Pereiti prie turinio

Kaip isardyt samurajaus galini tilta


Albertas2

Rekomenduojami pranešimai

bugnas....4 boltai st kaladeles. lupi st vamzdelis, skydelis stabdziu 4 boltai kuvalda... is vidaus aisku sjemniko ner.. ir  pirmyn..

Nu jau papasakota taip kad  turbut nei Suzukis savo manuale geriau nesugebetu parasyt :P  gaila nesu ardes tai aiskiau parasyciau,o dbr nenoriu klaidint.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nusiardai viską nuo galo, randi paskutinius 4 varžtus, jais prisukta prie tilto apkaba tokia katra guolį laiko savo vietoje. Tuos 4 atsuki - tada lupi lauk turimom priemonėm, ta prasme pusašio guolis įpresuotas į balkį. Na, įpresuotas per garsiai pasakyta. Pusašį išimsi tik kartu su guoliu, neišsitrauks vien tik pusašis.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jau istraukiau nebuvo sunku. Net nereikejo imt stabdziu bugno as visa tilta esu nuemes nuo dzipo tai pora kart su kuvalda trinktelijau ir viskas :) dabar dar yra klausimas kiek kainuoja pakeist visus guolius? Nes subirejo xastaviko guolis tai galvoju kad visus reikia is karto keist ir salnikus keist reikia tai gal zinot is kur labai pigiai gaut? Na esu abiturientas tai pinigu daug neturiu..

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nusiardai viską nuo galo, randi paskutinius 4 varžtus, jais prisukta prie tilto apkaba tokia katra guolį laiko savo vietoje. Tuos 4 atsuki - tada lupi lauk turimom priemonėm, ta prasme pusašio guolis įpresuotas į balkį. Na, įpresuotas per garsiai pasakyta. Pusašį išimsi tik kartu su guoliu, neišsitrauks vien tik pusašis.

 

:liux:

 

Siaip pries keleta metu vienas pazystamas man galini SS tilta perrinkinejo tai uz guolius su salnykais  tada apie 240 Lt sumokejau,salnykas 2-5 lt,guolis 40-60 lt. Viska gali nusipirkt  guoliu specializuotoj parduotuvej,pas mus Kl tokios trys yra,kiek Vln. nzn. Pasigooglink. ;)

Redagavo augiuxt
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jau istraukiau nebuvo sunku. Net nereikejo imt stabdziu bugno as visa tilta esu nuemes nuo dzipo tai pora kart su kuvalda trinktelijau ir viskas :) dabar dar yra klausimas kiek kainuoja pakeist visus guolius? Nes subirejo xastaviko guolis tai galvoju kad visus reikia is karto keist ir salnikus keist reikia tai gal zinot is kur labai pigiai gaut? Na esu abiturientas tai pinigu daug neturiu..

as preis 2 metus visa galini tilta perinkau man kainavo 150 lt o ivore kur laiko guoli issitekinau darbe tai tas nekainavo,o kiek ziurejau interkare tai kainavo 150 lt vinai pusei pusasio

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

:liux:

 

Siaip pries keleta metu vienas pazystamas man galini SS tilta perrinkinejo tai uz guolius su salnykais  tada apie 240 Lt sumokejau,salnykas 2-5 lt,guolis 40-60 lt. Viska gali nusipirkt  guoliu specializuotoj parduotuvej,pas mus Kl tokios trys yra,kiek Vln. nzn. Pasigooglink. ;)

 

Reduktoriaus "traktorinio" riebokslio geriau nestatyk, nes nelaikys, o keitimo darbas kainuos nemazus pinigus. Turim rieboksli originalios kokybes. Skambink, nes kainos nepamenu. 8698 23630

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.