Pereiti prie turinio

Skubūs klausimai-atsakymai apie Jeep iškilusias problemas senbūviams


jeepcherokee

Rekomenduojami pranešimai

Būna kad visai nevažiuoja kai benzo nėra :) , o jei rimtai tai kas nors vyksta įjungus "D" ar kitą padėtį, kaip su tepalu dėžės ? Ar ant matuoklės šalto variklio rodo virš normos o užkūrus jau rodo normą ?

rolandas neteisus šitoj vietoj... kai benzo nėr tai nesiveda... visiškai..

 o pas mane priekinio kardano nėra.. kryžmė subiro, o dalys dar neatvažiavo... tai visai nevažiuoja, kai dabar žiema biškį... dažnai reikia pastumt net lygioj vietoj... :) o jei rimtai - dar ir apie R padėtį papasakok

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vėl spjaudosi mano jeepo xj vairo stiprintuvas, gal prieš metus pakeičiau salnikus naujus (cia kur apacioje ties ašele) kodėl taip? Ašele išdilusi? Kiek pamenu normos ribuose buvo isdilimas....

Del aseles gali buti ir del salniku kokybes. Del salciu blogesnes kokybes salnikai pradeda leisti. Kaip ideja butu.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Purkštukai bus, man tas pats, siurblys restauruotas su patikra (leido), slėgi sukelia, žvakes pakeičiau, buvo mirusiu, lengviau, bet liko viskas prie didesnio minuso tik, visą kitą turėtų būti tikrai tvarkoje, tik man tai pasireiškia su pakeistom žvakėm dabar jau maždaug -10C ir daugiau, prieš tai užtekdavo -6C ir tik iš 6 karto kokio paimdavo..primityviausiu būdu bandei "lašaline" pastatyti? :)

. Manau kad bus zvakiu rele. Dvi stovi. Viena gali but numirus ir vsio. O apie lasaline ? Tai turi aumeni abratkes pajungt is purktuku i butelius?
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

. Manau kad bus zvakiu rele. Dvi stovi. Viena gali but numirus ir vsio. O apie lasaline ? Tai turi aumeni abratkes pajungt is purktuku i butelius?

Kuras pas man nepabega ir pastaciau pompike. Pas kolega viskas tas pats, patampe zvakiu reles ir baiges bedoss. Ryt busiu LT bandysiu pkeist reliuchas.
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki susidūriau su problema-JGC 1998m 2,5 td nekelia apsukų aukščiau 2000, iki tol traukia normliai. Bėda tame kad Ignalinos krašte niekas negali atlikti diagnostikos...

Meistriukai įtaria kad parėjusi oro srauto matuoklė. Gal patartumėte nuo kokių modelių ji tiktų? O gal aplinkiniuose rajonuose parekomenduotumėte normalius elektrikus?

Ačiū

Purkstuko kuris su laidu pamatuok varza, turi buti varza. Jei nera varzos mires purkstukas, todel kompas perjungia i servizini rezima ir apsukos nekyla 

auksciau 2000 

Ačiū už koncultaciją. Patikrinom-varžos nėra. 

Dabar kitas klausimas-kur ir kokio-naudoto ar naujo ieškoti?

Naujų kaip tai nerandu per internetą, naudotą radau Lentvaryje.

Ar nuo chrysler tiktu? Ten irgi vm 2,5td ...

Mistika-šiandien važiuojant į Vilnių pirkti purkštuko su laidu netikėtai atsirado trauka ir apsukos kaip ir iki gedimo, tai nusprendžiau kad ne purkštuke bėda???

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Purkstuko kuris su laidu pamatuok varza, turi buti varza. Jei nera varzos mires purkstukas, todel kompas perjungia i servizini rezima ir apsukos nekyla 

auksciau 2000 

Mistika-šiandien važiuojant į Vilnių pirkti purkštuko su laidu netikėtai atsirado trauka ir apsukos kaip ir iki gedimo, tai nusprendžiau kad ne purkštuke bėda???

ta miistika neilgam

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kad aš susigaudyčiau tai ir pasidaryčiau kas geriausia, kazkaip padunksi man tas varikliukas, cia dabar per šalcius kol pašyla.apačioja lyg kažkas... Viena ryta vienas cilindras nedirbo nors tu ka, paskirstymo dagteli atsukau,o ten pridege...išsivaliau ir viskas lyg ok

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Cia einamos bedos, nieko baisaus, naudok uztai mopar melyna dangteli su zalvariniais kontaktais o ne juodus ar pilkus aliuminiais..

Apacioj dunksi pas visus , ne pas tave viena..

Pabandyk tiratesnius tepalus, nes tie visi vandenys kuriuos dabar gamina yra ne sitiems varikliams..

Indeklai pasideveje ir svaistiklis vaiksto , tas skystas tepalas greit pasisalina is tenai taip ir gaunasi, o kai pasyla pasiplecia viskas ir buna ok..

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na pas mane mėlynas ir yra, na bet čia ne problema didele, na tepalus supyliau 10w40 plius srebūklo priedo kaip medus, kai šiltas,karštas buna kartais toks kleksėjimas, bet nebaisus, paspaudi,pasidraskai,praaina, o dabar prie -15 sudunksi kaip reikiant kol šaltas,po to viskas ok o kaip dėl to slegio reguliatoriaus?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Melynas tai melynas, kontaktai kokie? Zalvaris? O ka slegio reguliatorius? Statai kita su manometru ir mechaniskai sukeli slegi..palei tavo esamus purskalus turetu buti atsidarymas 39psi tiksliai nepamenu aisku jei originalai..

Redagavo Teodoras
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai cia ir toks tinka http://shop.automanas.lt/universalus-kuro-slegio-reguliatorius-sidabrinis.html

Ji turi susirwguluoti pagal savo esama ipurskimą?

Nesusigaudau aš išvis čia, ji lengvai pritaikyt eina?

http://www.dalauta.lt/lt/kuro-slegio-reguliatorius/1132-kuro-slego-reguliatorius-universalus-fpr01-melynas.html

Redagavo aarwiss
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Antra nuoroda tau, nes pas tave nera turbos..

Instaliuot jokios problemos, kadangi pas musiskius ant reikos 2 zarnos, statai ant gryztamosios zarnos ir varzteliu esanciu ant reguliatoriaus suverzineji ir matai spaudima..

O ta senaji isardai isimi vidurius padarai tuscia, tik reikia ten tarpinele kokia ydeti kad atgal surinkus tau benzas nebegtu

per sonus o cirkuliuotu viduje..

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tak kitaip tariant užklušinti originalia kad nebėgtu kuras ir niekas netrugdytų kuro prabėgimui, ateinančiaj šlangeliai (tai stiresniai kur kuras) ja perkirpus istatuti ta universalu reguliatoriu, ji justačius ties 39psi?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.