Pereiti prie turinio

Jeep YJ atnaujinimas


tadas727

Rekomenduojami pranešimai

Todel kad tie kas rinko ismete ir neberanda :(

 

Gal kas pasakytu kaip ar kur pasitvarkyti linges, nes masina stovi kreiva, skiriasi auksciai nuo lingiu iki remo, dzipas naujiena man, dar mokausi :)

kur gerai Vilniue - zinau.Del Panevezio....
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

situacija tokia kad as ji issiardziau, atsirestauravau dalis, tai foto tik is situ darbu turiu, nezinau ar jos idomios, ardyt tai nesurinkinet :) tada apie 1 metus viskas pragulejo, neturejau laiko kada surinkinet, nusprendziau duot surinkt vieniems veikejams, tai dabar vel dali ardau kad persirinkt, uzsiroviau biski ant srotniku :(

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

situacija tokia kad as ji issiardziau, atsirestauravau dalis, tai foto tik is situ darbu turiu, nezinau ar jos idomios, ardyt tai nesurinkinet :) tada apie 1 metus viskas pragulejo, neturejau laiko kada surinkinet, nusprendziau duot surinkt vieniems veikejams, tai dabar vel dali ardau kad persirinkt, uzsiroviau biski ant srotniku :(

Aš pac tokį geri persirinkau, kaip pirma kart prisilietus prie technikos beabejo viska dariau po du kartus :D tik pas mane buvo gaila 2,5l. Užtrukau gal 1 metus šaltam šaltam garaže brrrr.... baisu net prisiminti :D pas save tas pačias detales restauravau o ko nesigavo restauruoti gaminau kaš ka panašaus :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.