Pereiti prie turinio

JGC WJ Priekiniai žibintai


FonZero

Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 152
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

Žodžių taip. Tingiu ginčytis, kažką įrodinėti ir panašiai...

Yra žmonių kuriems gerai kaip yra,yra kuriems reikia geriau nei yra. Važinėjau >50t km su A6C6 Audi Bixenonais naujomis lempomis kad suprasčiau ką reiškia geras apšvietimas visokiomis oro salygomis. Po to lyginti WJ švietimą man ASMENIŠKAI kaip elektros lempute su žvake...

Jei jus tai tenkina - Valio. Džiaugiuosi už jus. Pasidariau savo moda. Rezultatas mane tenkina.

Na o kitiems sekmes. Palieku šitą temą jums.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Žodžių taip. Tingiu ginčytis, kažką įrodinėti ir panašiai...

Yra žmonių kuriems gerai kaip yra,yra kuriems reikia geriau nei yra. Važinėjau >50t km su A6C6 Audi Bixenonais naujomis lempomis kad suprasčiau ką reiškia geras apšvietimas visokiomis oro salygomis. Po to lyginti WJ švietimą man ASMENIŠKAI kaip elektros lempute su žvake...

Jei jus tai tenkina - Valio. Džiaugiuosi už jus. Pasidariau savo moda. Rezultatas mane tenkina.

Na o kitiems sekmes. Palieku šitą temą jums.

viska gerai tu  cia pradejai ir paropdik kai gavosi . o sviesu tikrai   truksta  siai masinai  nebent zmones vazineja  20km/val  tada ir uztenka gal tu   sviesu  ....daug kas vaziavo is pazistamu su tokia masina ir visi  sako kas su sviesom tai nesuprantu kaip zmones patenkinti jomis.... gal lemputes galingesnes isuko.....

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kolkas kelias foto galiu imesti tik is darbu eigos. Reikia susireguliuoti zibintus po remonto ir istaikyti momenta kurnors uzmiesti nakti pafotkinti rezultata.

Bet pagal taip kaip sviecia galiu pasakyti kad rezultatas mane tikrai tenkina.Spejau tik karta isvaziuoti tamsoje i uzmiesti ant sausos dangos tai zymiai geriau.O ypac atsigavo ilgos sviesos,kadangi lesiai irgi persijungia tarp trumpu-ilgu sviesu.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Darbu eiga paprasta.Issiemi lempa,pagal galimybes ir turimus irankius (fenas arba orkaite) atsikaitini lempa kad atskirti stikla. Is galo nusukau originalu lemputes laikikli.Nuo reflektoriaus ta lemputes kauseli chromuota.Laikosi jis vienu varzteliu is kitos puses.Lesis puikiai isistato i originalia skyle reflektoriuje ir is kitos puses uzsiverzia didele verzle.Statome reflektoriu i korpusa,klijuojame atgal stikla.Is elektrines puses tai perdariau fyske kad tiktu ant H1 lemputes pajungimo,ir du lesio uzsklandos valdymo laidukus pajungiau prie ilgu sviesu lemputes laidu.
Pasi***ti teko panasiai apie 4-5 val. vienam garaze.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane irgi tragiškai šviečia, vis neprisiruošiu nusipirkt naujų lempučių..

 

FonZero - šauniai pasidarbavai, tik klausimėlis dėl TA - ar nesikabins, plius ar reguliavimas nebus problematiškas. Aš asmeniškai turbūt neturėčiau kantrybės krapštytis, mačiau va tokių yra pirkt, bent jau amerikiečiai forumuose rašo kad gerai šviečia, tik man jų dizainas nelabai koks.. Jei nebūtų apačioj tų blizgučių, tai dar pusė velnio būtų... Komplektas jų kainuoja apie 200 eur.

 

LPCH02.jpg

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Del reguliavimo tai jokiu problemu,gi reguliuojasi visas reflektorius,o lesis tiesiogiai prisuktas prie jo.Be to garaze pabandziau sukineti - kuo puikiausiai kyla ir leidziasi. Aukscio reguliavimas is salono irgi veikia.Del TA tai maziausiai galva suku. Visu pirma ji dar toli,o antra viena karta jau su tokiu modu praeita WJ'a variau,tai nesake nieko,tik nustebe labai i lempas ziurejo :D O be to visas sitas reikalas yra pilnai atstatomas esant butinybei. Niekas neissilauzo,nesigrezioja.Isemi lesi,atgal lemputes kauseli ir laikikli istatai ir prasau- vel originali lempa.

Visas sitas modas su lesiais ,lemputemis ir medziagomis nekainavo ir 50 €...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tokiu atveju, gal ir vertas dėmesio mod'as...  :rolleyes: Gal turi nuorodą tiksliai kokius lęšius pirkai?

Beje, kaip su šviesos laužimu vairuotojo pusėj, kad neakintų priešais vairuotojo? Kaip suprantu pats vairuotojo pusės lęšis nulaužia?

 

P.S. Galim čia kalbėt kiek norim, bet TA sako, kad negalima keisti originalios žibinto konstrukcijos. Be jokios abejonės toks modas tinkamai padarytas niekam nepakenks, o tik padės. Einant TA aišku bus loterija ant kokio užsirausi - šviest gali ir 10 kartų tvarkingiau nei originalas, bet vis tiek gali nepraleist..

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirkausi situos:
http://www.aliexpress.com/item/2-5-inch-Auto-Mini-Bi-xenon-For-HID-Projector-Lens-Shrouds-Kit-Angle-DEVIL-Halo/32481621586.html

 

Abu lesiai kuo puikiausiai lauzia spinduli,taip kaip priklauso.
Del TA tai taip - pataikysi ant kokio kirvio tai ir prisi***s,jei normalus tai nei zodzio nepasakys jei gerai sureguliuoti ir tvarkingai sviecia....

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nezinau, kazkaip man snku patiketi, kad su tokiais perdarymais imanoma apziura praeiti. Man i metus po pora ar daugiau kartu tenka i apziura vaziuoti (mano, zmonos automobiliai, uosvio, tevas turi du automobilius vaziuojancius), kad ten lygioj vietoj kabinejasi, paskutiniu metu ipatingai ziauriai (bent Kaune).Buvusiam zmonos golfui vagys buvo iseme priesrukinius zibintus , kad vagim daugiau nekliutu sudejau originalias zagluskes, apziura pravare vien del to, kad jungiklyje buvo priekiniu priesrukiniu indikacija, o naturoj ju nera... Ir niekam neidomu, kad tai nieko nelemia, tipo gamintojo numatyta, o nera, idejau jungikli be priekiniu priesrukiniu indikacijos (nors fiziskai jungiklis tas pats, tik lemputes nera) ir praleido. Tai kaip ir siuo atveju, pazymeta pagal ECE, o sviecia pagal DOT. Jie kaip tikrina sviesas tai tikrai mato koks sviesos profilis, zibintu tikrinimo dezej yra linijos subraizytos

Redagavo Rytisss
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Zinoma situacija su TA "kirviais" . Jei pataikai ant susisukusio tai ir lygioje vietoje bando prisikabinti. Kazkaip ypac kabinejasi del sudniekiu Raudondvario pl. centre. Darbe klientu masinas bent po karta per savaite ten varom tai situacija puikiai zinoma.

O siaip gi dariausi ne del TA o del saves.Jei ir prisikabins per TA,tam kartui kitas lempas isidesiu arba atstatysiu kaip buvo o po TA vel susidesiu.

Sudetinga tik pirma karta stiklus nuimt,po to ne ant stiklo kliju sodinau o ant hermetiko,tai nereiks knistis jei kazka keisti reik ;)

Man svarbu apsvietimas o ne kazkokio susisukusio TA darbuotojo marazmai. Nieko neakinu,pagaliau nakti matau kelia ir "keglius" salikele einancius...Tai kame cia problema?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.