Pereiti prie turinio

Карпатський Кордон '16


Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 249
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

Renku grupę, pirmenybė TLC80 :) bet jau ir pora Patrulių ruošia savo jaučius :) startuosim su visais Kordone gegužės 6 d. kartu bazės nakvynės, bet trasą bandysim prisiminti 2007m su papildomais pakilimais ir nusileidimais... kad nestovėti kamščiuose. Bendras Kordono finišas gegužės 9d. bet mes važiuosime toliau ir turime papildomai 4 variantus A, B, C, D nuotykių kalnuose. Priklausomai nuo judėjimo tempo, oro sąlygų, sniego kiekio viršūnėse vietoje spręsime kur važiuoti... 14-15d turim būti namie.. 

 

CA2016 lipdukas.jpg  maps.jpg  

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet tai kayyyyy tu Meri čia nuorodą numetei, ir ta mano UVM---tokia graži atrodo (dabar stovi garaže apdaužyta numesta :( ), ir Palangos Augis dar paprastas ne politikas :), na Doncius tai ir po šiai dienai gerai pilsto :), bet svarbiausia nuotrauka yra Ruslos su gitara...man atrodo tai buvo paskutinis kartas kai aš jį su ja mačiau :( ...senstam. Varykit į kordoną! Ten gerai :)     

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo Daruli, PIRMA ir pati šauniausia kompanija tada buvo... nors ir teko paskui vargti defenderį 500km ant buksiro naktį per sienas ir Baltarusiją traukti... Bet tas jausmas kaip pirmą kartą įvažiuoji į kalną ir pamatai horizontus aplink į begalybę nusidriekusius.... užkabina nerealiai... :) nėra vaistų nuo Karpatų :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

:) jus tik skraidyt mokėtės tą dieną, o aš vartaliotis tą dieną išmokau :) kaip senbuviai vakare stovykloje pasakė:  "štai ir Meris apsiženijo su Karpatais" ir iškilmingai pakabino ant kaklo čerkutę ant odinio dirželio, kurią vis dar saugau :) 

 

ups4.jpg

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

:D, pas mus grupej visi vienam katile pusrycius darosi ir vakare bonka aplink lauza suka.

zinau yra grupiu kur visi is savo dezuciu atskirai sumustinius valgo.

vaziavom ir uzpernai ir pernai.

 

ps. grizau savaitgali is Sinajaus pusiasalio...sirija buvo gerokai arciau nei nuo karpatu Doneckas

Redagavo cliff
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.