Pereiti prie turinio

Ouboliui gumos 95m Gr y60


Rekomenduojami pranešimai

Sveiki gal kas susidurete ir zinote is kur gauti gumas kur dedasi ant uobolio( kur poto prisiverzia prie stebules), kaip suprantu skirta uobolio nuvalymui ? Nes pas mane i vidu uobolio privaro žemiu. Isvazinejau visus servizus neturi ir negali uzsakyti, skambina i Lirosta tai turi bet man kaip ir netinka, nes didesni ismatavai, kaip ir perdidelis.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kazka tu netaip supratai arba pasimatavai, asmeniskai y60 pats lirostoj uzsakineju ,yra brangesnes ir pigesnes,imu po du komplektus ir dazniau keiciu ir viskas ok.o noro turi pjaukis is veiloko mirkyk tepala ir bus ok

Redagavo wiswis
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane pilni remkomplektai guma+skardos+riebokšliai tuninginiai+atraminiai guoliai su dangteliais. Yra Y60 ir Y61 modeliams. x80,eur komplektas (yra ir Samurai ir Jimny x65, eur)

atskirai tik Y61 gumos žiedai x20,eur komplektas

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane pilni remkomplektai guma+skardos+riebokšliai tuninginiai+atraminiai guoliai su dangteliais. Yra Y60 ir Y61 modeliams. x80,eur komplektas (yra ir Samurai ir Jimny x65, eur)

atskirai tik Y61 gumos žiedai x20,eur komplektas

Labai idomu parasyk daugiau kas ten per tiuningas,visa tai isskyrus guolius ir yra komplektas,gal ir mane domins veliau

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane pilni remkomplektai guma+skardos+riebokšliai tuninginiai+atraminiai guoliai su dangteliais. Yra Y60 ir Y61 modeliams. x80,eur komplektas (yra ir Samurai ir Jimny x65, eur)

atskirai tik Y61 gumos žiedai x20,eur komplektas

Pirkau Meri iš tavęs komplektus lenkiškus Y60, nebuvo jokių atraminių guolių apsauginių dangtelių. :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tie guminiai žiedai maniau dangtelis ir yra :) jei ne tas, tai pasitaisysiu :)

 

attachicon.gifnp-y60-remkit.jpgattachicon.gifnp-y61-remkit.jpg

sorry bet jokio tiuningo cia nera paprasciausias komplektukas salnyku,tos gumos dedasi bet nieko gero nes ju atvira apacia,turi buti pilnas metalinis dangtelis kad tepalas neitu y kelmo vidu,ir is kelmo vidaus jai papuola vanduo y vairavimo guoli.visumoje su japan guoliais tokio komplekto kaina niekiap neatitinka tavo siulomos,nebent pirksi eolte be nuolaidos tai tada berots apie 110e-130e gausis. Redagavo wiswis
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sorry bet jokio tiuningo cia nera paprasciausias komplektukas salnyku,tos gumos dedasi bet nieko gero nes ju atvira apacia,turi buti pilnas metalinis dangtelis kad tepalas neitu y kelmo vidu,ir is kelmo vidaus jai papuola vanduo y vairavimo guoli.visumoje su japan guoliais tokio komplekto kaina niekiap neatitinka tavo siulomos,nebent pirksi eolte be nuolaidos tai tada berots apie 110e-130e gausis.

 

iš foto sprendi ? :) tuninginis yra pusašio riebokšlis, kurio guma nestandartinėje vietoje, todėl kai pusašyje jau yra griovelis ir nelaiko tepalo iš tilto, tas tiuninginis prigula neišgraužtoje pusašio vietoje. O dėl kainos čia kaina už du komplektus - tiltui, o ne tai kas foto vienos pusės.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na nuo to paprastiem lietuvem ir reik pradeti pasakoti:-) kad uz abi puses ir su kitos slidimo vietos pusasio salnikais,tada kaina labai patraukli,o jai tu apie tuos salnikus ant pusasio sneki kur ir po viena parduodi (pirkau net keleta is taves) tai pagal orga ne guma tenais patraukt y kita vieta paprasciau padaryta:-)bet fukcija atlieka puikiai,aisku tie guoliai retai reikalingi vairavimo bet jai 80 pinigu toks komplektas abieju pusiu ir su pusasio salnikas tai ir as rekomenduosiu is taves imt.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.