Pereiti prie turinio

jgc WJ letai krenta apsukos


Almis Maverick

Rekomenduojami pranešimai

vat vaziuojant to nesijaucia, bet ant laisvu tai taip nenoriai.. tau ta davikli su kompu kas nustate kad jis blogas? reiktu tada ir man jungtis kazkur 

nezinau kaip pasake meistras pirkt ji as nupirkau (jis visa laik man taiso masin)..taip vazuojant budavo ok o  stovint  jai gazuoji letai krenta arba buna net pastringa. atrodo kuro slegio daviklis ar kaip jis ten...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane tas pats ant laisvu uzgazavus  is pradziu greit krenta bet poto prie 2000 suleteja ir virs 1100 laikosi :) bet ijungi pavara bet kokia R ar D ir nukrenta iskart :) 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

snekejau su savo meistru del sios  problemos tai taip   pakeiciau  kuro slegio reguliatoriu dejau nauja bosh   128lt ar tai  eur mokejau neatsimenu dabar. pirkau justiniskuose  neatsimenu parduotuves uz norfos  link  zujunu vazuot ...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Nu, šakės. Pas mane sustreikavo visai.  Bevažiuojant 120 km/h , bandžiau paspaust aplenkiant, tai ėmė ir užduso. Užsidegė čekas, išmetė klaidas p0340, p0836, p1130.  Dabar bele kada vos paspaudus akseleratorių, apsūkos sukyla iki 1300 ir laikosi kol nenumuši įjungdamas R ar D. Dar pastebėjau, kad pradėjo bėgiai persimetinėt prie aukštesnių apsūkų ( palei 3000). Tai kuris dabar daviklis knisa makarus??? :scratch:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu smagiu dalyku pas jgc cia buna,pas mane buwo kokius 3 kart ant lenkimo startuot nori spusteli,ir isauna variklio klaidos ta zenkliuka ant skydelio,bet trauka neprapuola,uzgesina varikli ,uzkuri ir uzgesta.na bent jau kolkas. Mive kai rasi sprendima parasyk, idomus cia pas tave tox gedimas.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Atsakymas gal ne i tema, bet man gesindavo varikli kai i pabaiga buvo alkuninio veleno daviklis. Jis pakaites imdavo grybauti, kol visai nuduso.

O i tema butu uzgesus varikliui iskarto klaidas pasitikrinti. Jei chekas uzsidega tai ir klaida bus.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Atsakymas gal ne i tema, bet man gesindavo varikli kai i pabaiga buvo alkuninio veleno daviklis. Jis pakaites imdavo grybauti, kol visai nuduso.

O i tema butu uzgesus varikliui iskarto klaidas pasitikrinti. Jei chekas uzsidega tai ir klaida bus.

Taigi sakiau, kad užsidegė čekas, išmetė klaidas p0340, p0836, p1130.

Kaip pasireiškė grybavimas, kokie simptomai? Ar tik paprasčiausiai gesindavo variklį?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.