Pereiti prie turinio

ieskau darbo Norgej


tunks

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, gal kam reikia pagalbos  Norveguose. dairausi  per savus, bet esu pramargalines kai zmoniu reikejo, ir dabar belieka laukti,  nes pas vienus objektas baigias, kitas neprasidejo dar nereikia, pas kitus jau prasidejo, turi pilna sastata, tipo lauk kol kam kas atsitiks, dar kiti lapkricio menesi  gal kazka zinos, ir taip pas visus iki nauju nelabai ka zada.  tai sakau cia paklausiu, nes per visai nepazystamus skelbimus bijau uzsirauti.

 

ieskau ilgesniam laikotarpiui, kaip minimum iki vasaros,   kaip kad dazniausiai buna 3 sav ten1 cia ar 2 men ten 2 sav cia ir pan.  galeciau pradet nuo lapkricio vidurio, geriausia butu statybose. norvegu kazkiek suprantu,tiek  kiek panasi i islandu.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 268
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Turiu viena vieta Danijoje prie egliu, 3-3,5sav  pjauti tempti pakuoti. Alga apie 2000-2400eur per 3-3,5sav , priklauso nuo isdirbtu valandu. Vieta kolkas kaip ir uzimta, bet tas zmogelis neatsiliepia, tad jei atsiras norintis zmogus  po poros dienu patislinciau. Privalumas darbo patirtis sioje srityje ir bent minimalios anglu kalbos zinios. 

Redagavo ramuncikas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu viena vieta Danijoje prie egliu, 3-3,5sav  pjauti tempti pakuoti. Alga apie 2000-2400eur per 3-3,5sav , priklauso nuo isdirbtu valandu. Vieta kolkas kaip ir uzimta, bet tas zmogelis neatsiliepia, tad jei atsiras norintis zmogus  po poros dienu patislinciau. Privalumas darbo patirtis sioje srityje ir bent minimalios anglu kalbos zinios. 

Negi taip nukrito stafkė, pernai draugelis vaziavo tai dvigubai tiek kiek tu rašai gaudavo :blink: 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, gal kam reikia pagalbos  Norveguose. dairausi  per savus, bet esu pramargalines kai zmoniu reikejo, ir dabar belieka laukti,  nes pas vienus objektas baigias, kitas neprasidejo dar nereikia, pas kitus jau prasidejo, turi pilna sastata, tipo lauk kol kam kas atsitiks, dar kiti lapkricio menesi  gal kazka zinos, ir taip pas visus iki nauju nelabai ka zada.  tai sakau cia paklausiu, nes per visai nepazystamus skelbimus bijau uzsirauti.

 

ieskau ilgesniam laikotarpiui, kaip minimum iki vasaros,   kaip kad dazniausiai buna 3 sav ten1 cia ar 2 men ten 2 sav cia ir pan.  galeciau pradet nuo lapkricio vidurio, geriausia butu statybose. norvegu kazkiek suprantu,tiek  kiek panasi i islandu.

Pasuk turiu pasiulyma pats isvykstu savaites gale 869941690

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėl norgės, pasiteirausiu, draugelis dirba prie karkasinių, dar yra variantas galiu pasiteiraut, jei nori, Danijoj, Kopenhagoj, prie butų remonto. Tiesa, kas tavo stiprioji pusė stroikėse ?

karkasas ir medis mano arkliukas. statu mokykla. bet praktiskai darau viska ko reikia. labiausiai nemegstu spakliuoti ir plyteliu kloti.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Negi taip nukrito stafkė, pernai draugelis vaziavo tai dvigubai tiek kiek tu rašai gaudavo :blink:

Užsieny dirbantys dar blogesni už žvejus :) čia man vienas statybioras neseniai gyrėsi, kad jis Anglijoj po dvi štukas svarų gauna-per SAVAITĘ...Matyt, laikas visokiems ten advokatams į statybininkus persikvalifikuot :D
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man ju klausyt nereikia. Zinau realybe. Buvo laikas bisky priduse. Dabar vel ant bangos. Tiesa ne visiem taip pasiseka. Pries olimpines buvo lengviau, ymanoma ir dabar.

Pats 10m eau gyvenes airijoje. Ir turejau aukstesny nei vidutiny atlyginima. Gimines draugai ten ir UK.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 Nu blin, chebra, netikiu tokiom šnekom, nors užmuškit :)
Pas mus Švedijoj normali statybos firma (pabrėžiu-FIRMA) už darbą ima 400-500 kronų/val+PVM, numetus nuo skaičių vieną nulį, gaunam rezultatą eurais. Atskaičius mokesčius, draudimą, kitas išlaidas, lieka 30-40% nuo pradinės sumos. O darbuotojai gauna vidutiniškai 25000 kr/mėn, neatskaičius mokesčių. Va jums statistika http://www.lonestatistik.se/loner.asp/yrke/Snickare-1026
Taigi nepykit, bet visos šnekos apie aštuonias ir daugiau štukų svarų per mėnesį yra tik proto *isimas, nebent tie staliai prisiėmę po 8-10 pagalbinių ir dar nuo jų šiek tiek bapkių nurauna :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jau man nors nepasakok situ pasaku... gali skiest Lt . Kaldamas dar didesne alga..

Klausimas ko gryzai jeigu taip gerai buvo??

Nesiginciju gal tu ten expertas algu.

skiest neskiedziu neturiu tikslo. svetimu pinigu neskaiciuoju.

Irodinet nera man tikslo.

Bet vienas pvz. kaip zmogus gali islaikyt seima londone kai nuoma per 2000svaru/men + mokesciai + visi kiti poreikiai. moketis alimentus 300savaitei. tas zmogus mano pusbrolis o jo buvusi zmona, mano zmonos sesuo. taip kad zinau. ir cia ne vienintelis pavyzdys. yra kiti prasimano ir kitais budais parupina darbus.... ne visi uz 5svarus lenkesi ten.

Atsakymas y klausima, manes niekas ten nelaiko. Vaikam mokyklas laikas buvo pradet lankyti ir tevu uky perimti i savo rankas. Man gyvenimo salygos nepaprastejo gryzus, na siemet sunkus metai bus orai susiko viska.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Realiai 90% Lietuvaiciu (staliu)gauna pries mokescius £120- £180 dienai.

Yra atskiru atveju kai paimi darba "Praisui" tada tavo reikalas per kiek padarysi tiek ir iseis.

Yra makliuotoju kurie pasiima darbus jiesko durniuku tik atvaziavusiu is LT kurie nei kalbos nei ziniu apie viska UK, ydarbina pagalbiniais, nusiraso saibas ir tt..

P.S. Cia ne pasakos o faktai, zinau nes zmona Accountere ir dirba butent buhalterinius darbus, tvarko zmonems dokumentus,daro metines ataskaitas, atidaro uzdaro kompanijas , tvarko baudas ir tt.....

Taip kad tu kurie pamakliuoja vienetai.. o £2000 men, nuoma nera ypatinga, £500 savaitei gaunasi, pasiima kelis zmones isnuomoja kambari ar du , va tau ir puse apmoketa.. taip kad geriau neskiedziam. ;)

Redagavo Teodoras
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Užsieny dirbantys dar blogesni už žvejus :) čia man vienas statybioras neseniai gyrėsi, kad jis Anglijoj po dvi štukas svarų gauna-per SAVAITĘ...Matyt, laikas visokiems ten advokatams į statybininkus persikvalifikuot :D

Na man pyzdielint irgi nelabai yra ko, draugelis dirbo, pats masciau bet seimos pagausejimas priverte pamastyt kaip kitaip prasisukt, tad likau...siaip kodėl nieks nepaminėjo tarpininkų, kuriem atkatą reik mokėt uz įdarbinimą, arba net tokių variantų kai pastoviai moki tarpininkams dalį atlygimimo, kartais net to pats nežinodamas, vat tada irgi skaiciukais pasikoreguoja gerokai ne dirbanciojo naudai ;) asmeniškai pažystu tokių fruktų, kurie LT šiltai gyvena, guli kiaušus išvertę, o kažkas nugarą lenkia plantacijose :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.