Pereiti prie turinio

Naujai užsiregistravusiems - "Naujokų" dėmesiui, bei "nieko nerašantiems"


Dragon

Rekomenduojami pranešimai

Aciu, si mintis ir man patinkanti ir tinkanti. Tiesa pasakius mane papiktino ne tai, kad draudziama,  bet jau kaip ir gavau statusa ir viska, o po to ji ateme be paaiskinimo nei zinutes gavau nieko kur tai pradingo...

 

Niekas nieko neatėmė, tik įvestas naujas statusas "Naujokas", paaiškinimas iš karto prikabintas šioje temoje. Be to labai geras eksperimentas - iš karto matosi kas kam čia rūpi... į mane kreipėsi tik 2 naujokai nesupratę kas nutiko, visi kiti tyli - arba jiems pofig arba ir taip gerai... per 2 mėn naujokų apie 60 užsiregistravo... 

 

Dima, kabantys nikai niekam netrukdo, žmogus gali ir kas pusmetį užsukti kažko paskaityti kai reikia ar paklausti... tai niekam netrukdo... bet tokie kurie metus-du nė karto nebuvo prisijungę, tai bus šalinami kaip "mirusios sielos"...  Tiesiog tai karts nuo karto porcijomis daroma, viskam laiko reikia... 

 

Fronti, rekomendacijos yra gerai, bet šis forumas nėra kažkokia slapta organizacija, kad taip jau sugriežtinti... :) bet žinomas senbuvis visada gali kreiptis pas Adminą ar Moderatorių dėl užtarimo naujoko, kuris gal būt jo senas bičiulis - paprasčiausiai drąsiau bendraukite, kreipkitės... normaliai bendraujant visada galima sutarti :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 74
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

ir ką ? normali praktika, jei klausimai pasikartojantys, visad į paiešką nuvarys... man net ne naujokui būna pasiūlo per paiešką surasti - tai irgi patarimas, kad atsakymas jau yra ir guli čia pat... sutaupai daugiau laiko atsakymui gauti, nei laukti...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip normali praktika,ir visi normalus pirma ieskom tada klausem,bet buna kad info pasenusi,klaidinga ar nepilna,tada klausem,o senas vilkas sako:VARYK PAIESKON!Ir silpnesnes sielos naujokas ,tai supranta ,kaip paliepima ,nelyst i akis;)tokiu atveju pasitaiko,ir nesenai mačiau :/

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dėl to nieks nesiginčija, kad koks diedas perlenkia lazdą, tam jus - kiti senbuviai galit mandagiai pastatyt į vietą tokį "pamokslautoją" ir naujokas pamatys, kad viskas čia normaliai, kad ir naujokus užtaria, o ne tik "saviškius"  :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tai vis google nurodo...  :rolleyes:  Lyg tais foruma sugebu surasti, o googles ne... :blink:  Bet as kaip visiem jau zinoma, nesu nei mechaniko sunus, nei pats konstrukroriu meges... Kartais nesuprantu paprastu savoku, :scratch:  tai kaip as durnius i ta google galiu parasyti ka nors? Uztad ir prasau zmogiskosios pagalbos, kaip 5-metis vaikas... 
Tuoj ivarys fobija ir sedesiu pasiberes verzles aplink save... 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei gryzti prie to paties, ir apibendrinant jusu postus, tai kaip vadinasi  guminės atramos; vok.Gummilager  dar vadinama guminės pakabos įvorėmis?
Forume, prisiskaiciau kokiu tik nori pavadinimu. "cilinblokas", "salenblokas", "sailenblokas", "sailentblokas" .... Ka irasyti paieskos langelyje? 

Ir cia tik vienas is pavyzdziu. Pvz apsisiku vietoj, jei kas paprasytu parodyti razdatke. Neisivaizduoju net kas tas yra. Bet varydamas masina meistram, nenoriu pasirodyti nesas daugumos is jusu lygio, liepiu kad tepalus joje patikrintu.
Manot nenoriu ismokti? Galvojat faina 3 kartus sumoketi uz EGR voztuo glusinima? Net sprogstu kaip siuntu, bet is kur man zinoti kurie meistrai mane isdure???  
 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pažiurėjau tamstos pranešimus - pagaliau pirmas postas nešveplas :D

Matosi ,gerbiamasis neturi ką veikti,tai štai:

Pažiūrėjau,nenaudotina tavo atveju,peržiūrėjau turi buti.

Postas -lietuviškas žodis?

O skyrybos, marš į mokyklos suolą kartoti,gal tiksliau mokyntis.Lituaniste :)

Redagavo nero
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei gryzti prie to paties, ir apibendrinant jusu postus, tai kaip vadinasi guminės atramos; vok.Gummilager dar vadinama guminės pakabos įvorėmis?

Forume, prisiskaiciau kokiu tik nori pavadinimu. "cilinblokas", "salenblokas", "sailenblokas", "sailentblokas" .... Ka irasyti paieskos langelyje?

 

Ir cia tik vienas is pavyzdziu. Pvz apsisiku vietoj, jei kas paprasytu parodyti razdatke. Neisivaizduoju net kas tas yra. Bet varydamas masina meistram, nenoriu pasirodyti nesas daugumos is jusu lygio, liepiu kad tepalus joje patikrintu.

Manot nenoriu ismokti? Galvojat faina 3 kartus sumoketi uz EGR voztuo glusinima? Net sprogstu kaip siuntu, bet is kur man zinoti kurie meistrai mane isdure???

 

Čia kreiptis reikia pas ne šveplą ;) o jei rimtai,su kaikuriu dalių pavadinimais,visi vargstam vienodai. Daug kas naudojam ,,surusintus,, likusius nuo seno pavadynimus,nes lietuviškų prigijusiu neturim,angliškų viena kita,o sugalvotu filologų irgi nenorim naudoti ,nes minimum ,jie keistai skamba.Tai ir ieškome sailendu,sailenbloku,sailendbloku...ir kitų granatu,sarnyriniu guolių..ir t.t
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas dėl rašybos tai paėmei ir padarei rašybos taisymo funkcija, jei postas neteisingai parašytas neduoda jo paskelbti, tada ir dinks ir razdatkės ir xuj...tkės bei razborkės tarpusavyje kaip pašol, sam pašol, gegužės 9 jau nebešvenčiam tai laikas keistis ir auklėt jaunimą.

 

Just can call details and international name that Google Found

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei gryzti prie to paties, ir apibendrinant jusu postus, tai kaip vadinasi  guminės atramos; vok.Gummilager  dar vadinama guminės pakabos įvorėmis?

Forume, prisiskaiciau kokiu tik nori pavadinimu. "cilinblokas", "salenblokas", "sailenblokas", "sailentblokas" .... Ka irasyti paieskos langelyje? 

 

Ir cia tik vienas is pavyzdziu. Pvz apsisiku vietoj, jei kas paprasytu parodyti razdatke. Neisivaizduoju net kas tas yra. Bet varydamas masina meistram, nenoriu pasirodyti nesas daugumos is jusu lygio, liepiu kad tepalus joje patikrintu.

Manot nenoriu ismokti? Galvojat faina 3 kartus sumoketi uz EGR voztuo glusinima? Net sprogstu kaip siuntu, bet is kur man zinoti kurie meistrai mane isdure???  

 

 

rašyk į paiešką "įvorės" :) o kokios paskui atsirinksi... Daug žodžių iš rusų naudojama, tokie kaip "razdatkė" (razdatocnaja korobka) paskirstymo dėžė turėtų būti... bet savam rate savi prigyja pavadinimai... snorkelis irgi ir naro vamzdelis kvėpavimo... nors šiaip tai tiesiog išorinis oro įsiurbimo vamzdis :) o gummilager dar ir polibushais kiti vadina... 

 

Šiaip kas nors galėtų skirti laiko ir padaryti gerą darbą - dažnai vartojamų džipiorų sąvokų žodinėlį padaryti :) Nes dažnas naujokas nesusigaudo, kodėl jo džipas kartais nepravažiuoja ir prie ko čia "bloga tarpinė" :) 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Apie tai kaip tik buvau pagalvojes. Nes reikejo man kazko elektronineje statybiniu reikalu parduotuveje dirsteleti ir nelabai ka radau, tada pastebejau statybininku zodynelis. Is karto nusvito viskas kitomis spalvomis. Nepamenu koks tas puslapis, gal Moki-Vezi... zodziu ten kaip ir su jumoru, bet kartu ir kokiai bobeliai kai liepia statybinikelis, darantis remonta jos bute, parnesti "kelne" nupirkus, tai labai pravercia... 
Gal net ne tema, o virsuje, kur forumas/kalendorius/nariai/galerija....... ir zodynelis

As suprantu kazka, dar si ta vaizdziau nupasakoju, bet is ties labai sunku pradedanciajam, kuris turi pomegi keliauti su visureigiu, o ne ji perinkineti, susigaudyti terminologijoje. Net jei tas dalykas ir pavadintas buna taisiklingai, dar reikia pasiziureti is tikro kas tas yra. 
 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kada upas pakils..pabandysiu paburti :D banginiuose buvau sumetes vietinio forumo slengo zodyneli ir nauda ir juoko buvo :D

kita dalykas, gerb, naujokai pasistenkite pritapti prie forumo, uzsitarnauti senvuviu pagarba, o tada savo autoriteringa ir svaria nuomone ir veiksmais formuokite forumo kokybe ir auksta lygi :D o ne tik atejus, pradeti reguliuoti kaip ir kas.

nes kazkaip pastebejau, kai naujokai paklausia apie galimas bedas ir gydymo variantus - gauna atsakymus ar galimus vzriantus, dingsta, nei virtualaus aciu nei priezasties kuri buvo. Tada seniams ir nesinori ta pati per ta pati rasineti.

p.s. kazkada kazkur visi buvome ar busime naujokai :D kazkada moto forume buvau senis, po ilgesnio laiko be skrupulu uzklausiau....sulese buve naujokai (jau seniais tape) kad net sikna svilti pradejo :D

P.p.s. tikrai netaikau visiems..dauguma nauju forumo nariu tikrai puikiai pritampa, beje ir tie patys "seniai" su adminais korektiksai elgiasi...

 

 

edit: kazkada teko pirkti amortizatorius apsauga gumine ir hm....gumini ribotuva....du lietuviai kalvejome 10 min. Vienas kito nesuprasdami...kol nepasakiau kad man reikia atboiniko ir pylniko...:D

Redagavo Suomis
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

[quote name="Suomis" post="434797" timestamp="1

 

 

edit: kazkada teko pirkti amortizatorius apsauga gumine ir hm....gumini ribotuva....du lietuviai kalvejome 10 min. Vienas kito nesuprasdami...kol nepasakiau kad man reikia atboiniko ir pylniko...:D

Dar yra toks dalykas,kaip vadina vilniuj nebutinai bus taip pat pvz Panevėžyje ;) man jusu atbojnikas ir pylnikas tai atmusejas ir apsaugine guma,garmoske amorciaus ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

biski uzjudinau cia :D as manau kad turetumet nuimt tuos draudimus nes kazkaip vaikiska jei turi prasyt kazkieno uztarimo kad tapt "tokiu  kaip senbuvis".. ar paprasyt kad graugas paieskotu kokio gelezies..ar draugas parduoda..manu kiekvienas turi zinoti pats ,ka ir kada parasyt, o cia reikia zinoti ka parasyt reikia zinoti ka rasai..jei praktikos neturi siuose reikaluose tikrai daug nepapasakosi o noresi tik suzinot kuo daugiau. as su teorija sunkei bet praktikoi geriau gaudausi  ,taip kad su apsiskaiciuseis cia biski sunkiau gali but greitai sutriuskintas jei veju papasakosi liaudzei  :D taip kad as dabar skaitysiu ir semsiuos teoriniu ziniu ir jas panauduosiu praktikoi ;) 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na keista cia su tais draufimais, cia gerai pasake, jei ko reikia tai prasai draugo senbuvio tam, kad paziuretu. Atvejis: vicka skambina sako: forume gerve parduoda, junkis ziurek gal tiks. op pasijungiu, susiskambiju su pardaveju viskas ciki, nusiperku, abu patenkinti ir pardavejas ir as. vicka skambina sako: forume geros padangos yra. Junkis ziurek, ok jungiuosi, pliast.... Ogi nebegaliu atsidaryti... skambinu atgal ir paprasaikinu, kad atsiustu forkes, paziuretu paskambintu, atsiustu numeri ir panasiai.

Logikos nulis. Aciu uz demesi, gero vakaro :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na tokia tvarka. Yra forumas ir forumas turi kaip sakant turi valdžią  ir tam, kad nebūtų betvarkės valdžia sukuria taisykles kurių reikia laikytis. Ar mes to norim ar nenorim turim laikytis nustatytų taisyklių, nes kitaip būna betvarkė. Na kaip pas mus lietuvius įprasta: noriu daug ir dabar. Mes visi savo nuomonės galim reikšti ir tai niekas nedraudžia. Galima, gi rasti būdų kaip iš naujoko tapti visaverčiu forumo naudotoju, kartais kantrybės reikia. Senbuviai džiaugiasi kai prisijungia nauji nariai ir palinki sėkmės ir t.t. Ar nors vienam naujokui prisistatymo skiltyje buvo pasakyta: ko tu čia užsiregistravai arba varyk iš šio forumo.Visi būna sutikti ir priimti, tik kad tos taisyklės viską gadina, bet tokie jau šio forumo įstatymai. Ir tikrai yra forumų kur užsiregistravęs ilgą laiką ir esi  aktyvus narys, bet į subforumo skiltis gali patekti tik su forumiečių rekomendacijomis ir ką - jokių tragedijų. Na nereguokit taip skaudžiai dėl nustatytų taisyklių, juk 4x4 judėjimas ne gervem ir Mudais paremtas, bet žmoniškom vertybėm. Visiems kantrybės ir draugiškumo ir nebūkim pikčiūrnos. Už 4x4  :salut: 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.