Pereiti prie turinio

samurajaus stabdziai


kielius

Rekomenduojami pranešimai

deficitas. kankinuosi su galiniais bugniniais, manaiu pasidaryt diskinius, bet negaunu.

 

micka

aisku tada reik bandyt gaivint turimus kaladeles privedes stabziai is antro arba trecio pedalo paspaudimo irtai patciam dugne sakau gal pumpa kalta :oops: galas uzglusintas :roll:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu pas mane irgi buvo, kad tik is antro trecio paspaudimo stabdyt pradedavo... :? Bet pasikeiciau priekinius suportus, tai po to pirma kart kai stabtelejau, su šturmanu abu vos pro priekini langa neišlėkėm :shock: Stoja dabar is pirmo spustelejimo (nors galas beveik išvis nestabdo) :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 6 mėnesių...

Nekuriant naujos temos gal kas zinot kaip perdaryt stabdziu sistema be stabdziu stiprintuvo i tokia kad jis butu ? pas mane samikas 1l karbas o gal ir be stiprintuvo stabdys ? nesu dar net normaliai vaziaves su juo nors jau metus turiu tai nezinau

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš tai avinas samurajkai dapyliau dot-5 be zaparkių,ir stabdžiai pasidarė kuolas,nuo šeškų kalno 2 bėgiu pakraštin variau. Suvirė skysčiai,ėmė plėstis,ot pasrūrinau nuo dūšios ,kol radau,kame vinis. Išploviau sistemą,pripyliau 4-o doto ir viskas o.k. :wink: :lol: :tongue: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • 3 metų...

Gal kas turit ideju kaip ikonstruot samui i gala diskinius stabdzius...gal kokia nuoroda turit su foto,googlinau bet su aiskiais pavyzdziais taip ir nerandu.

Paieškok www.samurai-club.ru forume, daug info yra ir berods kažką tokio mačiau.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 mėnesių...

Pasinaudojau MRemio atsiųstais brėžiniais ir štai kažkoks rezultatas. Dar kartą jam ačiū :salut:/>

Diskus su suportais nupirkau nuo Vitaros (diskai identiški kaip priekiniai, tai nupirktus pastatėm į priekį, nes geresnės būklės). Suportai perrinkti, pakeisti stumokliukai.

Vienas iš niuansų - suportų nuorinimo taškai gavosi viršuje, todėl kad nuorinti - suportus reikia atsukti ir paversti žemyn.

Diskų apsaugų (tų skardų iš vidinės pusės)neuždėjo man meistriukas. Ar dėl to yra kokių pavojų?

Foto matosi, kad lingės mano išsitiesę, bet nieko negaliu daryt, nes ir taip įvažiuojant į garažą stogas liečiasi :D

post-4927-13628621804967_thumb.jpg

post-4927-13628622193816_thumb.jpg

post-4927-13628622605761_thumb.jpg

post-4927-13628622957389_thumb.jpg

post-4927-136286232849_thumb.jpg

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Viskas ten gerai su tais stabdziais,reikia tik laiku rankinio trosa pasitemti ir visa stabdziu automatika susitepti galiniam tilte.Aisku ir kaladeles laiku keisti,cilindriukus pasitikrinti ar neuzrudije.Paskui gerai nuorinti.Pas mane visada stabde ir stabdo is pirmo paspaudimo.

 

Pas maniškį irgi stabdo iš pirmo paspaudimo.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.