Pereiti prie turinio

jgc WJ letai krenta apsukos


Almis Maverick

Rekomenduojami pranešimai

Nepamenu kiek kainavo, bet pats keiciau. Po uzgesimo iskarto klaidas patikrink, o ne uzvedinek.

Daviklis yra smagracio kairej virsutinej daly. Paleidi razdatke zemyn, kad uzlystu ranka tarp greiciu dezes ir kebulo ir pasikeiti. Darbo nedauk, bet uztrunka, nes priejimas nepatogus.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

vakar ir man tai atsitiko  lenkdamas   uzsidege   variklio  lempute(geltona)  ir gazas dingo pradejau redet  tai  pries stojant masina visiskai uzgeso..  uzkuriau is naujo  lempute  dege darkarta uzgesinau uzranikau masina atrakinau uzvedziau  lempute uzgeso  ir vazuoja norm.. kazkokia mistika. klaida parode  P1130

Redagavo Pavela
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

vakar ir man tai atsitiko  lenkdamas   uzsidege   variklio  lempute(geltona)  ir gazas dingo pradejau redet  tai  pries stojant masina visiskai uzgeso..  uzkuriau is naujo  lempute  dege darkarta uzgesinau uzranikau masina atrakinau uzvedziau  lempute uzgeso  ir vazuoja norm.. kazkokia mistika. klaida parode  P1130

pas mane taip kelis kart buwo, tik man kazkaip taip papuola kai dugnais uzsmaugi,uzdega lempute geltona variklio klaidos ir riedi,bet riedant persuku rakteli ir vel uzsikuria lempute uzgesta i piriot.
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Tik dabar suskaičiau temą, bet visi simptomai atitiko kas buvo su mano brolio common rail'iniu Nissan'u - reikėjo keist kuro slėgio reguliatorių (ne daviklį). Beje, prieš keičiant reguliatorių, galima jo tarpines pakeist (būna rem. komplektukai), aš savąjam profilaktiškai pasikeičiau.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 9 mėnesių...

Tik dabar suskaičiau temą, bet visi simptomai atitiko kas buvo su mano brolio common rail'iniu Nissan'u - reikėjo keist kuro slėgio reguliatorių (ne daviklį). Beje, prieš keičiant reguliatorių, galima jo tarpines pakeist (būna rem. komplektukai), aš savąjam profilaktiškai pasikeičiau.

Kur gauti tą rem komplektą.?

O kokia naujo daviklio kaina?

Kuris ten daviklis yra ar tas kur iš priekio (radiatoriaus puses) ar kuris iš kitos reilo pusės stovi?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai niekas nežino apie slėgio daviklio rem. komplektą? Ar visai tokių nebūna?

Slėgio daviklio rem. komplektų nebūna. Būna tik slėgio reguliatoriaus (to, kur stovi tolimajam gale reilo) rem. komplektas.

https://www.autoaibe.lt/detales/kuro-davikliai-reguliatoriai-voztuvai/bosch-f00n000071-kuro-slegio-voztuvo-rem-k-tas-177587

Redagavo KestasU
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.