Pereiti prie turinio

Nupirkčiau telefoną


Juras666

Rekomenduojami pranešimai

ir daug sukaupęs? nes domintų keitimai :)

Turėjau 92, bet kaip sakant per daug metų buvo išpyzdyta mano kolekcija, nes turiu daug sūnėnų ir dukterėčių, o pats namuose kai retai būnu, pasirodo jiems būdavo pakišami žaislai mano mobylkos... Tai dabar belikę 45. Bet gaila mylimiausių nebėra.. Tai dabar noriu atstatyti kolekcija ir vėl pradedu rinkti :) va foto keletas turimų

post-290-0-48490400-1461917844_thumb.jpg

Redagavo Wrc1
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turėjau 92, bet kaip sakant per daug metų buvo išpyzdyta mano kolekcija, nes turiu daug sūnėnų ir dukterėčių, o pats namuose kai retai būnu, pasirodo jiems būdavo pakišami žaislai mano mobylkos... Tai dabar belikę 45. Bet gaila mylimiausių nebėra.. Tai dabar noriu atstatyti kolekcija ir vėl pradedu rinkti :) va foto keletas turimų

mobylkės neįdomu man, magnetolos ir kitas caraudio domintų :salut:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jurai, bliamba, čia nerasi, eik po Kauno lombardus, bet po tuos , kurie yra New kids On the Block  statybos. Savanorių,  palei Kauno kino teatrą  Ten kur daug pencininkų gyvena, ten lombarde rasi. Arba atvažiuok į Vilnių, Turgaus g. Kalvarkės turgaus Magnito gatvė kitaip vadinama. Ten keli  lombardai. Gali rasti . Lombarduose tokie daigtai guli, daugiau kas laikys namuose ? Pencininkas neša ir parduoda . Nes gauna pasiūlymą už 1 eurą nemokamai galvos dydžio super duper mobiliakui , o į sąlygas neįsiskaito, paskui verkia su 36 mėnesių  įsipareigojimu ir planu 25 eurai :D .

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.