Pereiti prie turinio

Rekomenduojami pranešimai

Sendien po darbo nuėjau aplankyti draugės y ligonine ir išeidamas vakare apie 6 valandą žiūriu kažkoks pyzdukas prie mano visureigio krapšto kažką taip susaukiau ko jieskai tas y kojas su mano halogenu kury išrovė iš bamperio, as jy Vytis paskui pasigavau apvertęs isdauziau snuky ir mentus iskvieciau tie atvaziave ta vagy pakele jo klausia ar turi Man kokių pretenzijų už sumušimą ar rašys pareiškimą, tai taip išeina jai pagauni vogiant iš tavęs tu jy turi paglostyti ir gražiai paprašyti kad sulauktų policijos

Man tik ydomu ką jūs butumet dare jai taip pagautumet nuo jūsų visureigių vogiant kanors ? Butumet pasielgė kaip aš ar kaip policija liepe sulaikyti ir už rankos palaikyti ?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vyriskai pasielgiai-spaudziu desnia(kad pasigavai ir snapa ismaliai) as tai buciau policijos nekvietes,tik bereikalingos problemos...siaip geriausia jei ne vienas esi dar ikisai i bagazine nuveziai i miska ir pririsai prie medzio,tegul papolsiauja kol pavasari rastu grybautojai ir islaisvintu,per tokius piderastus poto reikia auto laikyti saugomose aikstelese...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vyriskai pasielgiai-spaudziu desnia(kad pasigavai ir snapa ismaliai) as tai buciau policijos nekvietes,tik bereikalingos problemos...siaip geriausia jei ne vienas esi dar ikisai i bagazine nuveziai i miska ir pririsai prie medzio,tegul papolsiauja kol pavasari rastu grybautojai ir islaisvintu,per tokius piderastus poto reikia auto laikyti saugomose aikstelese...

jei nepakviesi tu tada vagis pakvies tau.istatymai deja vagių pusėje....

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vagį pagavus reikia arba lupti, arba miliciją kviesti, abu variantai nelabai tinka. Nebent milicininkai bus supratingi ir patikės, kad vagis "susižalojo berakinėdamas mašiną", o po to "pargriuvo bėgdamas" :)

Supratingi pareigunai tokiam fruktui paaiskins kad anas dar koki pora / trjeta kartu dar ir nuovadoj nugrius ar pakeliui i ja - na bent taip paaiskino tam veikejui kur buvom pagave  :)

 

O siaip tai Dovydas malacius .

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Istikruju gerai padariai manau, bet biski neramu, kad pakeliu jis savo teisiu neprisimintu. Na ne bent istikruju dar pareigūnai jam kailiuka pakedentu papildomai, o taip tai i miska nuveziai ir paleidai kokioj pelkej. Dar gerai pagazdines. Kol parsigaus tegu pamasto.

Redagavo Linukas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sendien po darbo nuėjau aplankyti draugės y ligonine ir išeidamas vakare apie 6 valandą žiūriu kažkoks pyzdukas prie mano visureigio krapšto kažką taip susaukiau ko jieskai tas y kojas su mano halogenu kury išrovė iš bamperio, as jy Vytis paskui pasigavau apvertęs isdauziau snuky ir mentus iskvieciau tie atvaziave ta vagy pakele jo klausia ar turi Man kokių pretenzijų už sumušimą ar rašys pareiškimą, tai taip išeina jai pagauni vogiant iš tavęs tu jy turi paglostyti ir gražiai paprašyti kad sulauktų policijos

Man tik ydomu ką jūs butumet dare jai taip pagautumet nuo jūsų visureigių vogiant kanors ? Butumet pasielgė kaip aš ar kaip policija liepe sulaikyti ir už rankos palaikyti ?

Viskas gerai, tiesiog norėjai padėti žmogui, kaip sako vyrai jis pats pargriuvo ar gal jį kažkas kitas sumušė ir privertė eit išimti tą halogeną, o tu pamates sužalotą žmogų puoliai jam į pagalbą ir kai pamatei pas jį savo mašinos halogeną tada iškvietei policiją :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Subtilus čia dalykas. Viena vertus reikia pamokyt ilgapirščius, pažvelgus kitaip - halogenas dalykas įgyjamas, o sudaužyta galva gali ir nebesugyti... Suprantu, kad su tokiu pamąstymu užsitrauksiu "teisingų diedų" pyktį, bet nemanau kad linčo teismas tą nabagėlį atgrasys nuo tokios veiklos :unsure:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Subtilus čia dalykas. Viena vertus reikia pamokyt ilgapirščius, pažvelgus kitaip - halogenas dalykas įgyjamas, o sudaužyta galva gali ir nebesugyti... Suprantu, kad su tokiu pamąstymu užsitrauksiu "teisingų diedų" pyktį, bet nemanau kad linčo teismas tą nabagėlį atgrasys nuo tokios veiklos :unsure:

tai jai kita karta jai ant kokio agresyvesnio izsiraus tai rankas islauzys ir paliks gulet tuomet manau daugiau nevogs
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Subtilus čia dalykas. Viena vertus reikia pamokyt ilgapirščius, pažvelgus kitaip - halogenas dalykas įgyjamas, o sudaužyta galva gali ir nebesugyti... Suprantu, kad su tokiu pamąstymu užsitrauksiu "teisingų diedų" pyktį, bet nemanau kad linčo teismas tą nabagėlį atgrasys nuo tokios veiklos :unsure:

istorija...senoka, bet....

.....draugelis dirbo maximos apsauginiu....ir vienoje konkrečioje maksimoje pradėjo dirbti apsaugos "brigada" kuri nuausdavo ir patys "nubausdavo" butent tik etatinius vagiukus, narkomanus.. ir pan. vienu žodziu "profesionalus" kurie iš to pelnosi (kleptomanams, šiaip vienetams kurie apsivogdavo netyčia ar pvz girti - šios praktikos  netaikė).  policijos nekviesdavo ir po "pamokos" paleisdavo...

kaip vėliau paaiškėjo, tarp vagiuku sklandė informacija, kad i ta parduotuve geriau neiti vogti...smarkiai muša :D kai tuo metu kitoje...tik iškviečia ekipaža..o anie po šiltos nakties paleidzia...

taip ir pasimeti, kaip geriau.......

p.s. o kad vagiukai gali iš nusikaltėlio tapti "auka" tikrai didelė tikimybė šiais laikais....

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki pas man buvo panasi situacija , tik ne vagyste nuo masinos , verzesi i namus girtas LR pilietis i uzrakintas duris sandeliuko . Isejas tevukas jam restelejo - tu ka darai !!!!????... prie duru buvo gelezinis storasienis vamzdis kuri griebe pilietis ir soko ant tevo regdamas kad hata mano ir t.t pizdink ale tevukui sako ir puole... ateme is piliecio vamzdi dar dasokes is sono as pats gavo atgalios per sonkaulius su tuo paciu vamzdziu ir plius golfo lazda taip kad greit teko jam blaivytis nuo sonu skausmo kad neduok tu dieve....

Iskvietem policajus atvare dviese abzIurejo ji tas dar sakojosi tai policajai jam pasake- mazai gavai , mes sako tuoj penkiom min isvaziuosim jie dar kart pakartos ta ka dare kad apsiramintum . Po poros dienu ji paleido atejo vos ne ant keturiu maldavo atsiprasinejo ir prase pareiskima pasiimti . Va tokia istorija su policija . Cia kaip ant kokio papulsi.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na ir aš savo nuotykį pridėsiu,kada tai gal 1993-5m pagavom vagiukus pamušėm ir dar i rūsį uždarėm,anie biškį blaivesni užmus buvo sugebėjo pabėgt,ir pas mentus su pareiškimu,,gerai mūsų igaliotinis   vyras supratingas buvo ,atvaziavo pas mane pakalbėjom jis reikala suprato iškart žinojo kas per fruktai ,,sako tavo laime kad atkalbejau pareiskima atsiimt ,savivaldžiavimas+neteisėtas laisvės atėmimas ,oi kaip man butų atsirūge.....

bet negirdėjau kad kažkada kažkur daugiau jie būtų nagus prikišė

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.