Pereiti prie turinio

Jgc ratų dydis


kestelis

Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 134
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

Kaži ant standartinių ratų tiks 275/65 R-17 ar reik rastafkiu ieškotis?

Pas mane 245/65 r17 (maxxis žieminės) jau posparnę prie buferio siekia susukus vairą. Kuo siauresnė padanga ir ratlankio išnešimas gimtas lieka tuo mažiau kyla problemų :) , kaimyno pasiskolinau 235/80 r16 taip pat tik posparnę siekė nors žymiai didesnis ratas vizualiai. Ir dar matmenys padangų gali būti vienodi bet dydis realus milimetrais skirsis, čia nuo gamintojo priklauso, taip pat restauruotos visą laiką didesnės būna realiai nei matmuo parašytas.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaži ant standartinių ratų tiks 275/65 R-17 ar reik rastafkiu ieškotis?

Pats buvau užsidėjęs tokius, tai man lietėsi gale prie amortikų, o priekyje susukus, į svai barą.

Dabar užsidėjau r18 su išnešimu didesniu ir 265x60 padangas, tai niekur nebeliečia.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane 245/65 r17 (maxxis žieminės) jau posparnę prie buferio siekia susukus vairą. Kuo siauresnė padanga ir ratlankio išnešimas gimtas lieka tuo mažiau kyla problemų :) , kaimyno pasiskolinau 235/80 r16 taip pat tik posparnę siekė nors žymiai didesnis ratas vizualiai. Ir dar matmenys padangų gali būti vienodi bet dydis realus milimetrais skirsis, čia nuo gamintojo priklauso, taip pat restauruotos visą laiką didesnės būna realiai nei matmuo parašytas.

Pritariu del realiu metmenu. Raso vienaip o realiai milimetrais... kur ten milimetrais CENTIMETRAIS skyriasi. Pvz. dabar turiu Maxxis Creepy Crawler 35x12.5x15 realus aukstis skaiciujant gaunasi ~34,8" o plotis pamatavus tai ~ 13.5". Nuo ratlankio plocio dar priklauso.

275/65/17 turejau ir kabino tik bamperi (pjoviau). Susukus ratus nei prie lanzerono nei prie stabilizatoriaus nesiliete. Gali liesti posparni kaip Rolandas sako bet visi zino kaip su posparniais. Kartais nuseda, kartais issitempia. Mano atveju posparnio nekabino nei stovint nei vaziuojant per nelygumus.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane 245/65 r17 (maxxis žieminės) jau posparnę prie buferio siekia susukus vairą. Kuo siauresnė padanga ir ratlankio išnešimas gimtas lieka tuo mažiau kyla problemų :) , kaimyno pasiskolinau 235/80 r16 taip pat tik posparnę siekė nors žymiai didesnis ratas vizualiai. Ir dar matmenys padangų gali būti vienodi bet dydis realus milimetrais skirsis, čia nuo gamintojo priklauso, taip pat restauruotos visą laiką didesnės būna realiai nei matmuo parašytas.

Dek spiruokles nuo 2.7...nes as pats vazinejau su 245 70 17 niekas nieko neseke...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jo jo, dekis rastafkes ir galesi jodineti su savo grandu :D. Ir guolius kiekviena sezona keisti

Del WK guoliu pasakyti negaliu kaip laiko bet WJ'to (dabar vazineju ir bekele ir kasdiene masina), ratu isnesimo tarpines ~3cm tai priekiniai guoliai pora metu jau laiko be problemo, pats nustebau nes ir pats diskas dar turi isnesima (ne standartas). O va galinius kekviena vasara keiciu :-D Ratai 35x12.5.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As nesneku apie 2cm rastafkes ir 2 coliu lifta.kalba eina apie tiek kiek reikia kad tilptu ratai.

Juk pats parasiai apie pakelima ir nuoroda idejai ir apie rastafkes uzsiminei. Is karto ir pradejo forumieciai apie tai kalbeti.

 

Ratai, kuriuos nori ideti 265/65/18 tilps be jokiu pakeitimu. Cia zmogus raso apie tai su nuotraukomis: http://www.jeepgarage.org/f185/for-all-those-who-ask-about-265-70-17-a-22664.html

Bet nera info apie tai kaip jis vazineja bekele ir kaip su atbojnikais.

 

O toliau priklauso ko nori.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Sveiki, kad nekurt naujos temos paklausiu cia. Uzsidejau didesnius ratus 265/70 r17, dabar pilnai susukus vaira liecia priekyje tilto trauke, o gale per nelygumus liecia amortika. Dzipas keltas 5cm. 4.7 2001m WJ, klausimas toks: kas gali patart kokio plocio rastafkes pirkt, kad nereiktu arku pjaustyt? Svarstau tarp 2.5cm ir 3cm. Pasidalinkit info, kas kokias dejot, prie kokiu ratu :)

Redagavo Rycka
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.