Pereiti prie turinio

Uždek žvakutę savo krašto partizanams


Rekomenduojami pranešimai

Jau laikas pradėti žiūrėti į ateitį, o ne dairytis į praeitį. O partizanai tikrai buvo ne šventieji, kaip pasakojo seneliai, ateidavo naktį girti į vienkiemį ir daugiavaikėms šeimoms atimdavo paskutinę duoną ir lašinius.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pora šimtų metrų nuo mano sodybos yra 1pasaulinio karo bendras rusų-vokiečių karių kapas vokiškas užrašas sako ten palaidota 50rusų ir 30vokiečių karių, jie ten jau nebekariauja....visada jiems uždegu žvakelę

 taip jau nebekariauja nei partizanai nei stribai nenudžius rankos uždegus žvakę an bet kieno kapo......vistik aš ant stribo kapo nedegsiu,per daug mano šeima nuo jų nukentėjo....

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bet kiek jie patys pridare..

Nueini i biblioteka ,susirandi kad ir ,, Laisvės kovų arhyvus,, ir perskaitai,zinoma visu tomu neiveiksi,bet...ir pamatysi ,kad ruskiu mgb ataskaitose,ar partizanų dokumentuose nekaltų žmonių likvidavimo praktiškai nėra,nebent per klaidą ka nušovė. O tokį brieda ,,kaip paskutyni kąsnį ateme,, tik iš ,,seneliu,, ir girdėti gali. Redagavo nero
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tu nepatikesi, bet ir te ir tie kovojo uz ta , ko tikejo. Kare nebuna vienos puses.

Tu nepatikesi,bet tai pagrinde buvo pokaris,ir tai buvo partizaninis karas,ir nereik tikėjimo kažkokio,kad gynti savo tėvynę,o stai okupantu pusėn stoti....tai tik prisiplakymas prie stipresnio.
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tu nepatikesi,bet tai pagrinde buvo pokaris,ir tai buvo partizaninis karas,ir nereik tikėjimo kažkokio,kad gynti savo tėvynę,o stai okupantu pusėn stoti....tai tik prisiplakymas prie stipresnio.

he he. nu visa pirma reik ziuret ar yra tikejimas toki dalyku kaip" tevyne". Kai kam tevyne kur geriau maitina... Antra, ir i partizanus(nesvarbu kieno te partizanai) ir i stribus( nesvarbu kieno te stribai)visame pasaulye veda ne vienas kelias. Ko toliau vyksta toks piletinis konfliktas to toliau pagrindiniu stimulu tampa uzmust ko daugiau is presingos stovyklos kurie pridare asmeniskai tau kas ka... gink mus dieve nuo tokios patirties...

Neverta dabar raut maikes , kas buvo teisesnis ir kieno tikslai garbingesni, tegul ilsesi ramybei...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tankų gamintojui: nemažai kas pamenat sausio įvykius, o jau yra įsitikinusių, kad savi į savus sausį šaudė, taip kad kiekvienam savo "tiesa", na bet čia ne politikos kampelis, manau reiktu baigti čia šitą diskusiją.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tankų gamintojui: nemažai kas pamenat sausio įvykius, o jau yra įsitikinusių, kad savi į savus sausį šaudė, taip kad kiekvienam savo "tiesa", na bet čia ne politikos kampelis, manau reiktu baigti čia šitą diskusiją.

Tu provokatorius?tai as tau priminsiu, jau uz savo isitikinimus autorius  situ zodziu savo gavo. O del topiko temos- ei tau geriau galvot , kad is vienos puses sviesos riteriai, o is kitos pikti orkai - kas as toks kad lauzyt tavo pasaulio sablona?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nueini i biblioteka ,susirandi kad ir ,, Laisvės kovų arhyvus,, ir perskaitai,zinoma visu tomu neiveiksi,bet...ir pamatysi ,kad ruskiu mgb ataskaitose,ar partizanų dokumentuose nekaltų žmonių likvidavimo praktiškai nėra,nebent per klaidą ka nušovė. O tokį brieda ,,kaip paskutyni kąsnį ateme,, tik iš ,,seneliu,, ir girdėti gali.

Aiskiai matosi kad patriotiskimas tau atstoja zinias, Bet nieko , butu tik noras isigilinti i tema. Partizaninis judejimas visame pasaulye turi remtis i vietiniu gyventoju palaikyma, ei juo nera ir neturint sistemos slaptu  sandeliu  prasideda rekvizicijos( ,,kaip paskutyni kąsnį ateme,,), nes reik valgyt .Ei dar prisimint kad kokios cia spalvos partizanu tik nebuvo - tavo sventas isitikinimas kad  nebuvo rekviziciju - mazu maziausiai keistas.Nu ir dar viena aksioma - ko mazesnis vietiniu palaikymas - to didesniu ziaurumu pasizymi partizanai , ipac ei burys reide ir kyles ne is sio raiono.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Rojeri,pats esi provokatorius,ir šia temą tersi,su savo meile stribam. Aš tokiu niekad nesupratau,lysti i diskusiją specialiai pakirsinti. jei man nepatinka rusofilai ,tai aš nelendu i jų tinklapius,diskusijas,o tau matosi demesio stoka.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.