Pereiti prie turinio

Skubūs klausimai-atsakymai apie Jeep iškilusias problemas senbūviams


jeepcherokee

Rekomenduojami pranešimai

Skambinejausi sian kas restauruoja visi venereiksmiskai sako nesiremontuoja sita ieskok kitos... As ir nesuprantu kam zmonem meluot...

Ten nera ka restauruoti. Tik rebuokslius pakeisti gali ir guolius. Ten nieko nera. Gali atidaryti mano posta apie mano perdarimus ir ten

http://www.4x4forum.lt/index.php?/topic/48765-jeep-wj-47l-perdarymo-projektas/page-4

beveik visiskai isrinkta kolonele.

Nebent kazkas bande ja isrinkineti ir negerai sudejo riebuokslius ar rutuliukus.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

xj 96 4.0 pradejo apsukos grybaut.. tai normoj stovi apie 700, tai nei is to nei is sio 1300 pakyla ir laikosi... kas per grybu karas prasidejo? gal kam pazystamas sis reikalas?

Dazniausiai:

1. Laisvu apsuku voztuvas - IAC

2. Oro temperaturos daviklis - IAT

3. Slegio daviklis - MAP

4. Sklendes padeties daviklis - TPS

Ar oras patenka kazkur papildomai i kolektoriu.

 

Galimi ir kiti variantai bet pradeciau nuo minetu tikrinimo :scratch:;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Sveiki. Jeep xj razdatkei NP231J reikalingas galinis salnikas.

salniko nr: 4370N arba alternatyvus nr 4638904

Kur Vilniuje nuvaziuot ir gyvai nusipirkt? Uzsiknisau su internetinem parduotuvem :(

aciu

Važiuok į Ukmergės g. 317b ( InterCars tel. 2491070) ir nusipirksi , salniko pilnas kodas 4370NNAT , kaina lentynoj 7,93 vietinio pinigo. 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, gal kas pasidalintų mintimis kas galėjo pasidaryti. Iš esmės man įdomu kas valdo JEEP WJ 4,7 laisvas apsukas, esmė tokia,

važinėjau trumpais atstumais ir per dieną nusėdo akumas (nepirmos jaunystės, nusėdo dėl užkurinėjimų pastovių, generatorius krauna gerai), užkūriau su boosteriu, ir tada nustojo dirbt ant laisvų.

užkuri - užgęsta, laikant gazą viskas ok. užkūręs ir laikant gazą pavažiavau šiek tiek, nebeužgęsta, bet elektrinio "pacoso" nebėra. 

Vėl užkūrus apsukos iškart nukrenta iki 600-700 ir taip laikosi, niekad taip nebuvo, baisu kad taip vėl nepasidarytų kur nors mieste, užtai 

bandau ieškot kame čia reikalas..

Redagavo Rycka
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, gal kas pasidalintų mintimis kas galėjo pasidaryti. Iš esmės man įdomu kas valdo JEEP WJ 4,7 laisvas apsukas, esmė tokia,

važinėjau trumpais atstumais ir per dieną nusėdo akumas (nepirmos jaunystės, nusėdo dėl užkurinėjimų pastovių, generatorius krauna gerai), užkūriau su boosteriu, ir tada nustojo dirbt ant laisvų.

užkuri - užgęsta, laikant gazą viskas ok. užkūręs ir laikant gazą pavažiavau šiek tiek, nebeužgęsta, bet elektrinio "pacoso" nebėra. 

Vėl užkūrus apsukos iškart nukrenta iki 600-700 ir taip laikosi, niekad taip nebuvo, baisu kad taip vėl nepasidarytų kur nors mieste, užtai 

bandau ieškot kame čia reikalas..

pabandyk pakeist akuma... man kazkas panasaus buvo, kelis menesius vaazinejau prilaikydamas gaza, nes is kart uzgesdavo... tik gerai pakaitinus matora pradedavo dirbti ant laisvu, ir tai pradziai atrode tuoj tuoj uzges tokios zemos apsukos...tik dar ilgiau pavazinejus pradedavo dirbt normaliai... bet kita ryta vel viskas is naujo... keitaliojau daviklius ploviau sklendes.... netycia pakeiciau akuma (nors nemaciau jokiu silpnumo simptomu) ir kaip burtu lazdele padejo  :blink:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.