Pereiti prie turinio

Skubūs klausimai-atsakymai apie Jeep iškilusias problemas senbūviams


jeepcherokee

Rekomenduojami pranešimai

Papasakokit man kaip perjungti dujas neįšilusiam varikliui su tiesioginėm dujom?

Klaidas ir man buvo išmete kažkokias, dabar neatsimenu, ir po kelių kartų nekreipiu dėmesio, nes jas meta kai gerai spaudi gazą ir dujos neužmaitina variklio.

Neįšusiam, tai nežinau. Nebent tiesiogiai paduodi į vožtuvą, ant dujų baliono , pliusą. Gal čia kvailas patarimas, bet man suveikė, kai benzo siurblys baiginėjosi.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Papasakokit man kaip perjungti dujas neįšilusiam varikliui su tiesioginėm dujom?

Klaidas ir man buvo išmete kažkokias, dabar neatsimenu, ir po kelių kartų nekreipiu dėmesio, nes jas meta kai gerai spaudi gazą ir dujos neužmaitina variklio.

Yra variantas varžą pastatyt ant dujų reduktoriaus 100 omų, visi reduktoriai turi temperatūros daviklius, kabini vietoj daviklio ir kuriasi

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Karsto vandens uzpili ir nereikia jokios varzos tik kitos yrangos po uzvedimo benzinu dar uzlaiko perjungima iki 1 min tai gali tekt padukt ilgokai ir tai nefaktas kad uzsives.

Reikia geriausia pasijungti kompa ir išmesti perėjimą pergazavus, minimali temperatura mano stago +15 išsistato, turiu pakabines varžą lygiagrečiai, tai visą laiką kompas mato +30 prie 0 lauko temperatūros, esant daugiau minuso kuriasi  ir padirba kelias minutes ant benzino, o su tom membranom pasakas pasakoja dujininkai, tik po 3 metų gavau pakeisti. Beje, kad Vilniuje nėra dujinikų meistrų pereitą šeštadienį isitikinau, spaudžiant gaza tasydavosi ant dujų, jei stipriai užmini eidavo be tasymosi ir Miroslavas rekomendavo gerus specus, bet visi tik pasijungia kompus ir protingas minas nutaiso kad žino, sako keisk žvakes ir babinas, deja viskas nauja, o buvo menkniekis, per klaidą patys radom ir esmė visai ne dujų irangoje ir ne žvakėse.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Reikia geriausia pasijungti kompa ir išmesti perėjimą pergazavus, minimali temperatura mano stago +15 išsistato, turiu pakabines varžą lygiagrečiai, tai visą laiką kompas mato +30 prie 0 lauko temperatūros, esant daugiau minuso kuriasi  ir padirba kelias minutes ant benzino, o su tom membranom pasakas pasakoja dujininkai, tik po 3 metų gavau pakeisti. Beje, kad Vilniuje nėra dujinikų meistrų pereitą šeštadienį isitikinau, spaudžiant gaza tasydavosi ant dujų, jei stipriai užmini eidavo be tasymosi ir Miroslavas rekomendavo gerus specus, bet visi tik pasijungia kompus ir protingas minas nutaiso kad žino, sako keisk žvakes ir babinas, deja viskas nauja, o buvo menkniekis, per klaidą patys radom ir esmė visai ne dujų irangoje ir ne žvakėse.

o tai kas buvo?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Išėmėm benzo siurblio saugiklį ir važiuoja normaliai, meža per pukštukus matyt vakumas patraukia, ant laisvų apsukų dirbo normaliai. Reikės ieškoti per kuriuos bėga benzas.

Tai vat nuo vakuumo reik ir pradėt, o ne saugiklius lupinėt. Nors iš kitos pusės greičiau taip patikrint
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Papasakokit man kaip perjungti dujas neįšilusiam varikliui su tiesioginėm dujom?

Klaidas ir man buvo išmete kažkokias, dabar neatsimenu, ir po kelių kartų nekreipiu dėmesio, nes jas meta kai gerai spaudi gazą ir dujos neužmaitina variklio.

Pabandyk pasukt rakta, kad skydelis uzsidegtu. Tada nuspausk ir laikyk knopke, kuri perjungia dujas i benza kokias 5 sekundes ir suk rakta iki galo. Pas mane bent jau taip. Leidzia 5 kartus avariniu budu uzvesti, paskui reikia su kompu nuresetinti.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pastebejau, kad paletintojo riciagas laisvai juda, kaip butu koks trosas atsikabines, gal turit kas kokia schemute pro kur pradet ardyt, kad pasižiūrėt?

Ten traukučių sistema, palindęs po mašina pažiūrėk ar kokia traukutė neišokus iš tvirtinimo vietos. Va ką ant greičio teko rasti internete  post-4283-0-64735900-1513512890_thumb.jpg

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.