Pereiti prie turinio

Greta Kildišienė "tikras blogis Lietuvai"


valdasamaliai

Rekomenduojami pranešimai

:unsure: chebra,man atrodo,kad si diskusija linksta link psichologinio :mellow:  smurto,, artimoje" aplinkoje=) :cheer:  :cheer:  :cheer: o jei rimtai ,tai paziurekit i save ir pagalvokit ar patys turedami galimybe pralobti,apgauti ar kazkaip kitaip gauti sau naudos,ja nepasinaudotumet.Toks vaizdas,kad cia visi visaziniai teisuoliai brukantys savo isminti... :D  :D

turejau nemazai tokiu galimybiu, kolei kas nesusiviliojau... Ir ka dabar daryt :?::D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 163
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Žiūriu suzukimostr čiut ne chuck norris. Viską žino, visus pažįsta. Tik keista, ką čia toks kietas veikia? Man tai šitas sindromas praėjo dar mokantis mokykloje, kitiems,maromai, iki gyvenimo galo nepraeina. Negi rimtesnės veiklos nesusirandi apart šudo malimo forume? Aš tai neturiu tiek laiko, kad net šitos garsiai barskancios puodynes kiekvieną posta perskaityti :D.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Zmones turintys nemaza iskalba dazniausiai nesukeba kazka veikti apart pisti prota visiems ir pridaryti nesamoniu.Yra kelios ggrupes tokiu...tai bobos( zinoma ne visos,bet dauguma),mokytojai ir destytojai kurie nieko nemoka apart savo iskalta teksta per 20 metu ir visus studentus krusa,seimo nariai(meluoja ir neraudonuoja per kiekvienus rinkimus,o galiausiai rezultatai nuliniai) ,kunigai( bobuciu uzkalbetojai)....ir turbut bus dar viena nauja rusis kuri prasides is raides......

Redagavo Mandarinas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Žiūriu suzukimostr čiut ne chuck norris. Viską žino, visus pažįsta. Tik keista, ką čia toks kietas veikia? Man tai šitas sindromas praėjo dar mokantis mokykloje, kitiems,maromai, iki gyvenimo galo nepraeina. Negi rimtesnės veiklos nesusirandi apart šudo malimo forume? Aš tai neturiu tiek laiko, kad net šitos garsiai barskancios puodynes kiekvieną posta perskaityti :D.

tai sakai tau ne lygis zmones, kurie lankosi siame forume(tu jau mokykloje supratai kad cia forume tik lohai renkasi) :D  . Tai siulau nebesilankyt, nes ir pats tapsi ne lygiu... :scratch:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

man patinka kai rodo vis komentarus apie "aukas" per visas tv is eiles ir delfis ir pan. Visur vien konservai))). Jie vis stebisi, kaip cia negeri vieni ar kiti, ir tipo jie niekuo neprisidejo ir tik nustebe))) :D

Ir kaip musu zmones nesuvokia, kodel skandalai i vienus vartus, komentarai i tuos pacius vartus is tu paciu asmenu pastoviai(anukas-simonyte-gentvilas ir tt) dazniausiai per tas pacias tv kurias valdo Mockus...

Ir kad koks bebutu ale skandalas ar auka, daug baisiau pati sistema kuri leidzia tas aukas gaminti lygioje vietoje. Tiesiog imti bet kuri zmogeli, ir is jo pagamint auka. Naudojant sena stalino metodika, butu reikalingas zmogus, o straipsni rasim... O jau patys komentatoriai tai butent tie, kurie ir pagamino tas ukininku nuolaidas-emigracija-skolas-korupcija.......... :scratch:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Žiūriu suzukimostr čiut ne chuck norris. Viską žino, visus pažįsta. Tik keista, ką čia toks kietas veikia? Man tai šitas sindromas praėjo dar mokantis mokykloje, kitiems,maromai, iki gyvenimo galo nepraeina. Negi rimtesnės veiklos nesusirandi apart šudo malimo forume? Aš tai neturiu tiek laiko, kad net šitos garsiai barskancios puodynes kiekvieną posta perskaityti :D.

tiesiai i desimtuka  :cheer:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.