xt660r Sukurta Liepos 27, 2016 Dalintis Sukurta Liepos 27, 2016 sveiki prasau pagalbos .Pakeiciau UAZ469 sankaba ,idejau nauja diskatojiu nauja diska nauja isminamaji guoli . Sureguliuoji kad butu 2 mm nuo isminamojo guolio ir lapkeliu ir sankabos nera . Gal kas zinot ka dariti . Nuoroda į pranešimą Dalintis kituose puslapiuose More sharing options...
kactuz Atrašyta Liepos 27, 2016 Dalintis Atrašyta Liepos 27, 2016 Ka reiskia nera sankabos ? Nuoroda į pranešimą Dalintis kituose puslapiuose More sharing options...
Rekomenduojami pranešimai
Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti
Komentuoti gali tik registruoti nariai
Susikurkite paskyrą
Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.
UžsiregistruotiPrisijungti
Turite paskyrą? Prisijunkite.
Prisijunkite dabar