Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Kur dingo mano skelbimas ir pagrindinis klausimas kodel?

• Užrakinta tema Tema yra užrakinta
Temoje atsakymų: 216

Dragon

Dragon

TLC Veteranas

• Žinučių: 11.054
  • Reg. 2006-03-06, 11:50
  • 4x4 Vilnius

pabaigai, kol nepradėjau keiktis kaip jeepas :)

Kaunas turi Aleksotą, Vilnius - Gariūnus, + ebay, aliexpres, ir google visagalis... Ten geriausios kainos. Kokios dar nafik nuorodų bazės trūksta 1-2 kartus metuose nusipirkti daiktą ? :)

Daugiau nebeturiu ką komentuoti, nesu daktaras ir negydau....  :D

Nauja kolekcija virtualams, kur jiems nusipirkti ? 

14906824_10209601597588136_8368319982029

Hunteris

Hunteris

maveristas

• Žinučių: 1.461
  • Reg. 2006-05-31, 10:41
  • tt

Ar Jūs visi trenkti ar daunai blt, yra 4x4forumas, yra jo įkūrėjas, yra pagal visų reikalavimus ir norus sudarytos taisyklės, yra jo e-shop parduotuvė, ko jums dar reikia, Molėtų k...ų telefono numerių skyriaus? Ar kuriam prekybos centre šiadien nuolaidos!!!

Nepatinka čia eikit nx, mažiau smirdės padugnėm

sublizgejai savo proteliu..

o-jeep-o

o-jeep-o

o-jeep-o fanas

• Žinučių: 4.523
  • Reg. 2009-01-16, 20:48
  • ...............

sublizgejai savo proteliu..

Jei užkliudžiau asmeniškai, tai mano protas ne kaip tavo ir man pofig ką galvoji, eikit mamyčių foruman ir kelkit bangas

Vilkas-Efka

Vilkas-Efka

• Žinučių: 725
  • Reg. 2006-03-17, 20:14
  • Kaunas

Ar Jūs visi trenkti ar daunai blt, yra 4x4forumas, yra jo įkūrėjas, yra pagal visų reikalavimus ir norus sudarytos taisyklės, yra jo e-shop parduotuvė, ko jums dar reikia, Molėtų k...ų telefono numerių skyriaus? Ar kuriam prekybos centre šiadien nuolaidos!!!

Nepatinka čia eikit nx, mažiau smirdės padugnėm

Ne nu neturiu zodziu.... Nors turiu su tiek keiksmazodziu sioje diskusijoje pasirodei tik tu (tai daug pasako). Speju kad ne taip senai nuo plugo atitrukai isivedei interneta su klaviatura susipazinai ir t.t. ir manai kad gali sau leisti sitaip kalbeti? nu sorry tada tikrai man cia ne vieta.

o-jeep-o

o-jeep-o

o-jeep-o fanas

• ...............
Tiesiog paaiškinau daugumos kalba, todėl matau kad dauguma ir suprato, darykit išvadas ateičiai

Vilkas-Efka

Vilkas-Efka

• Kaunas

O siaip diskusija tikrai nukrypo i lankas i kazkokius asmeniskumus ir pan. Gana rakinam ta tema.

Tiesiog uzvedziau tema TIKRAI nesuprates del kokiu priezasciu buvo pasalintas skelbimas (pripazystu tikrai buvau supykes) ir tiek bet cia jau perziangiamos visos ribos (turiu omeny o-jeep-o paskutinius pareiskimus-pasisakymus) viska issiaiskinau ne visai sutinku su moderatorium kuris istryne nes tikrai nesijauciu tiek prasikaltes, kad be jokio ispejimo taip vat pyst ir istrinti nu bet ne man spresti. Man tikrai nesunku ideti kita skelbima ka as ir padariau tiesa sakant net nezinau ar pagal VISAS taisykles tai padariau nes taisykles skaiciau chren zino kada.

Vilkas-Efka

Vilkas-Efka

• Kaunas

Tiesiog paaiškinau daugumos kalba, todėl matau kad dauguma ir suprato, darykit išvadas ateičiai

Manau kad tu tik savo mintis isdestei. Pripazink tai....

o-jeep-o

o-jeep-o

o-jeep-o fanas

• ...............
Galvokit kaip jums patinka

Juras666

Juras666

• Žinučių: 993
  • Reg. 2007-03-03, 21:11
  • PaKAUNES pelkes

visą temą perskaičiau yra su kuo sutinku, yra ko nepateisinu.. bet va prieš paskutinio puslapio vienas postas užkabino.. puikiai parodomas požiūris ir situacija, kai žmogus atviru tekstu siunčia visus ir keikiasi, ir niekas jam to nei draudžia nei bano savaitei pailsėti neduoda,,, vadinasi yra išrinktieji - kuriems viskas galima ir yra varguomenė, kurią ir toliau kriuš kas tik netingės... 

jei nebus imtasi veiksmų - gėda likusiem moderatoriam už tokį abejingumą..

nebent tą žmogų laikot kaip Ivaną Duračioką - leidžiat daryt - rašyt ką nori, nes matot, kad jam ir taip nepasisekė.... kitaip tokio elgesio negaliu paaiškinti

Šį pranešimą redagavo Juras666: 2016-11-01, 20:22

zero

zero

• Žinučių: 524
  • Reg. 2011-06-05, 20:41
  • Moletai-Jonava

visą temą perskaičiau yra su kuo sutinku, yra ko nepateisinu.. bet va prieš paskutinio puslapio vienas postas užkabino.. puikiai parodomas požiūris ir situacija, kai žmogus atviru tekstu siunčia visus ir keikiasi, ir niekas jam to nei draudžia nei bano savaitei pailsėti neduoda,,, vadinasi yra išrinktieji - kuriems viskas galima ir yra varguomenė, kurią ir toliau kriuš kas tik netingės... 
jei nebus imtasi veiksmų - gėda likusiem moderatoriam už tokį abejingumą..

nebent tą žmogų laikot kaip Ivaną Duračioką - leidžiat daryt - rašyt ką nori, nes matot, kad jam ir taip nepasisekė.... kitaip tokio elgesio negaliu paaiškinti

Juras-kaip visada gerus postus raso ir pralinksmina...:)

valdasamaliai

valdasamaliai

• Žinučių: 703
  • Reg. 2008-12-26, 17:23
  • Kaunas

Galit pykti,nepykti,bet Fb ir google kažkada buvo tik idėjomis.Kas nors kada nors sukurs platformą automobiliams,motociklams,sunkvežimiams,džipams.Detalės,aksesuarai,paslaugos,plovyklos ,servisai ir tt.viskas vienoje platformoje,LT-EU ar pasaulio ribose.Žmonės dalinsis info,reitinguos,forumuose aptarinės.Puslapyje lankysis milijonai lankytojų,jiems kels reklamas o reklama tai geri pinigai išsilaikyti.

Dabar paklausit prie ko čia mes?Galite būti pirmi :salut:

Jmindaugas

Jmindaugas

• Žinučių: 64
  • Reg. 2014-09-27, 13:02
  • Kaunas

Lietuvoje visada nukencia tik varguolis... :)

Rojer07

Rojer07

Moderatorius UAZ fanas

• Žinučių: 2.990
  • Reg. 2006-07-10, 17:31
  • 4x4 Vilnius

Galit pykti,nepykti,bet Fb ir google kažkada buvo tik idėjomis.Kas nors kada nors sukurs platformą automobiliams,motociklams,sunkvežimiams,džipams.Detalės,aksesuarai,paslaugos,plovyklos ,servisai ir tt.viskas vienoje platformoje,LT-EU ar pasaulio ribose.Žmonės dalinsis info,reitinguos,forumuose aptarinės.Puslapyje lankysis milijonai lankytojų,jiems kels reklamas o reklama tai geri pinigai išsilaikyti.

Dabar paklausit prie ko čia mes?Galite būti pirmi :salut:

ir mes minsim i NY i pigia  kolonele ir i tokyo i gera plovykla.

o-jeep-o

o-jeep-o

o-jeep-o fanas

• ...............
Gerai nuotaikai ir įdėjoms, pasiklausykit
https://youtu.be/X__GJAvZ4_M

valdasamaliai

valdasamaliai

• Žinučių: 703
  • Reg. 2008-12-26, 17:23
  • Kaunas

ir mes minsim i NY i pigia  kolonele ir i tokyo i gera plovykla.

Jei atsidursi kad ir Varšuvoje nežinosi jau nieko,kas kur ir po kiek.

Frontis

Frontis

• Žinučių: 704
  • Reg. 2008-11-16, 11:47
  • Alytus

O siaip diskusija tikrai nukrypo i lankas i kazkokius asmeniskumus ir pan. Gana rakinam ta tema.

Tiesiog uzvedziau tema TIKRAI nesuprates del kokiu priezasciu buvo pasalintas skelbimas (pripazystu tikrai buvau supykes) ir tiek bet cia jau perziangiamos visos ribos (turiu omeny o-jeep-o paskutinius pareiskimus-pasisakymus) viska issiaiskinau ne visai sutinku su moderatorium kuris istryne nes tikrai nesijauciu tiek prasikaltes, kad be jokio ispejimo taip vat pyst ir istrinti nu bet ne man spresti. Man tikrai nesunku ideti kita skelbima ka as ir padariau tiesa sakant net nezinau ar pagal VISAS taisykles tai padariau nes taisykles skaiciau chren zino kada.

Manau reikėtų atsižvelgti į temos autoriaus nuomonę ir rakinti šitą reikalą, kad nesipilstyti purvais ir nesiuntineti nx vieni kitų ;)

Dragon

Dragon

TLC Veteranas

• Žinučių: 11.054
  • Reg. 2006-03-06, 11:50
  • 4x4 Vilnius

Autoriui ir kitiems atmintinė, kad daugiau nebūtų skiedžiama, kad juos čia tryna... tema užrakinta

Priedas  Clipboard03.jpg   51,56KB   0 Parsiųsta kartų

Vartotojų skaito šią temą: 0

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)