Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Naujai užsiregistravusiems - "Naujokų" dėmesiui, bei "nieko nerašantiems"

naujokas

Temoje atsakymų: 74

Widas

Widas

• Žinučių: 40
  • Reg. 2016-03-29, 16:58
  • Vilnius

Jei tamsta parduodat daiktą kitam tai 200% nauda niekam kitam tik man, ačiū

Aš apie štai ką noriu pasakyti, Naujokai ir kiti mažai rašantys o daugiau skaitantys, sekat temą kokią nors ar naują turinį jei tik matot kuriam reik pagalbos iškart rašot kur galima nusipirkt ar kur galima susiremontuot ar kur galima gaut, na duodat naudą iš savęs kitam kolegai, nebūkit savanaudžiais, taip draugų ratas tik didės

Visu pirma tai yra abipuse nauda, taciau jei jau taip, tai pokolkas tik as dariau nauda kitiems, nes pirkau ratus is forumo ir gerve. Tai, kad as kaip ir nauda pokolkas tik forumieciams suteikiau ( jei tavo zodziai, kad as parduodamas nauda teikiu sau, tai pirgdamas suteikiau forumieciams). 

zinoma kai galesiu kazkuo padeti kitiems as ir padesiu, informacijos niekada negaila, taciau pokolkas inai man reikalinga daugiau nei as jos galiu suteikti kitiems. taciau velgi cia yra geru dalyku kuriuos galima nusipirkti, o tai neleidziama kol naujokas, tai kaip kazka daryti, kazkokius projektus ar dar kazka kuo galeciau veliau padeti kitiem. reiskia forumas negali padeti, tad turi pirkti arba daug brangiau, nes forume negali ieskoti, arba tik per tuos su kuriais artimiau bendrauji, tad nematau cia jokios logikos, galvojau naujokams turetu padeti, kad neissigastu netgi ir tu paciu kainu, cia ir pasiuytu pigiau nei nuejus i parduotuve ir panasiau, taciau to padaryti negalima....

Frontis

Frontis

• Žinučių: 704
  • Reg. 2008-11-16, 11:47
  • Alytus

Tendencija tokia buvo: prisiregistruoja į forumą ir iškarto į pardavimo skiltį parduodu džipą arba džipo ratus ar dar kokį velnią (nes tikisi, kad 4x4 forume ore nuneš džipus ar kitus aksesur) ir poto tiek matyt.....

Beje, gal būtų galima naujokui pilnai vartus į šį forumą, jei rekomenduoja, na kokie trys senbuviai (kad žmogui aktualu ne parduoti kažką, o ir kitos temos apie 4x4).  Gal adminai apsvarstytų ši variantą.

chimik

chimik

valkata

• Žinučių: 1.488
  • Reg. 2007-04-01, 23:07
  • Kaliningrad//Ford Trucks Club

kaip i partija? variantas, bet manau ne labai eis - yra kruva forumieciu su auksinem rankom, bet ne labai draugaujanciu su kompu... yra kas protingas, daug daro, bet nelabai megsta rasynet... ju verte didele... kas zino, gal atsiras dar toks auksarankis ir negaus rekomendaciju... jei tai butu pilnavertis klubas, turintis savo fizine egzistavimo vieta, kur zmones susitinka, bendrauja gal ir taip, tada tiktu rekomendaciju sistema... 

Dima72

Dima72

• Žinučių: 264
  • Reg. 2016-01-14, 23:27
  • Vilnius

As pastebejau kad kol nesi prisijunges, negali matyti temu. Man atrodo kad tai kaip tik skatina prisiregistruoti. Zmogus prisiregistruoja tam kad pajeskot informacijos. Rades nerades jis dingsta o nikas lieka kabet. Manau jei butu galima skaityti foruma be registracijos tai sumazintu nenaudojamu niku kieki. Ir nereiketu riboti zmoniu kurie istikruju domisi 4x4

Widas

Widas

• Žinučių: 40
  • Reg. 2016-03-29, 16:58
  • Vilnius

Tendencija tokia buvo: prisiregistruoja į forumą ir iškarto į pardavimo skiltį parduodu džipą arba džipo ratus ar dar kokį velnią (nes tikisi, kad 4x4 forume ore nuneš džipus ar kitus aksesur) ir poto tiek matyt.....

Beje, gal būtų galima naujokui pilnai vartus į šį forumą, jei rekomenduoja, na kokie trys senbuviai (kad žmogui aktualu ne parduoti kažką, o ir kitos temos apie 4x4).  Gal adminai apsvarstytų ši variantą.

Aciu, si mintis ir man patinkanti ir tinkanti. Tiesa pasakius mane papiktino ne tai, kad draudziama,  bet jau kaip ir gavau statusa ir viska, o po to ji ateme be paaiskinimo nei zinutes gavau nieko kur tai pradingo...

Dragon

Dragon

TLC Veteranas

• Žinučių: 11.007
  • Reg. 2006-03-06, 11:50
  • 4x4 Vilnius

Aciu, si mintis ir man patinkanti ir tinkanti. Tiesa pasakius mane papiktino ne tai, kad draudziama,  bet jau kaip ir gavau statusa ir viska, o po to ji ateme be paaiskinimo nei zinutes gavau nieko kur tai pradingo...

Niekas nieko neatėmė, tik įvestas naujas statusas "Naujokas", paaiškinimas iš karto prikabintas šioje temoje. Be to labai geras eksperimentas - iš karto matosi kas kam čia rūpi... į mane kreipėsi tik 2 naujokai nesupratę kas nutiko, visi kiti tyli - arba jiems pofig arba ir taip gerai... per 2 mėn naujokų apie 60 užsiregistravo... 

Dima, kabantys nikai niekam netrukdo, žmogus gali ir kas pusmetį užsukti kažko paskaityti kai reikia ar paklausti... tai niekam netrukdo... bet tokie kurie metus-du nė karto nebuvo prisijungę, tai bus šalinami kaip "mirusios sielos"...  Tiesiog tai karts nuo karto porcijomis daroma, viskam laiko reikia... 

Fronti, rekomendacijos yra gerai, bet šis forumas nėra kažkokia slapta organizacija, kad taip jau sugriežtinti... :) bet žinomas senbuvis visada gali kreiptis pas Adminą ar Moderatorių dėl užtarimo naujoko, kuris gal būt jo senas bičiulis - paprasčiausiai drąsiau bendraukite, kreipkitės... normaliai bendraujant visada galima sutarti :)

nero

nero

• Žinučių: 147
  • Reg. 2014-10-05, 09:26
  • utena

ir ką ? normali praktika, jei klausimai pasikartojantys, visad į paiešką nuvarys... man net ne naujokui būna pasiūlo per paiešką surasti - tai irgi patarimas, kad atsakymas jau yra ir guli čia pat... sutaupai daugiau laiko atsakymui gauti, nei laukti...

nero

nero

• utena
Taip normali praktika,ir visi normalus pirma ieskom tada klausem,bet buna kad info pasenusi,klaidinga ar nepilna,tada klausem,o senas vilkas sako:VARYK PAIESKON!Ir silpnesnes sielos naujokas ,tai supranta ,kaip paliepima ,nelyst i akis;)tokiu atveju pasitaiko,ir nesenai mačiau :/

Dragon

Dragon

TLC Veteranas

• 4x4 Vilnius

dėl to nieks nesiginčija, kad koks diedas perlenkia lazdą, tam jus - kiti senbuviai galit mandagiai pastatyt į vietą tokį "pamokslautoją" ir naujokas pamatys, kad viskas čia normaliai, kad ir naujokus užtaria, o ne tik "saviškius"  :)

want3d

want3d

• Žinučių: 371
  • Reg. 2013-10-06, 10:38
  • Naujienele/Salem

Man tai vis google nurodo...  :rolleyes:  Lyg tais foruma sugebu surasti, o googles ne... :blink:  Bet as kaip visiem jau zinoma, nesu nei mechaniko sunus, nei pats konstrukroriu meges... Kartais nesuprantu paprastu savoku, :scratch:  tai kaip as durnius i ta google galiu parasyti ka nors? Uztad ir prasau zmogiskosios pagalbos, kaip 5-metis vaikas... 
Tuoj ivarys fobija ir sedesiu pasiberes verzles aplink save... 

Klaustukas

Klaustukas

• Žinučių: 675
  • Reg. 2008-12-04, 13:53
  • Vilnius

kaip jūs čia įsivaizduojat normalią paiešką kai beveik visi šveplai arba žargonais rašo?

nero

nero

• utena

kaip jūs čia įsivaizduojat normalią paiešką kai beveik visi šveplai arba žargonais rašo?

Šveplumą matau kompas ištaisė, o skyrybos kas tamstą išmokins?!

Šį pranešimą redagavo nero: 2016-04-26, 13:16

Klaustukas

Klaustukas

• Žinučių: 675
  • Reg. 2008-12-04, 13:53
  • Vilnius

Šveplumą matau kompas ištaisė, o skyrybos kas tamstą išmokins?!

pažiurėjau tamstos pranešimus - pagaliau pirmas postas nešveplas :D

want3d

want3d

• Žinučių: 371
  • Reg. 2013-10-06, 10:38
  • Naujienele/Salem

Jei gryzti prie to paties, ir apibendrinant jusu postus, tai kaip vadinasi  guminės atramos; vok.Gummilager  dar vadinama guminės pakabos įvorėmis?
Forume, prisiskaiciau kokiu tik nori pavadinimu. "cilinblokas", "salenblokas", "sailenblokas", "sailentblokas" .... Ka irasyti paieskos langelyje? 

Ir cia tik vienas is pavyzdziu. Pvz apsisiku vietoj, jei kas paprasytu parodyti razdatke. Neisivaizduoju net kas tas yra. Bet varydamas masina meistram, nenoriu pasirodyti nesas daugumos is jusu lygio, liepiu kad tepalus joje patikrintu.
Manot nenoriu ismokti? Galvojat faina 3 kartus sumoketi uz EGR voztuo glusinima? Net sprogstu kaip siuntu, bet is kur man zinoti kurie meistrai mane isdure???  

nero

nero

• utena

pažiurėjau tamstos pranešimus - pagaliau pirmas postas nešveplas :D

Matosi ,gerbiamasis neturi ką veikti,tai štai:
Pažiūrėjau,nenaudotina tavo atveju,peržiūrėjau turi buti.
Postas -lietuviškas žodis?
O skyrybos, marš į mokyklos suolą kartoti,gal tiksliau mokyntis.Lituaniste :)

Šį pranešimą redagavo nero: 2016-04-26, 14:30

nero

nero

• utena

Jei gryzti prie to paties, ir apibendrinant jusu postus, tai kaip vadinasi guminės atramos; vok.Gummilager dar vadinama guminės pakabos įvorėmis?
Forume, prisiskaiciau kokiu tik nori pavadinimu. "cilinblokas", "salenblokas", "sailenblokas", "sailentblokas" .... Ka irasyti paieskos langelyje?

Ir cia tik vienas is pavyzdziu. Pvz apsisiku vietoj, jei kas paprasytu parodyti razdatke. Neisivaizduoju net kas tas yra. Bet varydamas masina meistram, nenoriu pasirodyti nesas daugumos is jusu lygio, liepiu kad tepalus joje patikrintu.
Manot nenoriu ismokti? Galvojat faina 3 kartus sumoketi uz EGR voztuo glusinima? Net sprogstu kaip siuntu, bet is kur man zinoti kurie meistrai mane isdure???

Čia kreiptis reikia pas ne šveplą ;) o jei rimtai,su kaikuriu dalių pavadinimais,visi vargstam vienodai. Daug kas naudojam ,,surusintus,, likusius nuo seno pavadynimus,nes lietuviškų prigijusiu neturim,angliškų viena kita,o sugalvotu filologų irgi nenorim naudoti ,nes minimum ,jie keistai skamba.Tai ir ieškome sailendu,sailenbloku,sailendbloku...ir kitų granatu,sarnyriniu guolių..ir t.t

o-jeep-o

o-jeep-o

o-jeep-o fanas

• Žinučių: 4.523
  • Reg. 2009-01-16, 20:48
  • ...............
Kas dėl rašybos tai paėmei ir padarei rašybos taisymo funkcija, jei postas neteisingai parašytas neduoda jo paskelbti, tada ir dinks ir razdatkės ir xuj...tkės bei razborkės tarpusavyje kaip pašol, sam pašol, gegužės 9 jau nebešvenčiam tai laikas keistis ir auklėt jaunimą.

Just can call details and international name that Google Found

Dragon

Dragon

TLC Veteranas

• 4x4 Vilnius

Jei gryzti prie to paties, ir apibendrinant jusu postus, tai kaip vadinasi  guminės atramos; vok.Gummilager  dar vadinama guminės pakabos įvorėmis?

Ir cia tik vienas is pavyzdziu. Pvz apsisiku vietoj, jei kas paprasytu parodyti razdatke. Neisivaizduoju net kas tas yra. Bet varydamas masina meistram, nenoriu pasirodyti nesas daugumos is jusu lygio, liepiu kad tepalus joje patikrintu.

rašyk į paiešką "įvorės" :) o kokios paskui atsirinksi... Daug žodžių iš rusų naudojama, tokie kaip "razdatkė" (razdatocnaja korobka) paskirstymo dėžė turėtų būti... bet savam rate savi prigyja pavadinimai... snorkelis irgi ir naro vamzdelis kvėpavimo... nors šiaip tai tiesiog išorinis oro įsiurbimo vamzdis :) o gummilager dar ir polibushais kiti vadina... 

Šiaip kas nors galėtų skirti laiko ir padaryti gerą darbą - dažnai vartojamų džipiorų sąvokų žodinėlį padaryti :) Nes dažnas naujokas nesusigaudo, kodėl jo džipas kartais nepravažiuoja ir prie ko čia "bloga tarpinė" :) 

o-jeep-o

o-jeep-o

o-jeep-o fanas

• Žinučių: 4.523
  • Reg. 2009-01-16, 20:48
  • ...............
Buvo kažkur tema savokų, tikrai buvo jei neištrynėt

Dragon

Dragon

TLC Veteranas

• 4x4 Vilnius

gal labai seniai, ko nepavyko perkelt į naują sistemą... 

Atsakyti

Vartotojų skaito šią temą: 0

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)