Pereiti prie turinio

statybos - patarkit kaip daryti


pika`sso

Rekomenduojami pranešimai

man makitos tai cirkuliarkes vienos geresniu, ir patogios ir laiko palyginus su kitom.  firma musu daug ka makitinio uzpirkus, bet man nelimpa prie rankos, as su savo dewaltais suku greziu, ir pielinu per sazine progai pasitaikius, kad man dewltinius supirktu, o tuos makitas visus tegu naujokam atiduoda :D

sds'ai tai pas mus hilti paprastai, tai nera ka daugiau ir pridurt, hilti ir afrikoj hilti...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 967
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

 tai nera ka daugiau ir pridurt, hilti ir afrikoj hilti...

Kolega , aš su Jumis sutinku 150 procentų ;)

Su hiltukais galima visą kvartalą pastatyti :) , net du :) , gal ir tris :) ... Bet čia labai profesionali linija , kaina kandžiojasi, jeigu įrankio reikia tik savo buičiai pagerinti :(.

Nors... mačiau Depo gerų pasiūlymų ;)

Redagavo dariukas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

turiu hilti suktuka, 2006m gimimo, pirmas mano suktukas, tai tebesisuska iki siol, tik celes batarkes reikejo pakeist po 8m kazkas. tevas irgi lygiai taip nusipirko tuo metu, ir ko jos abi nemate, kiek jos nesuko, ir ant lietaus ir ant saules, krito n sykiu, neuzsimusa. dabar tik kaip atsarginis guli, labai retai benaudoju, nes jau nefasonas, palyginus su dabartiniais, ir gabaritai nemazi ir svoris nemazas palyginus:D

apie dewalta cia gyriaus gyriaus, ir sende pradejo pulsuodamas kazko impaktinis tratet. tai ta proga sefui vel pazyziau, ir atveze nauja i vieta :) ziuresim kiek tas tvers. palyginus su senuoju tai ir parametrai tokie pat ir jokiu pokyciu nepajauciau. tik skirtumas kad turi sitas 3 pavaras, anas neturejo. pagal apsukas tai senasis dirbo pagal 2 pavara. tai su ja ir tratinu. 1 pavara tai nezinau kam ji, gal smulkiem kokiem varztukam, nes ryskiai mazai smarves , o 3-ia  kam dar neaisku, nes kol kas nepapuole toks varztas, kad antra nesusitvarkytu...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 

apie dewalta cia gyriaus gyriaus, ir sende pradejo pulsuodamas kazko impaktinis tratet. tai ta proga sefui vel pazyziau, ir atveze nauja i vieta :) ziuresim kiek tas tvers. palyginus su senuoju tai ir parametrai tokie pat ir jokiu pokyciu nepajauciau. tik skirtumas kad turi sitas 3 pavaras, anas neturejo. pagal apsukas tai senasis dirbo pagal 2 pavara. tai su ja ir tratinu. 1 pavara tai nezinau kam ji, gal smulkiem kokiem varztukam, nes ryskiai mazai smarves , o 3-ia  kam dar neaisku, nes kol kas nepapuole toks varztas, kad antra nesusitvarkytu...

koks modelis?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Bavaria 4ha suktukai neprofesionaliam audijimui verta pirktis? Gipso lapam profiluam pasukineti del saves? Negirdeta kazko firma man.

nu jei cia einhelio tvarinys,nes gugle vieninteli rezultat ismeta, tai turetu laikyti, kiek turiu einhelio daiktu, tai kokybe neblizga, bet savo pinigus atidirba.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Gal kas turite mini eskavatoriu? Pagrindi iai jo minusai ir i ka atkreipti demesi perkant?

  :) Į moto valandas reikia žiūrėti ir paskui į slenksčius  ir joystikus, jeigu moto valandų mažai, o visi kiti išvardinti objektai nudrožti, tai vadinasi meluoja :)

Redagavo dariukas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 5 mėnesių...

parodoj ciupinejom, siek tiek domejomes, tai suma sumarum ka losi su ja tai tik svorio ir alia salcio tilto eliminavima. perdangom nelabai geras daigtas, nes tysta, reikia daug storesni deti, ir pigumas kaip ir isgaruoja.  baranku nesulankstysi, is atskiru gabaliuku risasi, kas techniskai tai nesamone, gaisro atveju prie dideliu temperaturu konstrukciju atsparumas  pijonieriaus zodzio  vertas, dar kazkokios smulkmenos, jau nebeatsimenu,  kad mumi nusprendem likti prie gelezies

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Jei yra žinomi pastato matmenys ir medžiagos, kurios bus naudojamos, tai normaliems statybiorams nebus didelių problemų bent jau grubiai primest pastato sąmatą, įskaitant ir darbų kainas. O jei šiaip kokie šalapūtai, kuriems rūpi tik kuo daugiau bapkių nuo kliJĄnto nuraut, tai...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu kai darbai nevisiskai aiskus, tai nieko cia labai neiprasto isijungti valandini.  daug kartu esu taip dares.  tas 10eu val irgi cia priklauso nuo zmoniu kiekio, kiek meistru kiek pagalbiniu,kad butu mazdaug aisku normalu tai ar ne,

 

kai viskas su breziniais ir darbais aisku, tai seniau imdavom apie 20eu uz dezutes grindu 1kv. , ir panasiai tiek uz stoga. ten plius minus priklausomai nuo namo ir stogo sudetingumo, iseidavo normaliai, nzn kiek daba kainos yra pasikeite. turbut pigyn neina. cia kalba apie karkasa eina.

Redagavo tunks
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu jei meistras 10eu val teima tai nera taip blogai dar :)  kiek cia pas mus aplink paklausineju kokios kainos vaiksto, kai bunu LT, tai  100eu dienai meistrui minimali stavke, bet dazniausiai be 150eu nieko rast neina ... pagalbinis nuo 50eu, ta tai tiksliai zinau, nes pats per velyku laikotarpi viena zmogu samdziausi kad man padetu.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.