Peršokti prie turinio

Nuotrauka

ANONIMŲ šalinimas

Temoje atsakymų: 53

kactuz

kactuz

UAZ Fanas

• Žinučių: 485
  • Reg. 2008-10-22, 14:21
  • Kavarskas

Nerasiau nieko ir nerasysiu,o nuskesiu tiek bedos.Kam reikia susiesiekia asmenine zinute.O senbuviai ir taip zino ir mato kas yra kas.O mano asmenine info yra mano reikalas.

100 % pritariu, kam reikia tas pazysta, o cia atskleidineti savo asmenines informacijos niekam nesiruosiu. Pasalins bus pasalinta, bus nauja pradzia ... gana to purvo, reikia veja vaikytis :D

kactuz

kactuz

UAZ Fanas

• Kavarskas

Lincai, tavo poziuris ir keistokas. Juk niek neliepia seimynine padeti,asmens koda ir banko saskaitu nr su kodais surasyt. Bet vel, is kitos stiklo puses ziurint, - susikuriam nika, o ne tikrais vardais vadinames. Tad vat toks jis,tas internetas.

Visiskas marazmas tie duomenys, nes cia niekas negali patikrinti ar as Vardaitis Pavardaitis ar Jonas Jonaitis , dar pirma i galva sovusi numeri irasau ir reikalavimus atitinku. Tai jei taip yra tai koks tada skirtumas jie yra ar ne ?

Lincas

Lincas

• Žinučių: 180
  • Reg. 2011-01-07, 21:36
  • Lietuva

Gal ir keistas,ne man sprest.Nesuprantu pavardes,tel numerio ir t.t. poreikio is manes.Nei ka reklamuoju,nei parduodu nei foruma griaunu ar skaldau  :D

Turiu savo principus internetinio elgesio ir tiek.O jei kuriama bendruomene be anonimu,kas sutikrins juos visus ? Galiu prirasyt oro tiek kad.... ? As pacio veiksmo nesuprantu sito reikalavimo.

mindeex

mindeex

• Žinučių: 419
  • Reg. 2011-01-24, 13:25
  • Kaunas, Šlienava.
Tai ka ir noriu pasakyt. Kad sis reikalavimas daugiau del uzgaidu,kad tipo mano kieme-mano tvarka. No smysl gdie? Juk tokia sudo infa gales surasyt, ir kas is to?

kactuz

kactuz

UAZ Fanas

• Kavarskas

Cia tik tokiam reikalui yra vienas kelias, cia ne as sugalvojau, kazkokiam kitam forume maciau. Jei nori deti skelbimus, skaityti skelbimu skilti, dalyvauti renginiuose forumo vadovo organizuojamose, kad zinoti realia tapatybe, vienkartini mokesti kad ir 1 cento pavedimu ir zinai tada kas yra kas. Bet jei taip butu, tikrai pamazetu lankytoju forumo, bent mano nuomone.

mindeex

mindeex

• Kaunas, Šlienava.
Nepades tas vienas centas. Lietuviai juk mes. Mum uz dykuty reik. O del dalyvavimo, tai juk dalyvaujam kas norim, kas su kuo turim, ir jei turim uz ka. Del renginiu startiniu tai nieko nesakau,kainuoja, bet pasiplanuoji juk,kur vaziuosi, kur ne. Bet jei forumas mokamas, tai jau.. Kad ta viena cnt pravest reik 5 min tam skirt, ir dar duosi bankui trigubai uzdirbt. Tai gal tu bankininkas? :D

Albiertikas

Albiertikas

• Žinučių: 423
  • Reg. 2007-06-19, 20:53
  • Vilnius

Bendraminciu forumas ir nematau nieko cia blogo kad reikia daugiau info apie save...kodel jus ieskot visur problemu ,rasykit ta sovo netikra numeri ir nezaunikit

mindeex

mindeex

• Kaunas, Šlienava.

Bendraminciu forumas ir nematau nieko cia blogo kad reikia daugiau info apie save...kodel jus ieskot visur problemu ,rasykit ta sovo netikra numeri ir n aezaunikit

tai kam tas melas ir apgaules tik del to,kad kiemo smelio dezej tokia tvarka?

Jevgenij svn

Jevgenij svn

• Žinučių: 233
  • Reg. 2010-02-14, 21:12
  • Svencionys-Vilnius

Cia tik tokiam reikalui yra vienas kelias, cia ne as sugalvojau, kazkokiam kitam forume maciau. Jei nori deti skelbimus, skaityti skelbimu skilti, dalyvauti renginiuose forumo vadovo organizuojamose, kad zinoti realia tapatybe, vienkartini mokesti kad ir 1 cento pavedimu ir zinai tada kas yra kas. Bet jei taip butu, tikrai pamazetu lankytoju forumo, bent mano nuomone.

Man negaila ir triju Evru butu sumoketi kaip metini mokesti, kaip pvz galima surinkti pinigus ir paaukuoti labdarai kad ir vaikams, nenubiednetumeme ir gera darba padarytumeme. Bei isliktu daug mas rimtesnis kontingentas, su kuriais tikrai maziau problemu kiltu. Be abejo cia daug kabliuku ir nera paprasta tai padaryti. Viskas imanoma, bet cia tik mano fantazijos  :)

mindeex

mindeex

• Kaunas, Šlienava.
Albiertik, o kas tau is to, jei tu pvz is birzu, ir suzinai perskaites info, kad pvz lincius is suvalku. Ir gal jis visai ne boleslovas? :D Ir gal jo telepas 223 trys du du ?

Suomis

Suomis

• Žinučių: 1.401
  • Reg. 2011-08-11, 08:11
  • Vilnius
O kam aukoti ?
manau ir forumo vystymui ir palaikymui naudinga butu.
p.s. dar butu kaip pas O.Benderi prie igriuvos - forumo nariams 50 euru renginys, ne forumo nariams 100 :D
tokia kaip tipo profsajunga :D

Jevgenij svn

Jevgenij svn

• Žinučių: 233
  • Reg. 2010-02-14, 21:12
  • Svencionys-Vilnius

O kam aukoti ?
manau ir forumo vystymui ir palaikymui naudinga butu.
p.s. dar butu kaip pas O.Benderi prie igriuvos - forumo nariams 50 euru renginys, ne forumo nariams 100 :D
tokia kaip tipo profsajunga :D

Apie aukojima kaip pvz pateikiau, galima ir i foruma investuoti

mindeex

mindeex

• Kaunas, Šlienava.
O tai daug ne forumieciu i renginius atvaziuoja? :D

Suomis

Suomis

• Vilnius
Mindexo ka as zinau ? Juk yra ir vardeniu pavardeniu ir siaip pro saly vaziavusiu ir sustojusiu :D
p.s. branduolys aisku +/- tas pats, bet atsiranda ir nauju veidu ar atgijusiu :D

want3d

want3d

• Žinučių: 371
  • Reg. 2013-10-06, 10:38
  • Naujienele/Salem

Tie kas skaito, matys ir sia tema, sureaguos, tie kas retai pasijungia, tikkada kokia info susizinoti, nu dar karta susikurs tokia anketa ir Miko zodziais sakant "metus bus ramus", pasizeska reikia ir vel ji tiek tematys cia. O tie kas rase, daug rase, tai visi jau ne tik kad pazista, bet ir etikete klijuoja. Neziurint i tai, kad tu turi varda, psiaudonima (nick'a), bet dar ir etikete

Albiertikas

Albiertikas

• Žinučių: 423
  • Reg. 2007-06-19, 20:53
  • Vilnius

Albiertik, o kas tau is to, jei tu pvz is birzu, ir suzinai perskaites info, kad pvz lincius is suvalku. Ir gal jis visai ne boleslovas? :D Ir gal jo telepas 223 trys du du ?

Man nesvarbu kad jis visai ne boleslovas ,tokiu boleslavu bus mazuma ,o dauguma tvarkingai viska uzsipildo ir dar foto bent masinos ideta .Per pakatuske susipazysti su kuom nors ir zinai , kad jis Antanas o kaip ji forume atpazint ir nebezinai nes jis pasirodo boleslovas (aisku su laiku atsirenki) kaip pvz anksciau mane suomiu vadindavo nes galvodavo kad as taip forume uzsivadines nors suomis kitas forumietis.(pas abu buvo balti pajerai)

mindeex

mindeex

• Kaunas, Šlienava.
Nu db pas mane melynas :D

Suomis

Suomis

• Vilnius

Man nesvarbu kad jis visai ne boleslovas ,tokiu boleslavu bus mazuma ,o dauguma tvarkingai viska uzsipildo ir dar foto bent masinos ideta .Per pakatuske susipazysti su kuom nors ir zinai , kad jis Antanas o kaip ji forume atpazint ir nebezinai nes jis pasirodo boleslovas (aisku su laiku atsirenki) kaip pvz anksciau mane suomiu vadindavo nes galvodavo kad as taip forume uzsivadines nors suomis kitas forumietis.(pas abu buvo balti pajerai)

Aaa stai kodel i tojota persedai :D

dinamitas

dinamitas

• Žinučių: 24
  • Reg. 2014-09-16, 09:38
  • vilnius

sakykit  o  tu  zmoniu kurios  istrins  - ju  pasisakymai (patarimai,nuomones ir t.t.)  irgi  issitrins ir nesimatys  ?

mindeex

mindeex

• Kaunas, Šlienava.
Bet tai kai susipazisti renginyj, tai ir pasako, kaip jis ten for ume pasivadines.

Atsakyti

Vartotojų skaito šią temą: 0

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)