Pereiti prie turinio

apsaugos sistemos automobiliams


Zydrunas

Rekomenduojami pranešimai

Gal yra cia forume rimtu zmoniu kas uzsiima apsaugos sistemu montavimu i automobilius,reikalinga konsultacija kokia apsauga pasistatyti nuo situ aborto liekanu kur vagia masinas,domina imobilaizeris  ar koks savos gamybos slapukas apsaugantis mano masiniuka,laukiu ziniu...aciu.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vienintelis slapukas yra savo sugalvotas,perkirptas laidas ar kazkas panasaus kad nematytu kompai pasijungti.kitas variantas jai tavo auto bus idomi vagims nupus ant vilkies arba subteleske isves ir dek ten ka nori,nebent prie kojos prisirisi patikek manim

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pasidarai vairo, arba dezes uzrakta, paslepi kompo priju

ngimo fyske ir buni ramus kaip belgas :)

As ir galvoju kad reik paslepti pasijungimo fiske,na del mases neblogas varijantas bet pastoviai magas bus issireguleves meveiks signalizacija,vel beda
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O jeigu atjungti masę tik paduodamą į variklį? Turiu omenyje pakeisti šyną (tokia lanksti plati pinta juosta paduoti masę į variklį) jungiančią kėbulą su varikliu į storą kabelį ir ant jo pastatyti masės išjungėją? Visa elektra ir elektronika veiks ir nenusimušinės radijo atmintis, o masės trūks pasukti starteriui ir veikti varikliui. Manau ne vienas susidūręs su problema, kai atrodo su mašina viskas gerai, bet nesuka starteris, nėra kibirkšties ir t.t., ir visko kaltininkas būna masės trūkumas dėl nupuvusios ar nusilanksčiusios šynos.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pedalu savadarbis uzraktas neblogas variantas. Dar kazkada buvau pasidares savadarbi atjungeja. Nusiperki mamka/papka su 20 ar daugiau kontaktu . Prie vieno atvedi laidus nuo kuro siurblio, starterio plonojo laido, zibintu, o kitoje fiskeje sujungi laidus atitinkamai, kad sujungt nutrauktas, siurblio, starterio, faru grandines. I ta mamke dar pliusiniu, masiniu laidu privedi. Cia jei bandytu atrinkt, kad patrumpintu. Dar buvau pasidares taip, kad neikisus to kontaktoriaus garso signalas veiktu. 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kuro siurblio atjugėją pasidaryk, veiks ir magas ir niekas be tavęs eužkurs. Pasidaryk 2 su 3 padėtim. Kombinaciją vienas pats žinosi . Aš savo MP I taip buvau pasidaręs .

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ydomu kas per masina. Nes jei nelb sena, t.y iki 5 metu, tj kazka draskyt ardyt nzn. Gal koky gps ymest. Bent jau matysi kas kur. Nes jei nores pavokt tai ir pavpoks

Masina yra TOYOTA AVENSIS 2008m. Bet mano gyvenamam mieste labai pasidare paklausios jos jau ne viena nuvare nesenai...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Signalizacija, slapukas, diagnostines jungties paburimas kad paprastai nepasijungtu. Dariausi Alte. Tokios priemones man isgelbejo, radau su prasuktom spynelem... O siaip tai pritariu labai nores pavogt tai pavogs.

Jei idomu yra neblogas saitas http://ugona.net/ypac yra skiltis apie bandymus nuvaryti, idomu pasiskaityt vagiu logika kur lenda ir t.t. http://ugona.net/news/topic2.html

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nzn kaip tas KASKO DRAUDIMAS,kiek zmoniu tiek nuomoniu as asmeniskai nesu susidures su KASKO DRAUDIMU,bet dauguma man sako kad KASKO  tik nuo auto apgadinimu o ne nuo vagisciu,grazina kapeikas o kiek laiko reik kol pinigus sako grazina reik kryziu kelius nueiti...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

apdrausk ir ramiai miegok,pamiršk tuos slapukus -jungiklius ir visus kitus tarybinių laikų bajerius,nebent nuo vaikų apsaugos.Asmenine patirtis :).Jei rimti vagys nuspręs nupūsti-nepades niekas.Dar gūdžiais 91 nupirkau žmonai naują bimbalą,dvi signalkes istaciau,nuvažiavo tėvų aplankyt,uošvis ant vartų smetonišką sūrį pakabino...Ryte bimbalo ne kvapo,"sūris" tvarkingas kabo kur kabejęs...:)))O prieš porą men su tech pagalba mersa nuvežė -nu i pox.i,draudima jau gavau,dar ir į pliusą.

Redagavo aidasdav
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

apdrausk ir ramiai miegok,pamiršk tuos slapukus -jungiklius ir visus kitus tarybinių laikų bajerius,nebent nuo vaikų apsaugos.Asmenine patirtis :).Jei rimti vagys nuspręs nupūsti-nepades niekas.Dar gūdžiais 91 nupirkau žmonai naują bimbalą,dvi signalkes istaciau,nuvažiavo tėvų aplankyt,uošvis ant vartų smetonišką sūrį pakabino...Ryte bimbalo ne kvapo,"sūris" tvarkingas kabo kur kabejęs... :)))O prieš porą men su tech pagalba mersa nuvežė -nu i pox.i,draudima jau gavau,dar ir į pliusą.

Čia Lietuva, draudimas labai brangus ir išmokos mažos :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.