Pereiti prie turinio

Apklausa:Kas laimes Dakaro Raly?


Mandarinas

Rekomenduojami pranešimai

Visų giriama toyota.Gal kas foto to stebuklingo išminamo guolio rasit.Norėtūsi užmesti akį į tą stebūklą,kuris pabyra taip greitai.Kitą kartą lai naudoja kokį tekstolitinį,tai ilgiau laikys.

mazvaikis, prie ko cia guoliai ir toyota :D  Dar pries 4 metus mano prognoze 3 dienos ir basta. Taip beje ir buvo, virto-griuvinejo... Sveikos vietos neliko, vaziavo mechaniku deka. Veliau  rankos luzinejo,lietus-smelis maise... Siemet sakiau bus tas pats.... Na negali sprinteris maratone begti :D Cia tas pats kaip 100m begimo cempiona bolta pasiust begt  maratona. Puikiai suvokiama kad nebaigs, arba baigs ne pirmam desimtuke. O dek tu boltui nors auksinius trusikus ar kedus su kompu. Vis tiek laimes kitas zmogus... Antanas nesidrasko, zino kad maratonas ir stengiasi neissokt is maratono koncepsijos... Rezultatas kaip ir geresnis...

Vanagui dakare skirciau pirma vieta uz vadyba(nemanau kad kas daugiau isplese pinigu, is tokios biednos salies kaip musu),  o kaip sportinnikui kokia 20-25 vieta. Manau sprinte(kur reiktu  viena diena ar dvi vaziuot) galetu ir iki 15 vietos datraukt.

Antanas prie tokio dakaro(wrc ralio tipas) irgi sunkiai  aukstai kils.Vat jeigu dakaras butu kaip seniau, sunkesnis daugiau ofroado elementu-navigacijos ir tt tai manau jis kiltu auksciau...

Redagavo SuzukiMonstr
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 82
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

Vanagas informavo kad dakaras jam baigesi. Kaip informavo VBS, kol Sebas nuiminejo kardanus, Vanagas googlino kaip nuimti deze... Ir paieska ismete sita Ringo tema... Paskaite, pasitare su Sebu, isgere stumbrine, uzkando lenkiskais lasiniais ir nusprende - davai nenervuojam dzyypistu, leidziam toyota Antanui ant daliu, visu atsiprasom ir pavesyje stebim lenktynes kaip zmones... Va prie ko privedet zmogu.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mazvaikis, prie ko cia guoliai ir toyota :D  Dar pries 4 metus mano prognoze 3 dienos ir basta. Taip beje ir buvo, virto-griuvinejo... Sveikos vietos neliko, vaziavo mechaniku deka. Veliau ale rankos luzinejo,lietus-smelis maise... Siemet sakiau bus tas pats.... Na negali sprinteris maratone begti :D Cia tas pats kaip 100m begimo cempiona bolta pasiust begt  maratona. Puikiai suvokiama kad nebaigs, arba baigs ne pirmam desimtuke. O dek tu boltui nors auksinius trusikus ar kedus su kompu. Vis tiek laimes kitas zmogus... Antanas nesidrasko, zino kad maratonas ir stengiasi neissokt is maratono koncepsijos... Rezultatas kaip ir geresnis...

Vanagui dakare skirciau pirma vieta uz vadyba,  o kaip sportinnikui kokia 20-25 vieta.

 

O, turim ir aiškiaregę Vangą forume. Suaugęs mažvaikis tai čia tik tu, pastoviai bandantis įrodyt savo ir tik savo tiesą. Kas tu toks, kad kažkam vietas dalintum? Na, bet jeigu tu gali dalint, tai ir aš nepasikuklinsiu, skiriu Tau PIRMĄ vietą forume už konkretų išmatų minkymą. Per paskutinius keletą metų, nesu perskaitęs nei vieno naudingo tavo pranešimo, išskyrus aklą ginčyjimasi su visais dėl legendinių Toyotų ir tiesiog bandymą įrodyti savo tiesą (kuri dažniausiai niekam nėra įdomi, išškyrus patį tave) įvairiose temose, net nesusijusiose su visureigiais. Jeigu tavo fetišas yra pastoviai su visais ginčytis ir nematyt nieko kito, tik savo tiesą, tai ieškok gal kitų pasitenkinimo būdų, tam yra moterys arba jeigu nebetenkina ir jos, išbandyk ką nors naujo, visgi Europos sąjungoje gyvenam, nors ir tai turbūt sugebėtum susiginčyt - kuris, kuriam... 

Reikia džiaugtis, kad žmonės stengiasi ir važiuoja, ne visada gali sektis, čia kaip ir su krepšiniu, visi treneriai, kai gerai sekasi, tai Dievai, kai pralošinėja, prasideda tokie kaip tavo komentarai - aš sakiau, kad taip bus, niekam tikę jie... Ekspertai...  Pasilikit gal tuos delfi lygio komentarus sau. Žinau, kad dabar rasi ką atrašyti ir į šitą mano žinutę, bet užbėgsiu įvykiams už akių ir pasakysiu - NEĮDOMU. 

Redagavo LukasLR
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O, turim ir aiškiaregę Vangą forume. Suaugęs mažvaikis tai čia tik tu, pastoviai bandantis įrodyt savo ir tik savo tiesą. Kas tu toks, kad kažkam vietas dalintum? Na, bet jeigu tu gali dalint, tai ir aš nepasikuklinsiu, skiriu Tau PIRMĄ vietą forume už konkretų išmatų minkymą. Per paskutinius keletą metų, nesu perskaitęs nei vieno naudingo tavo pranešimo, išskyrus aklą ginčyjimasi su visais dėl legendinių Toyotų ir tiesiog bandymą įrodyti savo tiesą (kuri dažniausiai niekam nėra įdomi, išškyrus patį tave) įvairiose temose, net nesusijusiose su visureigiais. Jeigu tavo fetišas yra pastoviai su visais ginčytis ir nematyt nieko kito, tik savo tiesą, tai ieškok gal kitų pasitenkinimo būdų, tam yra moterys arba jeigu nebetenkina ir jos, išbandyk ką nors naujo, visgi Europos sąjungoje gyvenam, nors ir tai turbūt sugebėtum susiginčyt - kuris, kuriam... 

Reikia džiaugtis, kad žmonės stengiasi ir važiuoja, ne visada gali sektis, čia kaip ir su krepšiniu, visi treneriai, kai gerai sekasi, tai Dievai, kai pralošinėja, prasideda tokie kaip tavo komentarai - aš sakiau, kad taip bus, niekam tikę jie... Ekspertai...  Pasilikit gal tuos delfi lygio komentarus sau. Žinau, kad dabar rasi ką atrašyti ir į šitą mano žinutę, bet užbėgsiu įvykiams už akių ir pasakysiu - NEĮDOMU. 

o prabilo etatinis luzeris... Toliau kaip ir neidomu...

Visiem kitiem galiu parasyti kad visi mano skaiciavimai ir teiginiai visada paremti faktais ir skaiciavimais. 100% apskaiciuoti neimanoma. Bet ant 95% as sugebu paskaiciuoti. Kai kam tai labai pikta,pavydi,rekia,spjaudosi... Na ir tegu :D Jie visada tie patys, yra keli luzeriai... Seimoj visada atsiranda keli luzeriai :P

Asmeniskai pazystu kaip Vanaga taip ir Jukneviciu. Esu vaziaves ir vienoj komandoj... Taigi zinau kuo kas kvepuoja, ka sugeba. O rasau taip, nes niekada nesivadovauju emocijomis. Tik saltas iskaiciavimas, pagal daugeliu rodikliu. Ir pasakykit kur as suklydau :D

Kaip ir minejau, visiems LIetuviams linkiu sekmes. Bet del rezultatu, as zinau kaip bus...

Redagavo SuzukiMonstr
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

keista, pereitais metais vanagas snekejo, kad gamyklines masinos labai patobulejo, ir jam kaip ir reiktu naujesnes masinos, nes nedagena, nelygiaverte technika. praejo metai, aisku gamyklines dar patobulejo, ir su tokia pat masina kaip vanagas pernai, symet juknevicius atvaziavo labai neblogai. jei nebutu ten uzkliuves sen ben ten, ir auksciau butu palipes. tai gal nera tos gamyklines masinos taip toli pasokusios kaip vanagui atrodo?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.