Pereiti prie turinio

Skubūs klausimai-atsakymai apie Jeep iškilusias problemas senbūviams


jeepcherokee

Rekomenduojami pranešimai

O ir siaip, ten su juo nieko nenutinka, išėmes isvaliau viską, sutepiau hermetiku mazu sluoksniu kur prisispaudzia ir atlaike kuo puikiausiai kol atsiunte kita...

tai kad jis man benza varo i kolektoriu... tai kazkaip neatrodo kad nieko nenutiko :) ... net nuemus dar 10 minuciu vis benzo pursliukai lindo is vakuminio stuceriuko...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai kad jis man benza varo i kolektoriu... tai kazkaip neatrodo kad nieko nenutiko :) ... net nuemus dar 10 minuciu vis benzo pursliukai lindo is vakuminio stuceriuko...

Aaaammmm aš maniau kad i išore benzas tik...

 

Man kažkaip pastebėjau po purkstuku keitimo karštas sunkiai kuriasi...reikia lemputes susidėti ir žiurėt gal kompas ka rodys..

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar realu kad vienodi priekiniai stabdziu suportai wj 2.7crd su 4.7 ?

Gal kas susiduret?

Jei gerai pamenu, tai WJ buvo dviejų tipų stabdžių supportai: ATE ir Akebono. Pas mane ant WJ 4,7 buvo Akebono, pas draugą ant identiško WJ buvo ATE.

ATE ir Akebono skiriasi cilindriukų skaičiumi supporte.

Akebono jų turi daugiau, todėl skaitosi a-la blatnesni.

Redagavo Jeep-V8
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kad visiskai netinka girdejau,sau norejau taip, bet virsuje perejima reik darytis berods.

Visiskai teisingai. Be perejimo niekaip

Bet gal verta istekinti/suvirinti perejima? Gal pigiau bus? O kaina standartiniu, skirtu iskelimui nemaza o merso spiruokliu pilna pigiu :)

Galima statyti nuo 600'tojo merso (140 kebulas). Iškėlia 5".

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ATE tai tie kur fiksuojasi su metaline viela ir turi 2 stumokliukus? tai akebono kiek turi 4?

 

 

Jei gerai pamenu, tai WJ buvo dviejų tipų stabdžių supportai: ATE ir Akebono. Pas mane ant WJ 4,7 buvo Akebono, pas draugą ant identiško WJ buvo ATE.
ATE ir Akebono skiriasi cilindriukų skaičiumi supporte.
Akebono jų turi daugiau, todėl skaitosi a-la blatnesni.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki.ar jgc wh darosi priekinio rato isvirtimas?sudejus 2" lifta kazkaip atrodo kad prieki ratai v forma srovi

Ar tik nereiks tokio dalyko https://www.ebay.com/itm/SPC-PERFORMANCE-23420-05-10-JEEP-GRAND-CHEROKEE-ADJUSTABLE-BALL-JOINT-1-25DEG/263356850883?epid=19004877241&hash=item3d514aa2c3:g:NtwAAOSwSQFaIYPl

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.