Pereiti prie turinio

Skubūs klausimai-atsakymai apie Jeep iškilusias problemas senbūviams


jeepcherokee

Rekomenduojami pranešimai

Patark ka daryti Isidejau i Zj Ekrana kur eina prie begiu ricego ir jis man nerodo kaip ijungi priekini tilta(dega uzrasas 4x4 service) gal sakau man netinka displejus nes jis paimtas nuo 4.0L 249rasdatkes

O pas mane 2.5TD 231 rasdatke...gal zianai kame ieskoti saknu...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. WJ neuzgesta salono apsvietimas kuris turi uzgesti, galima tik priverstinai isjungti. O kai isjungi nesimato kilometru ir klimos ir kompo parodymu. Ir dar prie to pacio langai durniuoti pradejo nevisada veikia. Kartais uzgesinus ir vel uzkurus langai veikia.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nekūriant atskirų temų čia užduodate klausimus ir gaunate atsakymą.

sveiki gal kas gali pasakyti ar imanoma razdatke nuo 4.0 l jeep idet i 2.7 jeep ar tiktu ant 2.7 pastoviai 4wd o ant 4.0 5 padeciu razdatke noretusi pasidaryt atjungiama 4wd

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki . domiuosi jeep grand cherokee (WJ) 4ltr benzinu. daug info praskaiciau, bet  vienas toks neaiskumas su varilokais yra 4ltr grande ar ne? kokia deze kokia komplektacija-jei yra varoloc? selec trac blokuoja tiltus ar ne? bus  naudojamas rimtai medzioklei ir kasdieniam vaziavimui. labai aciu uz atsakymus

Redagavo okagersma
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vakar susiduriau su eiline ZJ problema ..

Nusprogo pultas negaliu uzkurt .

Isnarsiau interneta jokiu tinkamu paaiskinimu..

Amerikosai isvis apie kazkokias VTSS arba VTA reles kalba kuriu pas mane isvis nera ir tt..

Reikia normalios schemos kurioje butu matoma sita nelemta sistema atjungenti gyvybe..

Manau ne vienam tai aktualu..

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.