Pereiti prie turinio

ieskau darbo Norgej


tunks

Rekomenduojami pranešimai

jei dirbti su mašinų elektra - instrumentų čemodanėlis apie 200 - 300 euro tekainuoja, plius kompas ir diagnostika pagal skonį ir poreikius - kinietiškų klonų pilna už centus

Su tais prietaisais, apie kuriuos kalbi, galima geriausiu atveju prie savo mašinos krapštytis, kai neskaičiuoji laiko (jei mėgsti betaisant sulaužyti dar labiau ir tada bandyti atburti) . Paslaugoms teikti jie netinka. Normali diagnostinė įranga suvalgys 5-6 tūkstančius eurų.

O kur keltuvas, kompresorius, oriniai įrankiai, elektriniai įrankiai, normalūs veržliarakčiai, spec. raktai, presas... vardinti toliau?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 268
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Skaitau as sita tema ir nesuprantu kur cia kas ka zmogui siulo dyrbt norvegijoj :) o verslai irgi labai jau lengvai kuriasi paskaicius :) ir keliu simtu euru pasirodo pakanka autoelektriku patapt,lagamina nusipirkus :D nu jo :D

Aha ir šitam tamstos pasisakyme vieni pasiūlymai :-D:-D:-D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Truputuka esi neteisus ba daugeli elektriniu darbu galima padaryt su elementariu irankiu rinkinuku bet yra vienas niuansas - tarp ausu turi but ne tik sniuriuka ausims prilaikyt :)

Geras multimetras kainuoja virš 100€.

Prie autoelektriko įrankių priskirčiau ir akumuliatoriaus įkroviklį ;)

P.S. Pats buvau kadaise su autoelektra susijęs - dirbau (praktiką atlikinėjau) porą metų servise ;)

Redagavo Jeep-V8
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

is pradziu reik turet koses galvoj toj srity kurioj dirbt galvoji, o ne skaiciuot kiek kainuos isirengt dirbtuves, nes ir 100t€ nepades jeigu nelabai rauki ;):D  siaip gargzdu dzipistas normaliai sneka, kai noro yra gali ir su omega malkas pardavinet :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

is pradziu reik turet koses galvoj toj srity kurioj dirbt galvoji, o ne skaiciuot kiek kainuos isirengt dirbtuves, nes ir 100t€ nepades jeigu nelabai rauki ;):D siaip gargzdu dzipistas normaliai sneka, kai noro yra gali ir su omega malkas pardavinet :D

Žinai kas yra ebitda? (be Google pagalbos)

Redagavo Jeep-V8
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Su tais prietaisais, apie kuriuos kalbi, galima geriausiu atveju prie savo mašinos krapštytis, kai neskaičiuoji laiko (jei mėgsti betaisant sulaužyti dar labiau ir tada bandyti atburti) . Paslaugoms teikti jie netinka. Normali diagnostinė įranga suvalgys 5-6 tūkstančius eurų.

O kur keltuvas, kompresorius, oriniai įrankiai, elektriniai įrankiai, normalūs veržliarakčiai, spec. raktai, presas... vardinti toliau?

blin , nu cirkas. nieko tokio kad dauguma tu irankiu gules lentinoi? ir nebus naudojama, nes persudetinga  ir nepatogu.?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Geras multimetras kainuoja virš 100€.

Prie autoelektriko įrankių priskirčiau ir akumuliatoriaus įkroviklį ;)

P.S. Pats buvau kadaise su autoelektra susijęs - dirbau (praktiką atlikinėjau) porą metų servise ;)

paprastai - is 12 turimu elektriko instrumentu patoviai naudoju 4. ir tarp tu 4 ner testerio uz 100 eu :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na o jei su mechanika dirbi tai kiek tada turetu uztekt  ;)

klevai, paskaicius taves, as protu suprantu , kad tu teisus, bet smerkt zmogu , tipa jis daro ne toki protinga versla(nu ten malkos skaldo o ne variklius tobulina) mazu maziausiai keistoka:) каждый крутится как может.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prie to, kad dažniausiai apie košę galvoj pradeda porinti tie, kurie jos neturi ;)

Džiugu, kad šis atvejis kitoks :)

kad ta "pelna" pradet skaiciuot, is pradziu reik ji uzdirbt, o kai koses ner, tai ir nebus ka skaiciuoja :D tu ziuri is savininko puses, as is darbininko, todel nelabai ir susisnekam, kaip ir gargzdu dzipas su klevu nesusnekejo ;)  siaip tunks'as gerai parase, pats didziausias galvos skausmas uzsakovo norai ir kaprizai, o toliau jau kaip moki dirbt, toks ir rezultatas

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

paprastai - is 12 turimu elektriko instrumentu patoviai naudoju 4. ir tarp tu 4 ner testerio uz 100 eu :)

Na, čia jau kaip kam smagiau - vieni dirba su "vienkartiniais" Vagner SDH (Senukų "brendas") raktais, kiti nepagaili € ir perka Luna visam gyvenimui ;)

Tas pats ir su testeriais ir visais kitais įrankiais ;)

Redagavo Jeep-V8
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, čia jau kaip kam smagiau - vieni dirba su "vienkartiniais" Vagner SDH (Senukų "brendas") raktais, kiti nepagaili € ir perka Luna visam gyvenimui ;)

Tas pats ir su testeriais ir visais kitais įrankiais ;)

nu ei luna tools tapo ofigennu brendu , tada as tiliu:)  Ir as rasiau ne apie brenda o apie daznai naudojama instrumenta (o ten rulina ne brendas o patogumas ir patvarumas, kas nifiga ne sinonimai)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

klevai, paskaicius taves, as protu suprantu , kad tu teisus, bet smerkt zmogu , tipa jis daro ne toki protinga versla(nu ten malkos skaldo o ne variklius tobulina) mazu maziausiai keistoka:) каждый крутится как может.

O per katrą vietą aš aną smerkiu už tai kad anas duona užsidirba pardavinėdamas malkas , bet jei žmogus įsivaizduoja kad ir visur kitur yra taip pat kaip ir jo versle tai kažkas turi jam pasakyt kad klysta ir kur klysta.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei apie savo firmeles ikurima, tai pradziai bent turet startui kokia 10 tk eur, yra firmu kur galima pasikonsultuot ka ir kaip daryt... o cia rasot biski pievas... kam nelemta ant saves dirbt tas ir nedirbs... nes yra daug niuansu. As ir ant saves nedirbciau, nes per daug zinau tuos niuansus.. zmona buhalterija tvarko tokiems simtais, kurie atsidaro firma ir moka kontorai po kazkiek simboliskai... atidaryt lengva, bet uzsidaryt problema... kas ant saves dirba, neturi ir nerodo nieko... bet turi daug :)

Redagavo Hunteris
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu ei luna tools tapo ofigennu brendu , tada as tiliu:) Ir as rasiau ne apie brenda o apie daznai naudojama instrumenta (o ten rulina ne brendas o patogumas ir patvarumas, kas nifiga ne sinonimai)

Luna - tiesiog brangūs įrankiai, į kurių kainą įskaičiuota lifetime garantija ;)

Man jie nepatinka. Aš Proxxon gerbėjas ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O per katrą vietą aš aną smerkiu už tai kad anas duona užsidirba pardavinėdamas malkas , bet jei žmogus įsivaizduoja kad ir visur kitur yra taip pat kaip ir jo versle tai kažkas turi jam pasakyt kad klysta ir kur klysta.

Cia nera zmoniu kurie klysta,ar kurie neklysta. Paprasciausiai mano nuomone ir mano patirtis man leidzia daryti vienokias isvadas,o tavo kitokias   :)  

 Sutik,kad jeigu 5 skirtingus  zmones pasodinsi ant vienodos,sakykim, pinigu sumos-tai po metu juos aplankius pamatysi kelis skirtingus rezultatus. Kiekvienas viska daro skirtingai,ir viska moka daryti skirtingai.

 

Negalima sakyti,kad as klystu-jeigu mes vienas kito net mate nesam niekada gyvenime   :salut:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Luna - tiesiog brangūs įrankiai, į kurių kainą įskaičiuota lifetime garantija ;)

Man jie nepatinka. Aš Proxxon gerbėjas ;)

 

Luna - tiesiog brangūs įrankiai, į kurių kainą įskaičiuota lifetime garantija ;)

Man jie nepatinka. Aš Proxxon gerbėjas ;)

garantija ten sudina.Atnesi - i instrumenta ziuri taip itartinai, ir sako, tai jus su juo DIRBOTE!!!

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Geras multimetras kainuoja virš 100€.

Prie autoelektriko įrankių priskirčiau ir akumuliatoriaus įkroviklį ;)

P.S. Pats buvau kadaise su autoelektra susijęs - dirbau (praktiką atlikinėjau) porą metų servise ;)

Pievas šneki, aš 20 metų pradirbau autoelektriku, ir su testeriu už 7 euro padarysiu daugiau negu kiti su prietaisu už 100 euro.......

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Klaustuk, laikai keičiasi ;)

Aš suprantu, kad su lituokliu ir plaktuku galima šarnyrus pakeisti, tik ar labai patogu? O kaip įvaizdis prieš klientus?

Mes šiek tiek apie skirtingus kontingentus kalbame matyt ;)

Jei nori už skatikus su murzinais kinietiškais įrankiais dirbti ir klientus nori turėti mužikus su askonomis, tai prašom.

Klientas, kuris turi brangų automobilį, pakankamai pinigo ir negaili su jais išsiskirti, visada atkreips dėmesį ir į meistro kombinezoną, ir į tvarką, ir į įrankius/įrangą.

Redagavo Jeep-V8
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.