašė:

nu pirmam pasitaikiusiam puslapi ryobi tiek laidinis tiek akumuliatorinis 94eu. ne tokie ir zveriski  pinigai. tik kaip sakiau sukiu skaicius 11k pries 7.5k. kas is tikruju man tai jauciasi. nusipirk akumuliatorini jei labai norisi, jei pasirodys, kad truksta tu apsuku ar batarkiu, nusipirksi ir laidini. uz 200 tugriku turesi visa gama :)

tai yra šiek tiek brangesnis akumuliatorinis Ryobi ir su 11k apsukų, tai gal reikės idomumo dėlei pasibandyti :), šiaip kaip mėgėjiškam naudojimui tai visai patenkintas aš tais Ryobi įrankiais.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėl kampinukų tai Makitų jau atsižegnoju, dvi dideles madingiausias 2200w prieš du metus paėmiau tai abidvi po du kart garantiniam buvo ir teko jau jas mest nuduso galutinai, mažą su reguliuojamom spalį pirkau nei pusė metų netempė vėl garantinis, skambina iš garantinio sako  45 tugrikai remontas ir ale įrankis jau atvira liepsna turėjo degt 🤣🤣🤣 nu dabar dar sutvarkiau už tugrikus bet jei vėl ges tai net nevešiu.

Dabar bandysiu metabo kampinukus jau mažą turu didelė kelyje stebuklo nesitikiu bet makita labai nuvylė. Metabo seniau silpna vieta knopkė buvo ir tos apsaugos su termometru kažkokia nesamonė bet dabar nėra lygtais jų

Boschų guoliai silpna vieta ( turėjau mažus nuo 850 iki 1700 w ) po kurio laiko diskas mušt _ banguot pradeda, darbas nemalonus kaip tikslumo reikia, ir garantinis nenori tvarkyti skaito kad čia negedimas. Aišku jei pabyra boschas tai jo garantinis pats geriausias latviukai greit tvarko ir nesikabina visai jei mokėt reikia tai kelis euriukus už angliukus

Flexai labai senai turėjęs ir didelę ir mažą ir pačias galingiausias šiaip kaip ir nieko bet servizas tai ačiū būdavo. Nors viena poliravimo su vandeniu dar gyva ant sienos kabo prieš kokia 10 m pirkta.

Hikoki _ hitachi buvę tai išvis nepagaunu kas per įrankis maža gal 1600 w o apsaugų prideta kad nei generatorių jinai nepažysta, truputį užspaudus atsijungia kaip nauja atrodo per metus laiko tris kart į depo atgal važiavo, tik tiek kad man ji argonomiškiausia rankoj gerai sėdi, tik nežinau kokims darbams skirta

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

metabo tai irgi pagalvociau pries pirkdamas gerai. nemaciau nei vieno metabo irankio daugiau dirbusio, kuris nebutu su nuluzinejusiom plasmasem. o garantinis tai neduok nedaves. turejau reikalu, tai nuo to laiko atsizegnojau nuo sito brando

boschu guoliai taip, silpna vieta, bet kai man uosvis visa guoliaviete istekino is metalo, tai dabar guoliai ne problema pasikeisti. o varikliukas sukasi smagiai.

Jei daug dirbi pabandyk hilti, neturetu nuvilti

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 23 minutes, tunks parašė:

metabo tai irgi pagalvociau pries pirkdamas gerai. nemaciau nei vieno metabo irankio daugiau dirbusio, kuris nebutu su nuluzinejusiom plasmasem. o garantinis tai neduok nedaves. turejau reikalu, tai nuo to laiko atsizegnojau nuo sito brando

boschu guoliai taip, silpna vieta, bet kai man uosvis visa guoliaviete istekino is metalo, tai dabar guoliai ne problema pasikeisti. o varikliukas sukasi smagiai.

Jei daug dirbi pabandyk hilti, neturetu nuvilti

Jo metabo servizas tai pamenu į stokkerį nuneši tai gali iškart kitą pirkt nas taiso tai savaitėm mėnesiais 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai cia  gelytes, ju tiekimas ten menesiais veza dalis. atrodo kad issiardo, tada meistras ant asilo joja i vokietija, randa atsargine dali, nuperka ir ant to paties asilo parjoja atgal. nu uztrunka, ka padarysi, telefonai ir  siuntu tranybos iki stokkerio nedaejo.

Labiausiai suglumino mano atveju, kad paeme isilgino pjovimo staklikes, nu ir valink, niekam neidomu kas ir kodel atsitiko, defektuosim. paskui skambina telefonu, tipo defektavom, pats kaltas, jei taisysi tai tiek tugriku. pala pala, aiskinu kad taip ir anaip. tipo ne, pagal ibrezimus nustaciau, kad padarei taip ir anaip ir neaiskink taip nebuvo, nepatinka kreipkis i vartotoju teises. kaip i siena. sakau nu gerai, tai kam tas 3m garantinis galioja?(del ko is esmes metabo ir emiau, galvojau jei plasmases nekokybiskos, per 3m tikrai nulakstys ir pakeis , nuveztas buvo po geru metu, per salcius plasmasiniai mazgai vienas po kito trupet pradejo) atsakymas buvo tai jei variklis neveiktu, ten  gamyklinis brokas konstrukcijoj butu. tai praktiskai niekam.sakau  o kad plasmasiniai mazgai nekokybiski per salcius trupa tai cia ne garantinis? cia pats alia specialiai sulauzei ir nori kad naujas butu... truksta zodziu... taip dirbau metus laiko, suspardziau  is neturejimo ka veikt, ir paskui i stokkeri vazineju  kas dvi sav paklaust kada bus tvarkoj irankis...

tai buvo pirmas ir paskutinis stambesnis metabo pirkinys, ir paskui teko susidurt  su kitais laimingaisiais metabo turetojais, visu patirtys panasios, pas visus palsmases nulakste, kampus ir aukscius kas su atviorkom fiksuoja, kas dar kokia prispasoba pribures. prie ukio gal pofik, ten 2 syk metuose gali pafiksuot su atviorke, bet kaina kaip profesionalaus, o pastoviam darbui tai hemorojus ne irankis

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Metabo geri buvo prieš 15-17 metų, paskui prasidėjo čia aš tik apie kampinukus paskui prasidėjo tie termometrai ir t.t.

O Vokietijoj seniau jei užeidavai į specializuotą akmens apdirbimo pardę tai visur ant sienų Flex kabodavo, būdavo vienas flexas didelis kampinis neužmušamas metaliniu korpusu sverdavo arti gal 8 kg 🤣 paimi į rankas tai kai gera kuvalda per dieną padroži tai nei į kačelką eit nereikia 🤣.

Seni geri laikai ir įrankiai geri buvo, visoki standartai, saugumai ir mandros technologijos sugadino kampinukus. Dar ir garantiniai ale jei dulkių randa tai sako gi dirbai aš jiems ir sakau o ką lentynoj laikyt reikia gi prigalvojat visokių marton variklių kurie dulkių nebijo ir t.t.

P.S. maži kampinukai jei apsukų reguliuot nereikia tai kiek kantresni ten matyt paprasčiau viskas padaryta.

Vienas pažystamas seniau iš senių ar iš kažkokio kito didelio centro pasiimdavo iškart kokius 5 skilus ir varo kaip voverė rateliu koki 3 garantiniam su 2 dirba 🤣 aš taip jau kantrybės neturiu.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad ko gero reiks kada ir hilti pabandyt, bet kad kaip sakai kaina dviguba. Bet labiausiai nustebino makita kaina Gitanoj net klausiau maži kampinukai visi  1500w vienodi varikliai o kaina 120 160 220  gal dar ir koki 250 yra kažkas panašaus  sakau kuo jie skiriasi tai sakė navarotų pridėta 🤣 nu tai supratau.

Nu apie elektrinius kampinius lyg ir atsakėm žmogui. Pats akumo neturiu bet teko dirbti tai nelabai patiko galios visai neturi, darbui visai neskirti greičiau pramogai armatūros galą atpjaut gal ant stogo kokio patogu.

Dar žiūrint mažą kampinuką pažiūrėčiau kad laidas 4 m būtų jaučiasi bent man kur 3 o kur 4m

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.