Pereiti prie turinio

Rekomenduojami pranešimai

Atkovojom laisve !

 

Aš jau nepakeliu minčių apie tave
Kaip obelis, apsunkusi nuo vaisių,
Užlaužiu tragiškai nusvirusias rankas,
O tu sakai: „Stovėk kaip stovi laisvė”.
O tu sakai: „Stovėk kaip stovi laisvė”.

   Tai uždaryk mane, Tėvyne, savyje,
   Kaip giesmę gerklėje mirtis uždaro,
   Taip kaip uždaro vakarą naktis,
   O tu man atsakai: „Aš tavo laisvė“.
   (x2)



O nesibaigianti kelionė į tave,
Jau kaip akmuo šalikelėj sukniubęs
Aš pilku vakaru lyg samanom dengiuos,
O tu sakai: „Eik taip kaip eina laisvė ”.
O tu sakai: „Eik taip kaip eina laisvė ”.

   Tai uždaryk mane, Tėvyne, savyje,
   Kaip giesmę gerklėje mirtis uždaro,
   Taip kaip uždaro vakarą naktis,
   O tu man atsakai: „Aš tavo laisvė“.




 
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kazkokia pajuoka tos valstybines sventes. ziurint plaukai siausiasi.

pvz paimkim antanines jonines kokias tai furos buna atgintos su aparatura, radziai visokie kraiposi vaiposi, zmoniu jura.

dabar nuejom i vasario 16 veliavos pakelima.

stovi valdziazmogiai vietiniai, partiju vadukai su veliavosm savo ir balionais, siauliu kuopa, keturi salves issovejai, kulturkes technininis personalas, keli saviveiklininkai, koki 10 pensininku, mes su vaiku mano draugas su vaiku, mano kaimynas, nu ir dar ant rankos pirstu galima suskaiciuoti, bendroj sumoj 100 galvu tikrai nebuvo turbut. valdziazmogiai pasnekejo vos ne sau, salve issove,saviveiklininkai pasoko irgi beveik sau, veliava pakele, pusvalandis laiko ir viskas. svente baigta. nu ne visai baigta, visi buvo pakviesti i misias(as netikintis, neturiu ten ka veikt), ir paskui kulturkej ten dar kazkas pensininkam vyko ant vakaro, kai mums vaika reik migdyt. ir cia valstybines reiksmes reikalas?

sindien jau viskas daug geriau padaryta, nu realiai viskas tas pats kas per vasario 16, programa analogiska, tik suginti is visu mokyklu mokiniai su mokytojais. tai jau zmoniu dafiga kaip ir. suinteresuotu turbut tiek pat kaip pereita karta, nes mokiniai ten tik kojom trypia "kada tas pusvalandis pasibaigs" ir visi prisidare asmenukiu, kad tikrai buvo, kitaip "juk negausi desimtuko". kazkokia mokytoja bando dalinti veliaveles, mokiniai neima, gedijasi, kai pagrasina kad neuskaitys atejimo tai atsiviepusiom lupom paima vistos. paskui dar toks pat grasinimas nuskambejo kad pakeltu virs galvos o netabaluotu tarp koju...

nezinau, didesniuose miestuose gal kazkaip kitaip, yra ka veikti tokia diena, bet kretingoj, ir tikiu kituose mazesniuose miestuose, tai pakelia tas veliavas sau valdziazmogiai ir issiskirsto.

kaip tu pritrauksi zmones i toki rengini jei ten nieko nevyksta, kaip isugdysi ta patriotiskuma, jei pasakai ta pacia nuobodzia kalba ir tuo viskas baigias. eiline iseigine. dabar didziausi akcentai visokios petrines ir zolines, religines sventes, o valstybines reiksmes sventes antrame plane...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

baikit svaigt su savo proteviu genais ar dar kokiom mitinem frazem. pirma issiaskinkit lietuvio statistinio geno rysius su kitu tautu genais, ir kurie genai mums artimesni, ir kurie nelabai. turetu baigtis tada visi svaigalai apie baltapukius protevius....

p.s. juodis sekmnigai isbala per 300m apytikrai arba 5 kartas kazkur. ka mes sekmingai ir esam padare kadaise :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.