Pereiti prie turinio

MANEX-Taurė NO-GPS by 4x4Pramogos 2015.12.05


Rekomenduojami pranešimai

3) Suskaicuokit viena karta visu ekipazu taskus ir juos paskelbkit, jeigu ne iskart, tai bent kazkada. Juk ne visi vaziuoja del pirmos vietos, kai kam gal 10 vieta is 30 prilygsta pergalei. Ir siaip visada idomu pasilygint su kitais kaip sekes, net jei ir nelaimejai prizines vietos. Be to, tie 5 pretenduojantys i prizininkus kaip suprantu buvo nustatinejami pagal greicio ruozu rezultatas, o tai taip pat labai nelogiska.

 

 

 

 

na nors ir nedalyvavau siame renginyje, bet siuo dinamit punktu pritariu 200%. na is tiesu is organizatorio puses labai sunku paskaichiuot visus, bet realiai ir 29 vieta uzemes dalyvis juk mokejo startini ir suprantama noretu zinot kiek jis stengesi, kokia vieta uzeme, kokio rezultato nusipelne, su kokiais automobiliais konkuravo.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 213
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

Norejau pasakyt,visiskai sutinku su shemiu noretusi zinot kaip kas iveike gr1.gr2 ir taip toliau siaip rezultatai turetu but kad zinot kur ir kaip kyta karta reiks pasitobulint,kad but geresniu uz varzova...ir papult i ta neaisku 5-tuka...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na tikrai maciau irgalit Jurijaus is Vilniaus paklausti kad buvo apie 19h. pasibaige sriubos bliudeliai ir jie valge is bokalu ir troskinio buvo iki galo.....

 

Man ar is bokalo sriuba ar is kur, svarbu buvo skanu ir silta. Beje siule man lekste i masina nubegti parnesti, bet man nereikejo. Antras patiekalas taip pat buvo skanus. Tik vieno nesupratau, saulegrazas dalino orgai ar cia siaip visi susiveze kaip susitare :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tik vieno nesupratau, saulegrazas dalino orgai ar cia siaip visi susiveze kaip susitare :)

Tiesiog sutapo, kad šalia mūsų ekipažo narių stovėjai :D O pas mus mašinoje leidžiama viskas, išskyrus siemkių gliaudymą, todėl tik išlipę iš mašinos tuo ir užsiėmėm :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O mes esam laaabai patenkinti renginiu. Galbūt todėl, kad pirmą kartą dalyvavom tokiame susibūrime. Žinoma, apimdavo neviltis, kai rimti dėdės su savo monstrais išardavo metrines provėžas iki nuotykių klasės taškų ir pasiekti juos būdavo nebeįmanoma. Puikiai suprantam, kad daugeliui dalyvių kėlėm juoką, bet mes nepasidavėm:)

Dacia Duster komanda

Maladec!

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nebuvau renginyje ir apskritai nelabai aš visokius renginius mėgstu, gal mašinos gaila gal tingiu ...

 

Vienas va tik dalykas. Rezultatai turi būti ir taškas.

 

Kadaise kartą mėgėjų dviračių plento veržybose dalyvavau, tai tikslus turėjau 3:

 

1. finišuot ir finišuot ne paskutiniu;

2. aplenkt Kupčinską;

3. aplenkt draugą, kuris irgi dalyvavo. 

 

Visus tikslus įvykdžiau ir buvau laimingas kai viedras.

 

Nu kas per reikalas būt buvęs be rezultatų- šūdinas aš va taip pasakyčiau ;)

Nusišvilpt gi man kelintas ir per kiek ten kažkoks sportininkas atvažiavo, esmė, kad Kupčinskui ir draugeliui pakroviau :D

Redagavo Kykas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nebuvau renginyje ir apskritai nelabai aš visokius renginius mėgstu, gal mašinos gaila gal tingiu ...

 

Vienas va tik dalykas. Rezultatai turi būti ir taškas.

 

Kadaise kartą mėgėjų dviračių plento veržybose dalyvavau, tai tikslus turėjau 3:

 

1. finišuot ir finišuot ne paskutiniu;

2. aplenkt Kupčinską;

3. aplenkt draugą, kuris irgi dalyvavo. 

 

Visus tikslus įvykdžiau ir buvau laimingas kai viedras.

 

Nu kas per reikalas būt buvęs be rezultatų- šūdinas aš va taip pasakyčiau ;)

Nusišvilpt gi man kelintas ir per kiek ten kažkoks sportininkas atvažiavo, esmė, kad Kupčinskui ir draugeliui pakroviau :D

:liux:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tai patinka, kad šių orgų renginiai vis sukelia ažiotažą ir gyvas diskusijas :D

 

Dar neteko jų renginiuose būti, bet prisiklausiau nuomonių tiek, kad tris knygas prirašyt galima  :study:

 

teks parduot inkstą ir sudalyvaut šį kartą :P

 

Orgai, nepasišikit  :girtas:

tai bilduk sudalyvavai ar ne ?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Buvom Mariu take pavasari 2015 likom nepatenkinti. Galvojom gal Manex geriau bus bet ne. Uzklimpom baloj 2viem mashinom vienoj sankaba sugedo ir mech gerve nesuko kitoj ratas pradurtas ir gerve nudveso.Skambinom orgam mum atsake kad neprivazhines paskuj kiekviena gelbekitys patys. Na po shito renginio taj jau tikrai daugiau nevaziuosim i Kaishiadory. :-D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu rezultatai man nera svarbus del to ar patekom i top 5 ar ne. Bet jei is 40 50 dalyviu sugebejom aplenkt 5 ar 10 butu idomu zinot. Kaip zadeta rezultatu nera, ir jeigu ju nebus tikrai daugiau i kaisiadorios nebevaziuosim. Be jokios kritikos, bet kai moki nori kazka(bent minimaliai) gauti. Ir ce visi absoliuciai teisus kurie nori zinoti ar aplenke kaimyna(drauga) ar ne. Apie sporta nekalbam. Mokykloi kvadrato varzybose fules varzybose ir tai paskelbua nuo pirmos iki paskutines. Juk kiek darbo buvo ideta(organizuojant rengini) gal savaite ar dvi o rezultatam paskelbt pora val jau nebeatradot. Neorganizuosiu as kieme varzybu todel nesiulykit taip daryt kad ale pasimokyt bet realiai galvokit kad juk nedaug prasom.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ačiū už kritiką, rezultatus skaičiavome, kad Jūsų foto netikrinome,nereiškia, kad tingėjome, visada tikriname tik pretenduojančių į pirmas 5 vietas, jei kyla klausimų, tikriname ir kitų.

Vis galvoju kaip čia tas TOP 5 sudaromas :scratch: Logika sako, jog tam, kad nustatyti TOP 5 rezultatus reikia suskaičiuoti visų dalyviu rezultatus, o jeigu jau jie suskaičiuoti, tai juos paskelbti neturėtų būti problema. Tik va jeigu pretendentams atrinkti į TOP 5 taikoma kitokia sistema nei kad visu dalyviu rezultatu skaičiavimas, tai tada jau kitas dalykas. Bet kadangi kaip ja kazkas raše, rezultatai kokie jei bebuvo, pavirto pelenais, lieka pasidziaugti tik komerciniu bendraminciu pasivazinejimu :liux:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Buvom Mariu take pavasari 2015 likom nepatenkinti. Galvojom gal Manex geriau bus bet ne. Uzklimpom baloj 2viem mashinom vienoj sankaba sugedo ir mech gerve nesuko kitoj ratas pradurtas ir gerve nudveso.Skambinom orgam mum atsake kad neprivazhines paskuj kiekviena gelbekitys patys. Na po shito renginio taj jau tikrai daugiau nevaziuosim i Kaishiadory. :-D

Draugiškas patarimas...o tai kam 'mechanikai' buvo su busu ? Kaip suprantu dėl vaizdo

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.