Pereiti prie turinio

2.7 crd uzgesta vaziuojant


nivadiesel

Rekomenduojami pranešimai

  • po 6 mėnesių...

Sveiki, niu ką ir pas mane prasidėjo cirkai :) duodi dugną ir gesina variklį ir meta klaida P1130 tai kas ką keitė? Šiaip žinau kad man vienas purkštukas perpila šiek tiek kurą ir taip pat lėtai krenta apsukos gal čia reguliatorius nepaduoda atitinkamai kuro?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, niu ką ir pas mane prasidėjo cirkai :) duodi dugną ir gesina variklį ir meta klaida P1130 tai kas ką keitė? Šiaip žinau kad man vienas purkštukas perpila šiek tiek kurą ir taip pat lėtai krenta apsukos gal čia reguliatorius nepaduoda atitinkamai kuro?

Mane irgi domina sita klaida 1130-niekur nerandu ka jinai reiskia...nes buna kartais uzsidega chekas,bet ir uzgesta pavazevus truputi buna tris klaidos bet isimimiau sita labiausiai...bet vaziuoja kuo puikiausiai kuresi jokiu bedu...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mane irgi domina sita klaida 1130-niekur nerandu ka jinai reiskia...nes buna kartais uzsidega chekas,bet ir uzgesta pavazevus truputi buna tris klaidos bet isimimiau sita labiausiai...bet vaziuoja kuo puikiausiai kuresi jokiu bedu...

Pasiguglink, tikrai rasi. http://www.jeepforum.com/forum/f310/crd-code-p1130-fuel-rail-pressure-sensor-1303277/#/topics/1303277?_k=vfoay2
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai pas mane irgi kuresi vaziuoja viskas ciki :)  bet kada duodi pilna gaza ir laikai tipo dragini po kazkiek laiko uzgesina o jeigu uzspaudi palaikai pora sekundziu atleidi ir vel palaikai tai dzin :) bet jeigu ilgiau uzlaikai  gesina o jeigu ismeta klaida uzgesini ir uzvedi klaida dega bet tada vaziuoja bet netaip smagiai :)  

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vienu zodziu pakeiciau kuro filtra ir viskas kaip ir pasitaise bet bus ryt matyti kai istrinsiu klaidas :) dabar kaip ir viskas gerai gaza duodi nuo 0 iki 120 tai kaip ir ciki viskas negesina :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Niu va kuro reguliatorių pakeičiau bet bėda vistiek išliko ta pati duodi dugną ir užgesina variklį bet tik tada kai variklis yra šiltas arba darbinės temperatūros :) o kai šaltas arba vos vos šiltas viskas ciki gali skraidyti tik spėk stabdyti :) ir plius ant laisvu pavažiavus ant šalto apsukos nukrenta ant šilto ir karšto nea tai gal būt bus daviklis? Gal be reikalo keičiau kuro reguliatorių? :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Niu mėginsiu dar nuo kito nuimti daviklį pakeisti ir pažiūrėti rezultatą :) bet visko gali būti dėl sistemos ne sandarumo bet keista kad ji šūdą mala tik ant karsto variklio juk nuspaudus gaza karštas ar šaltas variklis apkrova eina vos ne ta pati ar aš klystu? Ant šalto gal dar ir didesnė apkrova :) ai dar pamiršau pridurti variklį užgesina apie 100km/h :) kai įsijungė 3 bėgis ir gaunasi maksimali apkrova :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • 1 metų...

Sveiki

Draugui atsitiko beda, reikia greitos pagalbos.

Wj 2,7 pasivazinejimo metu po kalnus uzvire vanduo ir vazuojant uzgeso variklis, prietaisu skydelyje uzsidege raktas (mobilaizeris) turbut taip vadinasi? pasukus uzvedimo raktely ,variklio visai nesuka.Palaukem kol atves variklis,atjunge akuma istrynem klaidas, galvojom gal pades.veliau bandem kurti, bet tas pats, variklio net nesuka, raktas dega prietaisu skydelyje.Klaidu nepaziurejom. Kal kas turit minciu del gedimo?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki

Draugui atsitiko beda, reikia greitos pagalbos.

Wj 2,7 pasivazinejimo metu po kalnus uzvire vanduo ir vazuojant uzgeso variklis, prietaisu skydelyje uzsidege raktas (mobilaizeris) turbut taip vadinasi? pasukus uzvedimo raktely ,variklio visai nesuka.Palaukem kol atves variklis,atjunge akuma istrynem klaidas, galvojom gal pades.veliau bandem kurti, bet tas pats, variklio net nesuka, raktas dega prietaisu skydelyje.Klaidu nepaziurejom. Kal kas turit minciu del gedimo?

Imobilaizeris. Kol jis rodo rakta, variklio neuzkursi.

Yra kitas raktas?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Diagnostika parode kad alkuninio veleno daviklis sugedes. Ar rakta antra turi nezinau.

Bet labai ydomiai, kartais uzsiveda, kartais neuzsiveda. As galvoju kad pravotke gali but sudegusi, ir rado tris saugiklius perdegusius, du po 20 ir vienas 40 saugiklis

greičiausiai alkūninio padėties daviklis, patarimas- pirk tik originalų. visi simptomai alkuninio daviklio, saugiliai tikrai ne prie ko bus...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ir ne tik trinasi. Paprastai toje vietoje buna viskas apibege hidrauliniu skysciu is vairo stiprintuvo, o laidu sujungimai uzspausti specialiais sujungimais, paskui uzkaitinti termokembriku. Nuo hidraulinio skyscio termokembriku klijai issilydo ir pradeda tie taskai nekontaktuoti. Pas mane taip buvo su razdatkes davikliu. Ten reikia issiardyti ir apziureti visus sujungimus, kad nebutu pajuode nuo tepalu. Su ta vieta daznos bedos, kurios pasireiskia ivairiais burtais, t.y. sunkiai suprantamais reiskiniais - tai kazkas kartais neveikia, tai klaidas meto ir pan.

Redagavo Rytisss
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O del gesimo tai dar siurblys gali but. As saviski pacipavau ir man pradejo ant apsuku  gesint. Negaliu uzdrost normaliai.Nors pas man 1 purkstukas 3 plius rodo. Slegio daviklis man irgi male tai as jam filtruka nupjoviau ir pradejo norm veikt. Pas kolega gesino necipuotas tai siurbli pakeite ir vsio ok.

Redagavo Valduks
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.