Pereiti prie turinio

Reikia nuomonių apie apsaugotus mobiliakus


Giedrioks

Rekomenduojami pranešimai

Žodžiu atejo reikalas atsinaujint telefoną, nusprendžiau nusipirkt pagerintą, kad taip nebijotų dulkių ir stuktelėjimų. Gal kas naudojat, patarkit kurių kainos ir kokybės santykis geriausias ? Tiesa, man reikia lieciamo, 2sim., didesniu ekranu, nes daznai būna kad tenka panaršyti internete, apie tuos super duper pesilankstancius nemąstau, men jie per brangūs. Mintis apie cat S30,  cat s50 ar Getnord onyx ir pan., ką rekomenduotumet ?

Prie to pačio, gal kas žinot, ar yra 2sim telefonų, kuriu abi sim būtų aktyvios vienu metu, ta prasme, kad man šnekant per 1 sim. žmogui skambinančiam i 2sim, rodytų normalų signalą, o ne išjungtą ?

Redagavo Giedrioks
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek pazystamu turi cat s50 visi spjaudosi. Nk ten blatno duzta stiklai taipat. Jie nepritaikyti narsyti ar prisisiust dau visokiu programeliu. Pas mane senas samsungas s5 stiklas toks pat kaip cat s50 ir zymiai greitesnis ir patikimesnis. Nusiperki samsunga ar koki kita be spec apsaugu ir apsidraudi

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Klausimas ar telefonas turi visada būti apsaugotas? Ar tik tam tikromis progomis? 

Nes tarkim samsungai S (visokie) vandeniui ir taip gana atsparūs...

O jei kartais reikia apsaugoti rimčiau galima naudoti kokią dėžutę kaip pvz, "otterbox" ir pan...

Kažkaip galvojama, kad apsaugoti telefonai reikalingi tik visokiems neandertaliečiams ir dauguma jų (jei ne visi) atsilikę nuo gyvenimo...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano nuomone, geriau už to "atsparaus" dual sim kainą pasiimti du Sony M4 po 170€. Vandens nebijo, dulkių nebijo, kristi gali nuo klyno aukščio be pasekmių.

Privalumas dviejų telefonų, kad vienam išsikrovus, ar sugadinus nepataisomai, vis tiek turi kuo paskambinti ;) vietos kišenėje neužima daugiau, nes tie "apsaugoti" yra tokio pat storio, kaip du Sony.

Nekalbu apie tai, kad tie "apsaugoti" yra technologiškai taip atsilikę, kad боже боже...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kad blyn, užknisa du daiktus nešiotis, suprantu, kad tie pagerinti yra stori, bet vienas yra vienas, patogiau...dabartinis telefas dužo vaikui iš kokio pusmetrio nuleidus ant laminato, nors šiaip laike gerai, buvau net medžioklėje išsimaudęs su juo, bet...dat dabar ir noriu, kad garaže tepalų labai nebijotų, o ir krenta dažnai man jei  :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Žodžiu atejo reikalas atsinaujint telefoną, nusprendžiau nusipirkt pagerintą, kad taip nebijotų dulkių ir stuktelėjimų. Gal kas naudojat, patarkit kurių kainos ir kokybės santykis geriausias ? Tiesa, man reikia lieciamo, 2sim., didesniu ekranu, nes daznai būna kad tenka panaršyti internete, apie tuos super duper pesilankstancius nemąstau, men jie per brangūs. Mintis apie cat S30,  cat s50 ar Getnord onyx ir pan., ką rekomenduotumet ?

Prie to pačio, gal kas žinot, ar yra 2sim telefonų, kuriu abi sim būtų aktyvios vienu metu, ta prasme, kad man šnekant per 1 sim. žmogui skambinančiam i 2sim, rodytų normalų signalą, o ne išjungtą ?

tik ne Cat,turiu bent kelis pavyzdzius is savo rato,totalus slamstas.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As dabar samsung j3 darbini gavau... dvi sim kortos, 4g rysys, batarkes jei sedet internete laiko dvi paras, jei tik skambint tai 3 laisvai atlaiko... nusipirkau dekla, usidejau plevele ir laiko... ba irgi visur tenka tampyt ekstremaliom salygom

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As dabar samsung j3 darbini gavau... dvi sim kortos, 4g rysys, batarkes jei sedet internete laiko dvi paras, jei tik skambint tai 3 laisvai atlaiko... nusipirkau dekla, usidejau plevele ir laiko... ba irgi visur tenka tampyt ekstremaliom salygom

2 sim aktivios visalaika?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kad blyn, užknisa du daiktus nešiotis, suprantu, kad tie pagerinti yra stori, bet vienas yra vienas, patogiau...dabartinis telefas dužo vaikui iš kokio pusmetrio nuleidus ant laminato, nors šiaip laike gerai, buvau net medžioklėje išsimaudęs su juo, bet...dat dabar ir noriu, kad garaže tepalų labai nebijotų, o ir krenta dažnai man jei  :)

Yra labai paprastas ir pigus problemos sprendimas nuo duziu ir skendimu as visada naudoju ausinuka ziauriai patogu visais atvejeis. nereikia telefono traukti is kisenes atsiliepti gali be vargo paskutiam rinktam numeriui paskambinti taip pat gali ko daugiau reikia. O kai dar pasako telefonas pasako kas skambina (kaip pas mane nokia e72 ) tai isviso super.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

turiu toki jau metus,kazko blogo ar labai gero nieko nepasakysiu.sviesi fotkina neblogai ,prietemoj prastai.batareike laiko neblogai su internetu apie 2 paras,be jo apie tris.smugius atlaiko,del skandinimo nebandziau.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

turiu toki jau metus,kazko blogo ar labai gero nieko nepasakysiu.sviesi fotkina neblogai ,prietemoj prastai.batareike laiko neblogai su internetu apie 2 paras,be jo apie tris.smugius atlaiko,del skandinimo nebandziau.

Ar veikia abi kortos kai su viena kalbi?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kad blyn, užknisa du daiktus nešiotis, suprantu, kad tie pagerinti yra stori, bet vienas yra vienas, patogiau...dabartinis telefas dužo vaikui iš kokio pusmetrio nuleidus ant laminato, nors šiaip laike gerai, buvau net medžioklėje išsimaudęs su juo, bet...dat dabar ir noriu, kad garaže tepalų labai nebijotų, o ir krenta dažnai man jei :)

Rimti argumentai :)

Čia tas pats kaip parduoti dvi lengvasias mašinas ir nusipirkti kamazą: vienas daiktas, ne du, dachuja prisikrauti galima, duobių nebijo - afigiet daiktas ane? :D

Bet, kaip sako: pono dvaras - pono valia :)

Redagavo Jeep-V8
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Rimti argumentai :)

Čia tas pats kaip parduoti dvi lengvasias mašinas ir nusipirkti kamazą: vienas daiktas, ne du, dachuja prisikrauti galima, duobių nebijo - afigiet daiktas ane? :D

Bet, kaip sako: pono dvaras - pono valia :)

a ja kupil kamaz i ne zaleju,,,                                                          nikogo.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.