Pereiti prie turinio

automobiliai is norvegijos


vytis

Rekomenduojami pranešimai

  • po 2 savaičių...
  • Atsakymus 64
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Gal žinote traktorių ir padargų gerą saitą , No, Swe :) ? Kadangi mano  4x4 veikla prasiplėtė iki pilnos 4x4 paskirties  .... į laukus yra su kuo nuvažiuoti, bet laukuose reikia tchnikos ir padargų, ką turiu - trūksta :( Turiu birzgalą po klynų 4x4 Hinomoto 14D ir vientiltį jau normalesnį arklį Mitsubishi 4 cilindrų, bet vientiltį, tas tai žvėris 32 Ag . Padargų  Lenkuose kainos mažos , bet metalo kokybė  numirti galima, Norgėje gal pigiau galvoju :) ? Sąlygos ten atšiauresnės , metalas turėtų būti geresnis :) Dėkui :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

uki turiu sioki toki tai ir lenkiskais nesiskundziu padargais ,kaip lekstinis skutikas ,kultivatorius ,freza ,na zinoma plugas jau geriau devetas 

Lenkiški padargai  iš minkštesnio  metalo padaryti, negu skandinaviški :(. Aš sugebėjau lenkiškai bugninei rotacinei šienapjovei dviejų bugnų nusukti visą kojelę, kuri eina iš  reduktoriaus , ji nusisuko aukščiau guolio, metalas labai minkštas, o kopijuoklio diskuose peilių laikikliai susilankstė taip, kad atrodo jog iš diuraliuminio padaryti :(  Ar jie iš Kinijos detales gabena ir pas save surenka ar metalą ne tos markės naudoja, pastoviai remontuoti reikėdavo :(. Tas pats su plūgais :( 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 mėnesių...

issimuitinau norvegiska drandalieta, galiu pasakyt is pirmu lupu kaip buvo.  viska ko reikia pasake muitines tarpininkas.

pastovus norvegiskas id nebutinas. pas mane tik tas D number yra.  esme tame , kad reikia irodyt, kad tu ten gyvenai, o vat daba gryzai su galais. jei buciau LT issiregistraves, o dabar gryzes deklaraves gyv vieta popierizmo butu maziau, o bet taciau taip nebuvo, tai reikejo kalno popiergaliu. aisku masinos popieriai, norvegisko darbdavio sutartys ir algolapiai metu begio, metinis algolapis, Id isdavimo popiergalis, is menturos leidimas gyvent, ir darbadavio atleidimo popiergalis.  LT reikejo prisiregistruot darbo birzoj, issiimt popiergali, kur deklaruotas. man reikejo uzsidaryt individualia veikla, kuri cia vis dar kabojo, ir visus tuos metus psd vis meciau i kasa, nes kitaip birzoj neregistravo. cia siek tiek apsisunkino reikalas del tos prasidejusios karones, bet gana normaliai elektroniskai per diena kita  ir suplauke. na ir su tais popiergaliais i muitine, ir fiksavo kaip asmenini turta, ir isdave popiergali regitrai

apribojimai: metus laiko negaliu parduot, pasivys muitas,  ir jei isvaziuosiu kur ilgesnio pinigo, tai irgi muitine gali pasivyt, nes alia as neparsikrausciau i lt su galais.

jei be visos valakitos ir moket muita, tai nuo masinos vertes gaunas grubiai 33%. masinos vertes paskaiciavimas atitinka  plius minus autopliuso skelbimu vidurki.  mano atveju muitas butu 600eu be keliu kapeiku

tarpininkas pakainavo 70eu

tai tiek. dabr reikia persiregistruot, bet karones akivaizdoj regitra tos paslaugos nei virtualiai nei asmeniskai neteikia.  reikia laukt kitos savaites, alia jie ten sprendzia ka daryt, iki kitos savaites sutinusiom galvom sugalvos... gal :D

 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

yra kaip yra. panasiai buvo pries gerus 10m kai is islandijos parsiginiau drundulieta. irgi ten ko tik nereikejo, tik kazkaip tada i pacia muitine vaziuot nereikejo, tarpininkas nuleke sutvarke, ir atveze popiergali. o sicia tai reikejo but su visa masina muitines kieme, laukt ten virs val, kol jie visa ta popieriu kalna apiformins. tada iskiso pro langeli deklaracija, ir uz stovejima muitines kieme 3 eu ateme :)

snekajau su prieteliu, kuris seniau masinas varydavo is norges. sake seniau galejo issimuitint sveduose. tai ten kazkaip viskas pigiau atsiedavo, jei ten masina musta ar dar kokia, o paskui pasikeite tvarka, kad muitinas tik LT, o LT ziuri kaina masinos pagal knyga, ir baiges biznis

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

pratesiant tema. sendien vaziavau i regitra. masina turi norvegiska galiojanti ta. reglamentas atitinka, pagal toki ir LT ta atlieka, bet vistiek jiems netinka nes netinka kazkokie protokolai ar dar kazkokia velniava, ir reikia lietuviskos ta butinai...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

2003m avensis universalas, pirkau pora metu atgal. papauole geras variantas, kilometru daug,  bet seip labai uzlaikyta, nesupuvus, ir nupirkau tada as uz 2.3euro. per ta laika as isidejau biski kietintas spyruokles, naujus amortikus, paskirstymo dirza nauja, priekiniu stupicu guoliai sneket pradejo pries metus ir pries ziema pakaitinimo zvakes reikejo pasikeist jau. nu tai siek tiek sudeta, bet kai isdalini ant pora metu nestebuklas, o kaip darbinis arklys labai kantrus ir patikimas daiktas

man is esmes nelabai buvo kito varianto, ir daryciau  vel taip jei reiktu.cia korona man imuse i delna, bet ir taip  as jau planavau gryzt i lt su visom manatkem ant visai, ar ilgesniam laikui kaip minimum, tai per 3metus emigracijos buvo prisikaupe barahlo, kuri kaip ir gaila palikt buvo, o su lektuvu neissivesi visko.  kitas dalykas, norvegijoj tokiu metu drundulieta pirktu tik toks pat uzsienietis, ir dabar jei 1000-1500eu gauciau butu labai neblogai. tiek vien ant nauju daliu, ir remontu sudeta. tai nelabai apsimoka. nu cia atsistos su visais popierizmais man 200-300eu max,  ir laiko aisku nemazai sueda visokios  tos proceduros nesamoningos, ir perteklines.  laiko as turiu, ir suma sumarum, uz ta kaina toliau vazinesiu masina, kuria jau zinau.  ir nujosiu as ja, arba greiciausia tevui duosiu, su salyga, kad paimsiu kai man reikes.  nes planuose mikriuka pirkt  po stroikes dralint

mano galva turint laiko, ir jei masina patinka, zadat laikyt sau, tai  apsimoka, jei norit ja atsikratyt, geriau tai padaryt vietoj, nes perregistravus ir pardavus cia dasigins muitai, ir bus monkes biznis

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 Na ir šiaip Norvegijoj mašinikės nepigios, bet įdomių modelių ten yra, ypač 4x4 :) Mačiau čia kurią dieną mieste seną, kampuotą Toyota Hiace 4WD su norvegiškais numeriais, pas mus retenybė visiška, seniausiai Afrikoj visos atsidūrę...

Redagavo valdas-76
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.