Pereiti prie turinio

Naujai užsiregistravusiems - "Naujokų" dėmesiui, bei "nieko nerašantiems"


Dragon

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki prisijungę prie 4x4 visureigių bendruomenės Lietuvoje forumo.

 

Šis 4x4forum nėra anoniminis - mes pratę žinoti su kuo bendraujame, kam daliname patarimus ir kas su mumis dalinasi. Todėl anoniminės anketos ir fiktyvūs profiliai bus periodiškai šalinami.

Naujai užsiregistravę turėtų  prisistatyti ABC naujokų temoje trumpai apie save ir savo visureigį arba pateikti tai savo profilyje "apie mane".

 

Naujokams ir NIEKO NERAŠANTIEMS nėra prieinamos visos forumo galimybės - skelbimų forumai, ringas ir AŽ paslauga tampa aktyvus tik po tam tikro laiko, priklausomai nuo dalyvio aktyvumo dalykiniuose forumuose. Visokios replikos, smailai ir kita nereikšminga rašliava neskaičiuojama... tai vertinama kaip spamas ir gali turėti priešingą rezultatą.

 

Bendraukite pagarbiai, jei neturite ką verto dėmesio parašyti ar atsakyti, susilaikykit nuo nereikšmingų žinučių, smailų, citatų... nes tiems kas įjungę svarbių jiems temų sekimą, nuolat gauna "atnaujinimus" kuriuose daug nieko vertų postų.

 

Gerbkite kitų laiką !

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 74
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

sveiki.kaip suprantu mano profilis uzblokuotas negaliu naudotis forumu kaip pilnavertis forumo narys. mano anketa uzpildyta teisingai pateikta informacija kurios prasoma pildant anketa. jokios komercijos cia nevygdziau  jokiu ispejimu negavau tik naudojimusi forumu apribojima. :scratch:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki.kaip suprantu mano profilis uzblokuotas negaliu naudotis forumu kaip pilnavertis forumo narys. mano anketa uzpildyta teisingai pateikta informacija kurios prasoma pildant anketa. jokios komercijos cia nevygdziau  jokiu ispejimu negavau tik naudojimusi forumu apribojima. :scratch:

  

ko gero pries tai poste parasyta ir kazkaip (panasu jog dar esi zalias, kas byloja apie naujokus) liecia tave: 

 

 

 

 

Naujokams ir NIEKO NERAŠANTIEMS nėra prieinamos visos forumo galimybės - skelbimų forumai, ringas irAŽ paslauga tampa aktyvus tik po tam tikro laiko, priklausomai nuo dalyvio aktyvumo dalykiniuose forumuose.
Redagavo want3d
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Senei norejau parasyti komentara temoi "naujoku pristatymas" bet ir issisokt kaskaip nesinorejo. Dabar gera proga ta padaryti ( turiu omeni komentara o ne issisokt :D )  Nelabai mano manimu kuo verti prisistatymai " as antanas is vilniaus planuoju nusipirkti visureigi, arba turiu mp1 visureigi"  Ka mums tai sako apie zmogu? Ogi nieko.  Mano manimu turetu buti kaskoks masinos aprasimas su nuotraukom ir kaskokia mini istorija apie save ir apie savo automobili.  Pamastikim apie tai.

 Turiu patirties kitam forume. Ten kiekvienas zmogus atskiroi temoi pristato savo automobili ir pastoviai papildo ja remontais ar patobulinimais. Gaunasi tokia autobiografija. Aisku ten automobiliu kiekis ne toks kaip cia, bet pasvarstimams norejosi pasidalinti patirtimi....

Gal kaip pav. butu galima savo profilio aprasime pastoviai koreguoti savo auto istorija. Minti supratote, toliau vistikim ja kartu.

Redagavo Dima72
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ford truck klubo forume ta klausima sprendem taip - "Mano garazas" kur kiekvienas deda savo masinos (masinu) nuotraukas, modifikaciju aprasyma ir pan., kaip dienorastis, ji galima pildyt po kiekvienos modifikacijos ar remonto. Kiekvieno "garazas" priristas prie profilio, garazas pildos per profili ir publikuojas atskiroje temoje... 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. As jrgi turiu klausima: prisiregistravau, viska uzpildziau, prisistaciau ABC. Viskas veike, viskuo naudojausi, taciau visai nesenai dingo kai kurios funkcijos. Tad klausimas: cia po to buvo pakoreaguoti forumo naudojimusi nustatymai ar tiesiog issijunke kazkaip?

Dar vienas pastebejimas: pilnaverciu tampi ka nors rasydamas ir panasiai (neskaitant smailu ir panasiai), taciau kaip tai padaryti jei as esu naujokas sioje srityje ir cia ieskau informacijos, o kitiems as nelabai ka patarsiu tai taip iseina, kad niekada ir netapsiu pilnaverciu vartotoju? Kaip galiu patarti jei nezinau ka? :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na jei naujokas patarti neturi ką, tai bent klausimų dažniausiai turi, ne vien tik skaito užsisklendęs :) o per klausimus iš kart matosi, ar juos dėl kiekio rašinėja, ar tikrai domisi... Skaitykit tarsi kandidatai į 4x4 bendruomenės narius esat.  ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Najokams ismokt paieska naudotis irgi ner blogai.

CHEVROLET FORD DODGE kad maziua knaisiotis ir nebert nauju temu kaip kruopu ant stalo yra skiltis "Klausimai senbuviams", maziau temu bereikalingu kuriasi, bet to i ten sumetamos (apjungiamos) sukurtos temos su gana aktualiais klausimais (daznai uzduodami klausimai).
O masina pasigirt ir visiem parodyt - "Mano amerikancas"

 

Bet cia jau moderu reikalas sita problema sprest.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Uzduos vaikis klausimą ir neduok dieve kasnors atkas ,kad pries 5metus buvo toks klausimas,iškart lieps jam ismokti naudotis forumu ;) taip yra buve nekart :(

 

ir ką ? normali praktika, jei klausimai pasikartojantys, visad į paiešką nuvarys... man net ne naujokui būna pasiūlo per paiešką surasti - tai irgi patarimas, kad atsakymas jau yra ir guli čia pat... sutaupai daugiau laiko atsakymui gauti, nei laukti... 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na jei naujokas patarti neturi ką, tai bent klausimų dažniausiai turi, ne vien tik skaito užsisklendęs :) o per klausimus iš kart matosi, ar juos dėl kiekio rašinėja, ar tikrai domisi... Skaitykit tarsi kandidatai į 4x4 bendruomenės narius esat.   ;)

na techniniais klausimais kreipiuoisi i dede "vicka" pas kuri toks pats Terrano, o turejes jis ju jau daug, jau gal 5-6m tokiais tik laksto, cia ateinu paskaityti ir paziureti kas ka gero veikia, kur pabuna. ir pasitargavoti kaip sakant, o dabar isstume is ten ir nebegaliu uzeiti... :/ bei paziureti kas kokiu projektu padares yra, atsiranda geru minciu :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

papasakoks kur matei nauda tik man? jei as parduodu zmogui reikalinga daigta tai cia nauda man?

Jei tamsta parduodat daiktą kitam tai 200% nauda niekam kitam tik man, ačiū

 

Aš apie štai ką noriu pasakyti, Naujokai ir kiti mažai rašantys o daugiau skaitantys, sekat temą kokią nors ar naują turinį jei tik matot kuriam reik pagalbos iškart rašot kur galima nusipirkt ar kur galima susiremontuot ar kur galima gaut, na duodat naudą iš savęs kitam kolegai, nebūkit savanaudžiais, taip draugų ratas tik didės

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei tamsta parduodat daiktą kitam tai 200% nauda niekam kitam tik man, ačiū

 

Aš apie štai ką noriu pasakyti, Naujokai ir kiti mažai rašantys o daugiau skaitantys, sekat temą kokią nors ar naują turinį jei tik matot kuriam reik pagalbos iškart rašot kur galima nusipirkt ar kur galima susiremontuot ar kur galima gaut, na duodat naudą iš savęs kitam kolegai, nebūkit savanaudžiais, taip draugų ratas tik didės

Visu pirma tai yra abipuse nauda, taciau jei jau taip, tai pokolkas tik as dariau nauda kitiems, nes pirkau ratus is forumo ir gerve. Tai, kad as kaip ir nauda pokolkas tik forumieciams suteikiau ( jei tavo zodziai, kad as parduodamas nauda teikiu sau, tai pirgdamas suteikiau forumieciams). 

zinoma kai galesiu kazkuo padeti kitiems as ir padesiu, informacijos niekada negaila, taciau pokolkas inai man reikalinga daugiau nei as jos galiu suteikti kitiems. taciau velgi cia yra geru dalyku kuriuos galima nusipirkti, o tai neleidziama kol naujokas, tai kaip kazka daryti, kazkokius projektus ar dar kazka kuo galeciau veliau padeti kitiem. reiskia forumas negali padeti, tad turi pirkti arba daug brangiau, nes forume negali ieskoti, arba tik per tuos su kuriais artimiau bendrauji, tad nematau cia jokios logikos, galvojau naujokams turetu padeti, kad neissigastu netgi ir tu paciu kainu, cia ir pasiuytu pigiau nei nuejus i parduotuve ir panasiau, taciau to padaryti negalima....

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 Tendencija tokia buvo: prisiregistruoja į forumą ir iškarto į pardavimo skiltį parduodu džipą arba džipo ratus ar dar kokį velnią (nes tikisi, kad 4x4 forume ore nuneš džipus ar kitus aksesur) ir poto tiek matyt.....

 

Beje, gal būtų galima naujokui pilnai vartus į šį forumą, jei rekomenduoja, na kokie trys senbuviai (kad žmogui aktualu ne parduoti kažką, o ir kitos temos apie 4x4).  Gal adminai apsvarstytų ši variantą.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kaip i partija? variantas, bet manau ne labai eis - yra kruva forumieciu su auksinem rankom, bet ne labai draugaujanciu su kompu... yra kas protingas, daug daro, bet nelabai megsta rasynet... ju verte didele... kas zino, gal atsiras dar toks auksarankis ir negaus rekomendaciju... jei tai butu pilnavertis klubas, turintis savo fizine egzistavimo vieta, kur zmones susitinka, bendrauja gal ir taip, tada tiktu rekomendaciju sistema... 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As pastebejau kad kol nesi prisijunges, negali matyti temu. Man atrodo kad tai kaip tik skatina prisiregistruoti. Zmogus prisiregistruoja tam kad pajeskot informacijos. Rades nerades jis dingsta o nikas lieka kabet. Manau jei butu galima skaityti foruma be registracijos tai sumazintu nenaudojamu niku kieki. Ir nereiketu riboti zmoniu kurie istikruju domisi 4x4

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 Tendencija tokia buvo: prisiregistruoja į forumą ir iškarto į pardavimo skiltį parduodu džipą arba džipo ratus ar dar kokį velnią (nes tikisi, kad 4x4 forume ore nuneš džipus ar kitus aksesur) ir poto tiek matyt.....

 

Beje, gal būtų galima naujokui pilnai vartus į šį forumą, jei rekomenduoja, na kokie trys senbuviai (kad žmogui aktualu ne parduoti kažką, o ir kitos temos apie 4x4).  Gal adminai apsvarstytų ši variantą.

Aciu, si mintis ir man patinkanti ir tinkanti. Tiesa pasakius mane papiktino ne tai, kad draudziama,  bet jau kaip ir gavau statusa ir viska, o po to ji ateme be paaiskinimo nei zinutes gavau nieko kur tai pradingo...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.