Pereiti prie turinio

ANONIMŲ šalinimas


Dragon

Rekomenduojami pranešimai

sveiki, balandžio 1 bus trinami iš forumo visi anonimai, nesvarbu ar senbuviai ar naujokai, kas neužpildėte tinkamai profilio, visokie vardeniai pavardeniai su viena raide ar netikrais kontaktais ir pan... 

Taip pat trinami užsiregistravę, bet neprisijungę nė vieno karto daugiau kaip metus,

Paliekame senus narius, kurie yra palikę anksčiau įrašus diskusijose ar kitose dalykinėse temose... 

 

Mes čia atvira 4x4 bendruomenė ir neturime ką slėpti vieni nuo kitų... su anonimais ir užsimaskavusiais nebendraujame... 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 50
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

daugelis naujokų pareiškus pastabą dėl netvarkingos anketos ja susitvarko,tikrai vos prisiregistravus,ypač tokiems kaip aš neužaugusiems kartu su kompu,kartais nevisai žinoma kaip tai atlikti, tai kažoks laiko tarpas tarkim mėnesis ,gali būt skiriamas ,na o tokie kurie siunčia tolyn vos priminus taisykles ,neturėtų čia likti

  aš už forumą be anonimų ir be numirėlių

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ka tik parašiai, metus gali būti ramus :)

 

Kas bendrauja gyvai tas ir toliau bendraus,kas prekiauja tie savo info surase.O tokiem kaip as kur paskaitinet idomu ir kelis komentarus parasyt nesuprantu kam reikalinga gali buti mano info.O prisidirbusius pasalina moderatoriai ir taip.

Taip kad patys rekiat,patiem smagu  ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Lincai, tavo poziuris ir keistokas. Juk niek neliepia seimynine padeti,asmens koda ir banko saskaitu nr su kodais surasyt. Bet vel, is kitos stiklo puses ziurint, - susikuriam nika, o ne tikrais vardais vadinames. Tad vat toks jis,tas internetas.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nerasiau nieko ir nerasysiu,o nuskesiu tiek bedos.Kam reikia susiesiekia asmenine zinute.O senbuviai ir taip zino ir mato kas yra kas.O mano asmenine info yra mano reikalas.

 

 

100 % pritariu, kam reikia tas pazysta, o cia atskleidineti savo asmenines informacijos niekam nesiruosiu. Pasalins bus pasalinta, bus nauja pradzia ... gana to purvo, reikia veja vaikytis :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Lincai, tavo poziuris ir keistokas. Juk niek neliepia seimynine padeti,asmens koda ir banko saskaitu nr su kodais surasyt. Bet vel, is kitos stiklo puses ziurint, - susikuriam nika, o ne tikrais vardais vadinames. Tad vat toks jis,tas internetas.

 

Visiskas marazmas tie duomenys, nes cia niekas negali patikrinti ar as Vardaitis Pavardaitis ar Jonas Jonaitis , dar pirma i galva sovusi numeri irasau ir reikalavimus atitinku. Tai jei taip yra tai koks tada skirtumas jie yra ar ne ?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal ir keistas,ne man sprest.Nesuprantu pavardes,tel numerio ir t.t. poreikio is manes.Nei ka reklamuoju,nei parduodu nei foruma griaunu ar skaldau  :D

Turiu savo principus internetinio elgesio ir tiek.O jei kuriama bendruomene be anonimu,kas sutikrins juos visus ? Galiu prirasyt oro tiek kad.... ? As pacio veiksmo nesuprantu sito reikalavimo.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Cia tik tokiam reikalui yra vienas kelias, cia ne as sugalvojau, kazkokiam kitam forume maciau. Jei nori deti skelbimus, skaityti skelbimu skilti, dalyvauti renginiuose forumo vadovo organizuojamose, kad zinoti realia tapatybe, vienkartini mokesti kad ir 1 cento pavedimu ir zinai tada kas yra kas. Bet jei taip butu, tikrai pamazetu lankytoju forumo, bent mano nuomone.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nepades tas vienas centas. Lietuviai juk mes. Mum uz dykuty reik. O del dalyvavimo, tai juk dalyvaujam kas norim, kas su kuo turim, ir jei turim uz ka. Del renginiu startiniu tai nieko nesakau,kainuoja, bet pasiplanuoji juk,kur vaziuosi, kur ne. Bet jei forumas mokamas, tai jau.. Kad ta viena cnt pravest reik 5 min tam skirt, ir dar duosi bankui trigubai uzdirbt. Tai gal tu bankininkas? :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.